Τοποθέτηση ετικέτας: , ,

Αυτό το θέμα περιέχει 36 απαντήσεις, έχει 15 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Giuseppina 2 μήνες, 2 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)
  • Συντάκτης

Demolition kiwi
    Συμμετέχων

Ωραία λοιπόν: 12/05, στις 12.00!

Συνάντηση κάπου κοντά στο Parc, που είναι κεντρικά! Ανάλογα με τον καιρό 2 μέρες πριν, θα κάνω πιο συγκεκριμένη πρόταση.;)

thePea
    Συμμετέχων

Οκ για 12/05 στο Parc 🙂

thePea
    Συμμετέχων

Μήπως ένα fb group καλύτερα (αν είμαστε όλοι στο fb)?

Abigail
    Συμμετέχων

Μεσα για την τοποθεσία αλλά θα γίνω πάλι η σπαστική, μπορούμε να το μεταφέρουμε 2 ώρες αργότερα γιατί θα μαι σε συνέδριο στη Λιέγη μέχρι τις 12:30? Υπόσχομαι όχι άλλο σπάσιμο 😛 Και ναι είμαι και στο facebook αν θέλετε για group

Inside Job
    Συμμετέχων

Αμβέρσα εδώ! Πολύ μου αρέσει η ιδέα της συνάντησης!

Μια Μαρία
    Συμμετέχων

Επίσης Βρυξέλλες! Μόνο που 12/05 θα είμαι Αθήνα αλλά έκανα λογαριασμό για να δηλώσω παρουσία :)))

Demolition kiwi
    Συμμετέχων

Κορίτσια (και αγόρια;), προσπάθησα να κάνω fb group, αλλά χρειάζομαι έναν ακόμη για να τον αρχίσω και δεν ξέρω τώρα αν είναι χώρος ένα δημόσιο φόρουμ να βάλουμε facebook και τηλέφωνα. Όταν βρεθούμε με το καλό, θα ανταλλάξουμε τηλέφωνα και facebook και ότι θέλουμε! Μετά θα βάλουμε το group εδώ για όσες/όσους το έχασαν!

Επίσης συγνώμη αν κάποιες/κάποιοι δε θα μπορέσουν να βολευτούν με το 12/05 στις 12.00 αλλά είναι αδύνατον να βρούμε μέρα και ώρα που να βολεύει όλους εξ αρχής. Θα κάτσουμε σίγουρα πιστεύω, οπότε αν κάποια/ος έρθει πιο αργά θα μας προλάβει πιστεύω.

Δυο μέρες πριν θα κοιτάξω καιρό και θα προτείνω σημείο εκεί κοντά στο Parc ανάλογα με την πιθανότητα βροχής. Δε θα χαθούμε: θα κρατάω ταμπελίτσα Α’μπα 😉

Σας φιλώ!

markisius
    Συμμετέχων

Λουξεμβούργο εδώ! μέσα στο Μάιο είναι λίγο δύσκολο να έρθω.. αλλά θα ήθελα να είμαι κι εγώ στο λουπ για την επόμενη συνάντηση!

Lacrima
    Συμμετέχων

Αμβέρσα κι εδώ! Αλλα δουλεύω στις Βρυξέλλες. Στις 12/5 δεν μπορώ, εχει γενέθλια η μικρή μου. Αλλά δεν εγινε τιποτα, την επόμενη φορά. Άλλωστε σκ δεν πάω Βρυξέλλες, αρκετα πηγαινοερχομαι ολη την εβδομαδα. Αλλα θα χαρώ πολυ να μαθω πώς πηγε η συναντηση και ποσες είμαστε!

Marilyn
    Συμμετέχων

Καλημέρα. Κι εγώ Βρυξέλλες. Κανονίστηκε κάτι για την επόμενη Κυριακή 12/5;

Inside Job
    Συμμετέχων

Τελικά ούτε εγώ θα μπορέσω αυτήν την Κυριακή. Ελπίζω την επόμενη φορά!

Toufa
    Συμμετέχων

Ισχύει, ελπίζω, για μεθαύριο 🙂
    Ακτινίδιο, συντόνισέ μας όταν το δεις! <3

Demolition kiwi
    Συμμετέχων

Αγαπητές κυρίες (και κύριοι, σε περίπτωση που έχουμε κανέναν),

ήλθε η ώρα για το ραντεβού μας! Την Κυριακή 12/5, στις 12.00, στη μεγάλη είσοδο του Parc που κοιτά στο παλάτι!
    Αν ο καιρός είναι καλός, λέω να πάμε εκεί στο μεγάλο κιόσκι. Αν δεν είναι, έχει κάνα-δυο συμπαθητικά εκεί κοντά.

Θα προσπαθήσω να κρατώ Α4 με το logo του Α,μπα. Αν δε βρω να το εκτυπώσω, είμαι ψηλή, τροφαντή κι έχω ροζ μαλλιά. Με έχουν εκπαιδεύσει να απαντάω στο “Ζωή” :p

Αν αργήσετε, χαθείτε, έχετε πρόγραμμα να έρθετε αργότερα, καλείτε στο 0474025437 (το WhatsApp μου όμως είναι σε άλλο νούμερο, οπότε μόνο τηλ και κανονικό μήνυμα εδώ).
    Σας ασπάζομαι και δε βλέπω την ώρα!

Zero
    Συμμετέχων

Καλησπέρα από το κέντρο Βρυξελών.
    Τελικά το δω group έγινε?

Demolition kiwi
    Συμμετέχων

Επανάληψη:

Κυριακή 12/5, 12.00, στη μεγάλη είσοδο του Parc, απέναντι από το παλάτι.
    Τηλέφωνο επικοινωνίας 0474025437 (το WhatsApp μου όμως είναι σε άλλο νούμερο, οπότε μόνο τηλ και κανονικό μήνυμα εδώ).

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 37 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.