Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 30 απαντήσεις, έχει 13 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Fraulitsa 6 μήνες, 4 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 31 συνολικά)
  • Συντάκτης

Fraulitsa
    Συμμετέχων

Παιδιά, κανένας/καμία στην Ζυρίχη;

Κολλητήρι
    Συμμετέχων

Εγώ είμαι αρκετά κοντά στη Ζυρίχη 🙂

Doctor Who
    Συμμετέχων

Και εγώ Ζυρίχη!

didi
    Συμμετέχων

Κι εγω σχετικα κοντα, Βασιλεια.

Fraulitsa
    Συμμετέχων

Ωραία! Πως θα γίνει να βρεθούμε; Εχετε χρόνο τα ΣΚ για καμιά συνάντηση;

Doctor Who
    Συμμετέχων

Κάποια ΣΚ δουλεύω αλλά θα ήθελα πολύ να βρεθούμε. Αυτό το ΣΚ για παράδειγμα είμαι ελεύθερη. Εσείς;

Fraulitsa
    Συμμετέχων

εγώ είμαι ελεύθερη τα πρωινά αυτό το ΣΚ. Πως να βρεθούμε; δε ξέρω αν γίνεται να δώσω εδώ τηλέφωνο ή e-mail… Υπάρχει άλλος τρόπος προσωπικής επικοινωνίας;

Κολλητήρι
    Συμμετέχων

Εγώ δυστυχώς αυτό το ΣΚ δεν μπορώ!

Chara Lada
    Συμμετέχων

Γεια σας! Εγώ μετακομίζω Ζυριχη σύντομα και τα περισσότερα ΣΚ είμαι ήδη εδω! Ελπίζω να τα πούμε.

Unicorned beef
    Συμμετέχων

Γειά σας παιδιά! Και εγώ μένω κοντά στη Ζυρίχη. Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε 🙂

Ρόδον
    Συμμετέχων

Καλησπέρα! Διαβάζω καιρό τώρα Α,ΜΠΑ αλλά μόλος έκανα λογαριασμό για να συμμετέχω στην επικείμενη συνάντηση :-). Εμένα θα με βόλευε από Ιούλιο.

The Bolter
    Συμμετέχων

Κι εγώ είμαι κοντά στην Ζυρίχη και θα μπορούσα να έρθω. Αλλά λόγω διακοπών απο 15Αύγουστο και μετά

Rinaki
    Συμμετέχων

Θα είμαι Ζυρίχη από τέλη Οκτωβρίου. Δεν ξέρω αν έχει μαζευτεί η ομάδα τελικά στην Ζυρίχη, αν ναι θα ήθελα πολύ να συμμετέχω στην παρέα.

no-no
    Συμμετέχων

Καλημέρα! Είμαι κι εγώ στη Ζυρίχη

Fraulitsa
    Συμμετέχων

Ας μαζευτούμε και εμείς στην Ζυρίχη, σιγά σιγά.

Έφτιαξα το παρακάτω Doodle για μεσημέρι κάποιου ΣΚ του Νοεμβρίου, για καφέ/τσάι ή φαγητό, θα δούμε. Σκέφτηκα ότι καλύτερα θα ήταν να βρεθούμε την πρώτη φορά τουλάχιστον με το φως της ημέρας για να έχουμε την ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα, συν ότι δεν ήθελα να σας κλείσω αργότερα γιατί δεν ξέρω τι αμαρτίες έχετε ήδη κανονισμένες τα βράδυα!! 😀

https://doodle.com/poll/y8pf2rdrt248xpdy

Παρακαλείστε, όποι@ θέλει να έρθει, να δηλώσει συμμετοχή έως και 28 Οκτωβρίου το βράδυ, για να κάνουμε τα κλεισίματα χώρου αναλόγως με τον αριθμό των ατόμων.

Αντε, καλή αντάμωση!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 31 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.