• Αυτό το θέμα έχει 107 απαντήσεις, 67 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Valeria.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 108 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #88698

    Educated guess
    Συμμετέχων

    Γεια σας! Έχω αφήσει το γράψιμο πάνω από 10 χρόνια κυρίως λόγω βαρεμάρας αλλά θέλω κι εγώ να δηλώσω συμμετοχή με την ελπίδα να ξεκουνηθώ και να κυλήσουν λίγο τα creative juices…!

    #89020

    este
    Συμμετέχων

    Ναιιιιιι με ακουει κανεις;πρεπει να κανουμε κατι επιπλεον για συμμετοχη;κοριτσα, αγορια, συναδελφοι ειστε εδω;;;

    #88713

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Δεν ξέρω πώς θα λειτουργήσει αυτό, αλλά χθες αγνόησα το τηλέφωνο, κατέβασα μια εφαρμογή, πλήρωσα κάτι παραπάνω απ’ ότι περίμενα και διάβασα 2 άρλεκιν (νεου τύπου). Δεν ξέρω τι ακριβώς θα περιέχει το φεμινιστικό άρλεκιν, αλλά βρήκα πολλά που δεν θα περιέχει.
    Πρόχειρα, πρόχειρα άντρες που θα αρπάζουν από τα χέρια της ηρωίδας το τηλέφωνο για να την “σώσουν” από τον πρώην στον οποίο αναφερόμαστε σαν pussy type of a man (θα θέλατε να είχατε κάτι τόσο ανθεκτικό) και αυτη εκνευρίζεται, αλλά της αρέσει και μετά ζητάει συγγνώμη που αντέδρασε “υπερβολικά”. Δηλαδή παραβήκαμε 8 αρχές Α, μπα σε μία πρόταση.

    Το δευτερο ήταν εντυπωσιακά αξιοπρεπές, μπορεί να φταίει η αυπνία, θα δείξει.

    #88720

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Φλεγόμενα λαγόνια εδώ!
    Μπορώ να κάνω μικροδουλειές, θα είμαι δηλαδή το “καλό παιδί που φροντίζει” για τις μικροδουλειές, αν με εννοείτε.

    #88926

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    @saligari, γίνεται αυτό με τα μειλ;

    #89457

    I_am_the_law
    Συμμετέχων

    Αναμένουμε φαντάζομαι;

    #89102

    Φούστα Κλαρωτή
    Συμμετέχων

    @saligari πού έχεις στείλει μεηλ;

    #89105

    este
    Συμμετέχων

    Φλεγομενα λαγονια🤣🤣🤣
    sally εισαι ειδωλο!!!Το υπολοιπο σχολιο θα το χαρακτηριζα απλα kinky. Λοιπον παρατηρω απουσιες, που ειναι οι υπολοιποι; πενα, μιτσι, lioness νομιζω ειχαμε και αλλους εθελοντες..

    #89147

    MarinaK
    Συμμετέχων

    Τι ωραία! Καλώς ήρθατε!! Μαζευόμαστε σιγά-σιγά και χαίρομαι πολύ με αυτό. Λίγη υπομονή ακόμα,για να μας βρουν όλοι όσοι θέλουν να πάρουν μέρος και μετά θα περάσουμε στο επόμενο βήμα.

    #89073

    saligari
    Συμμετέχων

    Αννα, δεν εχω ιδέα! Επειδή όμως ψάχναμε χώρο για να διασκεδάζουμε χωρίς να σπαμάρουμε τις ερωτησεις, σκέφτηκα μηπως επικοινωνούσαμε και εκτός σάιτ, δεν ήξερα όμως πώς, γιαυτο εγραψα γραμμα στο αμπα (εκει που λεει ‘στειλτε μηνυμα’) αν μπορουν να σας προωθήσουν το μέιλ μου (φανταζομαι οτι το σαιτ εχει τα μειλ των μελων?), ωστε να αποκτήσουμε -αν θελατεβεβαιως- μια επικοινωνία, μηπως αρχίζαμε να τα λεμε σε κανα τσατ, και μετα η συγκίνηση με ώθησε στο να ονειρευτώ μια ψηφιακη αμποσυναντηση, και αυτό προτείνω σε εκείνο το μήνημα, στο οποιο εδωσα δηλ τη δ.ση μειλ μου, και παρακάλεσα (κλαψ) να σας το προωθήσουν ωστε όποια ενδιαφέρεται να μου στείλει!

    #89370

    BabyDoll
    Συμμετέχων

    Count me in! Στα μικράτα μου εγραφα ιστοριούλες οπότε κάπως μπορώ να βοηθήσω. Δεν ξέρω πως ακριβώς θα οργανωθεί αλλά μπορώ να συνδράμω με ιδέες, να διαβάσω drafts, να κάνω την cheerleader ή να σας στέλων διαδικτυακούς καφέδες😉

    #89801

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    @este: εδώ είναι και η lioness, σας περιμένει (wink wink). Τώρα πρέπει να κάνουμε stalking τον κουμπαρούλη μου την Πένα!!!

    #90034

    MarinaK
    Συμμετέχων

    Μαζευόμαστε σιγά-σιγά.
    Να ξέρετε,δεν σας έχουμε ξεχάσει.Έχει ξεκινήσει η οργάνωση και θα σας στείλουμε οδηγίες με την νέα χρονιά. Μέχρι τότε θα κάνουμε λίγο ακόμα stalking σε άτομα που λείπουν. Καλές γιορτές!!

    #90145

    dasistalles
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα και από μένα! Είδα το κάλεσμα και ήθελα να δηλώσω συμμετοχή. Εγω ανήκω στους οργανωτικους, οπότε αν μπορέσω να βοηθήσω κάπως… πολύ ευχαρίστως.

    #90142

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Άργησε λίγο αλλά εντάξει, ήρθα. Εδώ είμαι λοιπόν κι εγώ και δηλώνω πανέτοιμη. Οργανωτικές ικανότητες δεν έχω, όμως έχω κάνει επιμέλεια διόρθωση σε επιστημονικό βιβλίο και είκοσι χρόνια τώρα διορθώνω εκθέσεις. Οπότε μπορεί να φανώ χρήσιμη εκεί. Αλλά το μεγάλο ατού μου είναι οι αστείρευτες ιστορίες Μιτσης για πολύ γέλιο και ενίοτε κλάμα.
    Θα έλεγα όμως ότι πρέπει να βρούμε κάτι πιο άμεσο για επικοινωνία, ένα γκρουπ στο φβ; Στο βαιμπερ; Δεν ξέρω. Αλλά εδώ παιδιά δεν είναι εύκολα προσβάσιμο και επίσης τα σχόλια αργούν να ανέβουν. Οπότε πρέπει να οργανωθούμε με άλλο τρόπο. Αρχικά υποθέτω μέσω μέιλ και μετά να κανονίσουμε έναν ιντερνετικό καφέ να τα πούμε πιο άμεσα ίσως;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 108 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.