Τοποθέτηση ετικέτας: , ,

Αυτό το θέμα περιέχει 65 απαντήσεις, έχει 28 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Ariadni 1 μήνας, 1 εβδομάδα πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 67 συνολικά)
  • Συντάκτης

Και εγώ μέσα για το pride μετά πιστεύω μια χαρά προλαβαίνουμε

Kanra
    Συμμετέχων

Οι πάγκοι στο Pride στήνονται από το πρωί αλλά η όντως παρέλαση ξεκινάει κάπου 7-8 αν θυμάμαι καλά;

Pink Kiwi
    Συμμετέχων

Αν και θα ειναι η πρωτη φορα που θα παω (λογω υποχρεωσεων που τυχαιναν καθε χρονο) απο αλλες χρονιες που μου εχουν πει 6.30 με με 7 ξεκιναει.

Ουπς σόρρυ δεν είδα ότι είχε και δεύτερη σελίδα στα σχόλια και νόμιζα ότι το προηγούμενο δεν το δημοσίευσα 😂 ισχύει αλλά η παρέλαση είναι μικρή, Σύνταγμα- Πανεπιστήμιο- Σταδίου- Σύνταγμα, οπότε άντε μια ώρα να είναι, απλά είναι ωραίο να πάμε πιο νωρίς που έχει μουσική και κόσμο στην πλατεία

Και εγώ μέσα για το pride

Πίπης
    Συμμετέχων

και εγώ μέσα!

Rainbow
    Συμμετέχων

Μέσα κ εγώ (Αθήνα) αρκεί να είναι σ/κ

Λανιακέα
    Συμμετέχων

Το Σάββατο 8/6 για όσους ενδιαφέρονται λέμε να βρεθούμε στην πλατεία Αυδή στις οχτώ! Και μετά βλέπουμε τι θα κάνουμε ανάλογα το πόσοι θα έρθουν! Έχει γίνει και event στο FB.

Ανώνυμος

Για όσους ενδιαφέρονται για το pride, στην ομάδα του fb είδα πως έχει δημιουργηθεί επίσης event για συνάντηση νωρίτερα μέσα στη μέρα (8/6, 17.00h με σημείο συνάντησης τα Mc Donald’s Συντάγματος).

Daenerys Targaryen
    Συμμετέχων

Αν κανονιστεί συνάντηση στην Αθήνα, μέσα κι εγώ. 🙂

La_ViTa
    Συμμετέχων

Καλησπέρα κι από μένα παιδιά! Τι λέτε θα την κανονίσουμε αυτή τη συνάντηση;είμαι καινούργια στο forum αλλά διαβάζω το σάιτ από παλιά και ειλικρινά μου λείπουν πολύ οι γκέι φίλοι από τη ζωή μου…

La_ViTa
    Συμμετέχων

Κορίτσιαααα!!! Ελάτε να οργανωθούμε! SOS, να μαζευτεί το παρεάκι!!

DiCat
    Συμμετέχων

Ωραία θα ήταν να οργανωθεί συνάντηση !

La_ViTa
    Συμμετέχων

Τι θα λέγατε να κανονίσουμε συνάντηση για αρχές Νοεμβρίου;

Diane
    Συμμετέχων

Σας βολεύει κάποιο σ/κ μέσα στο Νοέμβριο;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 67 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.