Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 66 απαντήσεις, έχει 41 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Fuu 14 ώρες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 67 συνολικά)
  • Συντάκτης

Ανώνυμος

Up για οσες δεν ειδαν την πιτα

mongrel
    Συμμετέχων

Δήλωσα κι εγώ ότι θα έρθω σήμερα, αλλά δυστυχώς, άλλη μια φορά, δεν τα κατάφερα. Ελπίζω να περνάτε καλά (και να μην μην υπάρχει προβλημα). Καλή χρονιά!

Pannenkoek
    Συμμετέχων

Γεια σας ! Δεν μπόρεσα να έρθω στην προηγούμενη συνάντηση, αλλά υπάρχει κάτι στα σκαριά για τον Φλεβάρη;

Μαύρο Γατί
    Συμμετέχων

Βεβαίως για Φλεβάρη!! Σάββατο 8/2 στις Ενοχές στην Πλατεία Ναυαρίνου, από τις 20.00 και μετά, η κράτηση είναι στο όνομα Αμπα – μην αγχώνεστε, μας ξέρουν, δεν έχουμε φάει ακόμα μπαν!

Vanne
    Συμμετέχων

Μόλις σας ανακάλυψα διαβάζοντας αγαπητή Α μπα! Τι υπέροχη δικτύωση! Υπάρχουν σχέδια για επόμενη επόμενη συνάντηση?

Μαύρο Γατί
    Συμμετέχων

Βεβαίως!!! Στο γνωστό (ενοχές Ναυαρίνου) στις 14/3 18.30 ! Η κράτηση ειναι στο όνομα Αμπα 🙂

Μαύρο Γατί
    Συμμετέχων

Ως μέτρο προστασίας λόγω κορωνοϊου η συνάντηση αυτού του μήνα θα ακυρωθεί.

Vicky
    Συμμετέχων

Γεια σας και από εμένα! Δεν μένω μόνιμα στη Θεασσαλονίκη αλλά επειδή ταξιδεύω συχνά θα χαιρόμουν να παρεβρεθώ σε κάποια συνάντηση και να γνωριστούμε.

Κυκλάμινο
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!
    Μήπως τώρα που τελείωσε η καραντίνα, υπάρχει στο πλάνο κάποια συνάντηση;
    Αν ναι, ας μην είναι το 3ημερο please!
    δε θέλω να χάσω ακόμη μία 🙁

Feline
    Συμμετέχων

Καλησπέρα, δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ σε καμία από τις προηγούμενες συναντήσεις και στην τελευταία μας πρόλαβε ο κορωνοϊός! Γιατί δεν διοργανώνουμε συνάντηση εντός του Ιουνίου ή Ιουλίου;

lady gaga
    Συμμετέχων

‘Η και Αύγουστο που θα (προσπαθήσουμε να) έρθουμε κι εμείς από τα εξωτερικά!

Anna
    Συμμετέχων

Και μία ακόμα ψήφος γι αυτό που είπε η lady gaga! Θα χαρώ πολύ αν τα άστρα ευθυγραμμιστούν και μπορέσω να σας γνωρίσω!

lady gaga
    Συμμετέχων

Για να βοηθήσουμε λίγο τα άστρα να ευθυγραμμιστούν… Θα εκμεταλλευτώ το μύνημα μιας αναγνώστριας στο φόρουμ της Αθήνας και θα τολμήσω να εκφράσω το ενδιαφέρον μου προς οποιαδήποτε αναγνώστρια ή/και οποιονδήποτε αναγνώστη για συνάντηση το Σάββατο 8 Αυγούστου. 19:00 η ώρα? Δεν ξέρω πως κανονίζονται συνήθως αυτές οι αμποσυναντήσεις για συγκεκριμένο μέρος! Ίσως κάποιος με εμπειρία σε προηγούμενες συναντήσεις θα ήθελε να πάρει την πρωτοβουλία? Θα ήθελα πολύ να γνωρίσω αμπαχόλικς στη Θεσσαλονίκη!

Fuu
    Συμμετέχων

Εγώ μέσα για Σάββατο 8 Αυγούστου, θα χαρώ πολύ να γνωρίσω αγαπητά Α,μπομέλη στην Θεσσαλονίκη αν και κάτοικος εξωτερικού πια!
    Κάνεις άλλος;^_^

lady gaga
    Συμμετέχων

Καλημέρα σε όλους! Έριξα μια ματιά γενικά στην συζήτηση και ανακάλυψα ότι εντελώς τυχαία πέτυχα και την ημέρα και την ώρα των καθιερωμένων συναντήσεων καθώς 8 Αυγούστου είναι το δεύτερο Σάββατο του μήνα! Επίσης είδα ότι συναντήσεις έγιναν στο μπαρ Ενοχές και μόλις πήρα τηλέφωνο. Θα μπορούσε να γίνει κάποια κράτηση για εκείνη την ημέρα, αλλά δεν ήξερα αριθμό ατόμων. Μήπως μπορεί κάποιος από Θεσσαλονική που έχει πάει και σε προηγούμενες συναντήσεις να μας συντονίσει? Για αρχή ενημέρωσα ότι θα θέλαμε μάλλον ένα από τα 6 δωμάτια του επάνω ορόφου και όσο πλησιάζουν οι μέρες μπορούμε να αλλάξουμε την κράτηση ανάλογα με το αν θα είμαστε λιγότεροι ή περισσότεροι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 67 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.