Αυτό το θέμα περιέχει 50 απαντήσεις, έχει 35 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Μαύρο Γατί 2 μήνες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 52 συνολικά)
  • Συντάκτης

Fid cat
    Συμμετέχων

Κι εγω ειμαι μεσα!

Κυκλάμινο
    Συμμετέχων

@Jean Grey, ναι το καταλαβαίνω, απλά ήθελα πολύ να έρθω σε μια συνάντηση και στενοχωρήθηκα που κανονίστηκε μία κι εν τέλη δε μπορώ να έρθω 🙁
    Αλλά γενικά να τα συζητάμε εδώ αυτά, ή μοιραστείτε το γκρουπ στο φβ να κάνουμε join εκεί να τα βλέπουμε! 🙂
    Τέσπα, την επόμενη φορά ελπίζω να με βολέψει!
    Καλά να περάσετε!

Mitsi
    Συμμετέχων

Το δεύτερο Σάββατο κάθε μήνα, ξεκινώντας από το Νοέμβριο θα έχουμε τακτική συνάντηση, έτσι ακόμα και αν κάποιος δεν μπορεί να έρθει σε μια θα ξέρει για την επόμενη. Ήταν κάτι που συζητήσαμε στην προηγούμενη συνάντηση και νομίζουμε θα βολεψει τους περισσότερους. Οπότε το δεύτερο Σάββατο του Νοεμβρίου θα έχουμε συνάντηση, δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα χώρο, κάθε πρόταση ευπρόσδεκτη. Όσοι έχετε φβ μπείτε στην ομάδα αγαπητή Α,μπα. Όσοι δεν έχετε φβ μπορείτε να δηλώνετε εδώ αν θα έρθετε στη συνάντηση η όχι για να έχουμε μια εικόνα για τα άτομα.

Jean Grey
    Συμμετέχων

Η Θεσσαλονίκη πρωτοπορεί και καθιερώνει μηνιαία σταθερή συνάντηση ΑΜΠΑ κάθε δεύτερο Σάββατο το μήνα, μετά από συζήτηση που έγινε μεταξύ μελών στην τελευταία συνάντηση.

Επόμενη συνάντηση το Σάββατο 9 Νοεμβρίου στις 7μμ
    Το μέρος θα ανακοινωθεί σύντομα!

Κυκλάμινο
    Συμμετέχων

Τέλεια σκέψη! 🙂

cyora
    Συμμετέχων

Πολύ ωραία ιδέα οι τακτικές συναντήσεις! Εγώ θα μπορώ και θα έρθω το αλλο Σάββατο.

Origami Lover
    Συμμετέχων

H Συνάντηση του Νοεμβρίου θα γίνει στο Μπαρ ΕΝΟΧΕΣ Πλ. Ναυαρίνου 15. Πάμε στις ΕΝΟΧΕΣ χωρίς ενοχές ΔΓΙΑΔΩΣΤΕ.

Miss Vanjie
    Συμμετέχων

γεια σας!! newbie εδω..πότε θα κάνετε την επόμενη συνάντηση;;;; 🙂

Gatomiou
    Συμμετέχων

Και γω θα ήθελα να έρθω αυτή τη φορά.. ελπίζω να βολέψει

Shea
    Συμμετέχων

Τελικά πότε θα γίνει η συνάντηση του Νοεμβρίου?

Wanna bee
    Συμμετέχων

Ναι!Θα έρθω και εγώ αυτή τη φορά!

Pannenkoek
    Συμμετέχων

Γεια σας! Θα είμαι Θεσσαλονίκη για Χριστούγεννα μέχρι τα μέσα Φλεβάρη και θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ στην Αμποσυνάντηση του 2020! Υπάρχει κάποια ομάδα σε σόσιαλ που θα μπορούσα να γίνω μέλος για πιο άμεση ενημέρωση?

Μαύρο Γατί
    Συμμετέχων

Να προσθέσω και στις 19.00 που το ξέχασα 😇

Μαύρο Γατί
    Συμμετέχων

Ήρθε ξανά η καθιερωμένη πλέον στις Ενοχές χωρίς ενοχές στην πλατεία Ναυαρίνου! Το μαγαζί είναι σε όροφο και έχουμε κλείσει την αίθουσα “Αναστασία” με μπαλκονάκι για τους καπνίζοντες. Η κράτηση είναι στο όνομα Α,μπα (όχι το συγκρότημα). Σπευσατε και ΔΓΙΑΔΩΣΤΑΙ

Jean Grey
    Συμμετέχων

Το κοπή τη πίτα – Secret ΑΜΠΑ

Ελάτε να ευχηθούμε για τη νέα χρονιά στην πρώτη καθιερωμένη μηνιαία συνάντηση της Θεσσαλονίκης για το 2020!
    Θα κόψουμε βασιλόπιτα σπέσιαλ και θα ανταλλάξουμε δώρα με Secret Santa!
    Για τη συμμετοχή στο Secret Santa, μπορείτε να φέρετε ένα δώρο αξίας έως 10 ευρώ ή μια χειροποίητη δημιουργία σας!

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΜΟΝΟ μέσω της φόρμας
    https://forms.gle/LRN4ZC68DXKiLxcY7

– ΠΟΤΕ;
    Στις 11 Ιανουαρίου 2020 στις 8 μμ

– ΠΟΥ;
    ΤΟ ΝΕΟΝ καφενείον
    Γρηγορίου Λαμπράκη 205 & Δημ.Τσιαπάνου 25-29, Άνω Τούμπα 54352

Οδηγίες:
    https://goo.gl/maps/YSaKhHz56sMPbwDf9

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Για να μην δημιουργηθεί πρόβλημα με την κράτηση και το μαγαζί, παρακαλούμε δηλώστε συμμετοχή μόνο όσοι/ες είστε σίγουροι ότι θα μπορέσετε να παρευρεθείτε στη συνάντηση

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 52 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.