• Αυτό το θέμα έχει 107 απαντήσεις, 67 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Valeria.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 108 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #87431

    TER
    Συμμετέχων

    Ένα φεμινιστικό άρλεκιν γεννιέται! Ένα κείμενο ανατροπή, συλλογικό, γραμμένο από μας για μας (για αρχή!). Ελάτε να μοιραστούμε χιούμορ, ιδέες, φράσεις και λέξεις, πρόσωπα και σχέσεις,έρωτες και σεξ, σε μια αντεστραμμένη φανταστικότητα!
    Θα ακολουθήσει σενάριο και σκηνοθεσία, για μια παράσταση που θα αφήσει εποχή!

    #87636

    MarinaK
    Συμμετέχων

    Καλή μας αρχή!

    #87638

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Παγκόσμια πρώτη! Δηλώνω συμμετοχή! Μπορώ να βάζω πινελιές!

    #87677

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Να διευκρινίσω ότι μόνο για πινελιές είμαι. Υπολογίστε με στους κομπάρσους.

    #88064

    Alethiometer
    Συμμετέχων

    Είμαι στο σωστό μέρος άραγε…

    #88063

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Γεια σας! Να ‘μαι κι εγώ! Δεν ξέρω αν θα μου έρθει καμιά ιδέα που βγάζει καλή ιστορία, αλλά είμαι επαγγελματίας επιμελήτρια/ διορθώτρια, οπότε έτσι κι αλλιώς θα χαρώ πολύ να συμμετέχω!

    #88048

    Marina
    Συμμετέχων

    I’m all in!

    #88004

    Marina
    Συμμετέχων

    I’m all in

    #88605

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Γεια σας και από μένα! 😀

    #88653

    saligari
    Συμμετέχων

    Καταπληκτική εξέλιξη! Δεν είχα ιδέα!
    Έχουμε και νέο ήρωα, τον ονυχοφάγο (μαρίναΚ πεθανα στο γελιο) Αναρωτιέμαι αν θα ταιριαζε να στήσουμε και ενα επικό άρλεκιν, με βαση αυτον τον ήρωα!

    Ενας σκοτεινος ιππότης, σκληρός πολεμιστής, θα ναι ο εκλεκτός για μια μεγάλη αποστολή, αλλα καταρραμένος στα βάσανα σύμφωνα με την προφητεία, ο Χουάν ντε Κουπάζ φον Πεντικιουρ ο ονυχοφάγος, τρισκατάρατος, πρώτος του ονόματός του, ο καλύτερος χειριστής λίμας, κατα κόσμον Πετσακο-κόφτης!

    Ανυπομονώ καλη μας αρχή!

    #88652

    Μοναχική ψυχή
    Συμμετέχων

    Καλησπερα και από εμένα,θέλω να συμμετάσχω

    #88643

    MarinaK
    Συμμετέχων

    Καλώς-ήρθατε! Είστε στο σωστό μέρος! Κάντε λίγο υπομονή να μαζευτούμε όλοι ώστε να σχεδιάσουμε το επόμενο βήμα μας.

    #88438

    peace of cake
    Συμμετέχων

    Ακούγεται ενδιαφέρον! Count me in as well!!

    #88866

    saligari
    Συμμετέχων

    ΜαριναΚ, Alethiometer, Αιλουροειδέστατο, este. Έχω παρει κι εγω πρωτοβουλία κ ζητησα απο το site να σας προωθήσει ένα ι-μειλ μου. Πανε πολλες μερες, και δεν ξερω αν πηγε στο καλάθι με τις ερωτήσεις και θα το δουν σε κανενα δίμηνο! Ελπιζω όχι, να τσεκάρετε που και που τα μέιλ σας!
    Η ιδέα μου ηταν ψηφιακη αμποσυνάντηση,ειτε με εικόνα είτε απλα σε κανενα τσάτ! ειτε με αλκόολ είτε με πολύ αλκοόλ. (ντράπηκα λιγο αλλα μετα ειπα και γιατι οχι; )
    Να κοιτατε και τα σπαμ, αν ειναι καποιος αγνωστος, μπορει να ειμαι εγώ (εμοτικον ντροπαλη φατσουλα)

    #88686

    Aktinidio
    Συμμετέχων

    Εγω εγω, γραψε με! Σασα Παπαδημα!!!

    Θελω να επισημανω οτι στον χαρακτηρα του ονυχοφαγου ειναι επιτακτικο να συμπεριλαβουμε τον βαθμο πτυχιου 9.5 και το Cambridge διαφορετικα δεν αποδιδεται επαρκως το μεγαλειο του ηρωα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 108 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.