• Αυτό το θέμα έχει 4 απαντήσεις, 5 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη πριν από τον χρήστη Ανώνυμος.
Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #67630

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Καλημέρα παιδιά
    Μου έστειλε προχθές στις 00:00 ,ο πρώην μήνυμα που χωρίσαμε 2 μήνες τώρα, χρόνια πολλά για τα γενέθλια μου και είχε βάλει και μια φωτογραφία(που αναγκαστικά αφού μου έστειλε, ο σατανάς μπήκα και την είδα) και φορούσε ακομα ένα κοσμημα με χαραγμένα ονόματα μας και ημερομηνίες… Δεν είχαμε χωρίσει άσχημα …από κοινού ας το πούμε είπαμε ότι δεν βγαίνει ασχέτως πόσο πονάμε και οι 2 κυρίως με δικη του παρακινηση…το μήνυμα ήταν τυπικό όχι πολλά πράγματα…Έστειλε στο viber αλλά τον είχα κάνει σίγαση εκεί και έστειλε μετά από λίγο και προσωπικό . Εσείς τι λέτε;

    #67700

    Ocelotoς
    Συμμετέχων

    Ένα μνμ για χρόνια πολλά είναι αρκετά ανθρώπινο και από μόνο του δεν λέει πολλά.Αν πάλι δεν είναι τόσο αθώες οι προθέσεις του θα φανεί στην πορεία εκτός αν σου έχει δώσει και άλλα δειγματα για να περιμένεις κάτι τέτοιο.

    #67735

    Giasemi
    Συμμετέχων

    Θα σου απαντήσω από την δική μου οπτική που είμαι γυναίκα. Αν με έναν άνθρωπο έχει λήξει καλά θέλω να στέλνω ένα χρόνια πολλά και ένα τι κάνεις απο ενδιαφέρον για να ξέρω ότι είναι καλα χωρίς κάτι περαιτέρω.

    #67830

    Lyra
    Συμμετέχων

    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, ένα χρόνια πολλά είναι ανθρώπινο.
    Από την άλλη αυτό με το κόσμημα με προβλημάτισε κι εμένα.
    Μπορεί να το έβαλε για συναισθηματικούς λόγους για να του θυμίζει κάτι όμορφο από τότε που ήσασταν μαζί, πράγμα που δεν είναι κακό ή μπορεί να έχει προθέσεις επανασύνδεσης.
    Αν έχει τέτοιες, θα δώσει κι άλλα σημάδια με τον χρόνο.
    Παρατήρησα ένα ίδιο κείμενο και στις εξομολογήσεις του lifo, πράγμα που δείχνει ότι ίσως σε προβληματίζει περισσότερο από όσο θα έπρεπε. Μήπως εσύ νιώθεις ακόμη κάτι για εκείνον και ταράζεσαι τόσο με ένα χρόνια πολλά και ένα κόσμημα;
    Αν βέβαια έχουν προηγηθεί η προηγήθηκαν κι άλλα ξαναλέω, πάω πάσο.
    Θα περιμένουμε update.

    #67865

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Εγώ πάλι λέω ότι με βάση αυτά που έχεις γράψει σε άλλες συζητήσεις, να μη δίνεις σημασία σε τίποτε από ό,τι λέει/ κάνεις, να αποφεύγεις/ μπλοκάρεις επικοινωνία μαζί του και να αναζητήσεις βοήθεια από ειδικό. Αυτά.

    #67905

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Συμφωνώ με τη lioness.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.