Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 74 απαντήσεις, έχει 45 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Sigma Sagittarii 3 μήνες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 75 συνολικά)
  • Συντάκτης

Anna
    Συμμετέχων

Εγώ θα είμαι εκεί από τις 12 Αυγούστου, αν γινόταν την επόμενη εβδομάδα, θα ήταν τέλεια!

lady gaga
    Συμμετέχων

Μου φαίνεται τρομερά δύσκολο να κανονιστεί μια συνάντηση για μια μεγάλη πόλη σαν την Θεσσαλονίκη που να μας βολεύει όλους! Εγώ γενικά θα είμαι σε διακοπές οπότε είμαι μέσα και για μίνι συναντήσεις και μέσα στην εβδομάδα αλλά μόνο μέχρι τις 16 (Κυριακή) γιατί μετά φεύγω διακοπές! 🙂

Fuu
    Συμμετέχων

Εγώ μπορώ σίγουρα στις 8/8, μετά υπάρχει μια περίπτωση να μην είμαι Θεσσαλονίκη. Αν είμαι όμως ευχαρίστως και για άλλη ημερομηνία αν βολεύει περισσότερο κόσμο; Όποτε κι αν γίνει πάντως μήπως θα ήταν καλύτερο να κλείσουμε τραπέζι έξω λόγω κορωνοϊού; Επίσης στη σελίδα της Α,μπα στο φεισμπουκ πριν κανένα μήνα κάποιοι εξέφρασαν ενδιαφέρον για μια νέα συνάντηση, μήπως να κάνουμε και κει κανένα ποστ;

Anna
    Συμμετέχων

Εχεις δικιο mylady, δεν το συζητώ. Φυσικά και είμαι μεσα για συναντήσεις μίνι και εγώ διακοπες θα είμαι. ☺

MissUnderstanding
    Συμμετέχων

Ναι σε Θεσσαλονικοσυνάντηση στο πρώτο μισό του Αυγούστου!
    Έκανα λογαριασμό κάτα βάση μόνο και μόνο για να πω αυτό 😁
    Παράκληση δεδομένων των συνθηκών ό,τι γίνει, ας γίνει σε εξωτερικό χώρο κατά προτίμηση

lady gaga
    Συμμετέχων

Μήπως να πούμε απλά Σάββατο 08.08.20 στις 19:00 στα γρασίδια στον λευκό πύργο?!

Fuu
    Συμμετέχων

Εγώ μέσα για τον λευκό Πύργο.

Άριελ!
    Συμμετέχων

Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη Κυριακή 06/09/20, στις 18:00 στο pink dot.

F_A
    Συμμετέχων

Καλημέρα! Υπάρχει κάποια συνάντηση στα σκαριά για το προσεχές διάστημα; Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα πολύ να μπω κι εγώ στην αμπαπαρέα κι από κοντά 🙂

Άριελ!
    Συμμετέχων

Γεια σου F_A!! Καλωσήρθες στην παρέα!!! Προς το παρόν δεν υπάρχει κάτι επίσημο για Θεσσαλονίκη… ελπίζω να κανονίσουμε κάτι σύντομα και να σε γνωρίσουμε από κοντά!!

redApocalipstick
    Συμμετέχων

Kαλησπέρα! Έχω δει στο fb ότι πρόκειται να γίνει συνάντηση στη Θεσσαλονίκη για τον Οκτώβριο. Ισχύει; Θα μπορούσατε να το δημοσιεύσετε και εδώ; Ευχαριστώ!

Άριελ!
    Συμμετέχων

Συνάντηση ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ!! Στις 18 Οκτωβρίου στις 18:00 στο cin cin (Ικτίνου 22) στη Θεσσαλονίκη!!!

Άριελ!
    Συμμετέχων

! ! ! ! !
    Η συνάντηση ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ στη Θεσσαλονίκη αλλάζει τοποθεσία! Θα γίνει στην πλατεία θεάτρου (Εθ. Αμύνης 4) στις 18:00

MissUnderstanding
    Συμμετέχων

Πώς θα σας γνωρίσουμε οι καινούριες; Θα κρατάτε κόκκινα τριαντάφυλλα; 😁

Sigma Sagittarii
    Συμμετέχων

Δεν ήρθα ποτέ σε συνάντηση. Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στην Ελλάδα λόγω covid19 αλλά μένω στην επαρχία. Όταν με το καλό τελειώσουμε με την πανδημία ή έστω όταν τα πράγματα αρχίσουν να μπαίνουν στους ομαλούς ρυθμούς, θα χαρώ πάρα πολύ να παραβρεθώ σε μία συνάντηση στη Θεσσαλονίκη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 75 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.