• Αυτό το θέμα έχει 107 απαντήσεις, 67 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Valeria.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 108 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #90141

    Little_My
    Συμμετέχων

    Από γράψιμο και editing μέχρι οργανωτικά και λάτζα, θα κάνω ό,τι θέλετε! Πάρτε με κι εμένααααααα❤️

    #90140

    Zourlopantiera
    Συμμετέχων

    Αχ κ εγώ θέλω! Γράφω ολίγον κ μπορώ να γίνω κ τσιζι 😂

    #90139

    acantholimon
    Συμμετέχων

    Μόλις το είδα. Είμαι μέσα, αν με χρειάζεστε.

    #90111

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    https://64.media.tumblr.com/4a3ab948bf8d8f67ca1ece5be2736a2d/tumblr_ne4pjtZL6b1slj55oo1_400.gifv
    Να ‘μαι κι εγώ βρε παιδιά, γράψτε με και εμένα στο συγγραφικό σας τεφτέρι!

    #90107

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Αχ θέλω κι εγώ! Έχω εμπειρία στο γράψιμο και αρκετό πρωτογενές υλικό (aka κουλές international γκομενοιστορίες) για άντληση ιδεών. Αν με θέλετε έρχομαι τρέχοντας 😀

    #90116

    avis
    Συμμετέχων

    Με θέλετε κι εμένα;

    #90129

    Ολα μπλε
    Συμμετέχων

    Θα ήθελα και εγώ να συμμετεχω!
    Γράφω διαφορες σκέψεις μου κατά καιρούς και έχω διαβάσει και πάρα πολλά άρλεκιν στην εφηβεία μου (και γενικά έχω διαβασει παρα πολύ). Και καφέδες μπορώ να φέρνω!❤❤

    #90130

    Ria Maidoni
    Μέλος

    COUNT ME IN!
    Μπορώ να γράψω να οργανώσω και γίνω μπλέντερ να κάνω έρευνα για θέματα ή να σας προωθήσω (ούσα μαρκετιρ !)

    #90132

    Πετρούκιο
    Συμμετέχων

    Φοβερή ιδέα! Εαν υπάρχει χώρος είμαι μέσα. Από ανατρεπτικές ιδέες πολλές

    #90133

    soukaivou
    Συμμετέχων

    Αλό και τρισαλό κι από μένα, αν υπάρχει θεσούλα και για μένα μετρήστε με, και ονόματα βρίσκω και γράφω και μαθήματα συγγραφής έχω κάνει, και γενικώς τα κάνω όλα και συμφέρω.

    #90164

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Παιδιά κι εγώ!!! Ό,τι θέτε. Από το να διορθώνω που πάει -ε και πού -αι, μέχρι καφέ απ’τα χεράκια μου 💖

    #90178

    Mad scientist
    Συμμετέχων

    Παιδιά κι εγώ μπορώ να βοηθήσω! Δεν γράφω, αλλά έχω μια μικρή εμπειρία με editing, και μου αρέσει κιόλας! Αν χρειαστείτε κάποιον να βγάλει το μαστίγιο για να προλάβουν οι συγγραφείς τις προθεσμίες, είμαι ο άνθρωπός σας 🙂
    Οργανωτικά skills στη διάθεσή σας επίσης!

    #90182

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Γειά σας και από εμένα! Αν μπορώ να βοηθήσω θα ήθελα και εγώ να συμμετέχω 😇

    #90185

    Κιμ Απίθανη
    Συμμετέχων

    Και γω με τη σειρά μου, θα θελα πολύ να πάρω μέρος στο εν λόγω εγχείρημα. Είτε για την δημιουργία κάποιας ιστορίας είτε για την οργανωτική βοήθεια.
    ❤️

    #90196

    Μοναχική ψυχή
    Συμμετέχων

    Συμμετέχω🤗🤗🤗

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 108 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.