Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 1 έως 3 (από 3 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #50252

    Άννα Κόκορη
    Συμμετέχων

    Γειά και από μένα! Σκεφτόμουν αν θέλετε να κάνουμε μια συνάντηση τα lgbtq άτομα του site και φυσικά όλοι όσοι είναι φιλικά προσκείμενοι καλούνται να έρθουν. Τι λέτε;

    Έχω λίγο περιορισμένο κύκλο και θα ήθελα να γνωρίσω καινούρια άτομα

    #54506

    bridgetjones19
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα Άννα,

    Λυπάμαι που το μήνυμά μου αυτό δεν σχετίζεται με την ανάρτησή σου αναφορικά με την συνάντηση που προτείνεις, αλλά δυστυχώς το σύστημα δεν μου έδωσε άλλη εναλλακτική για να επικοινωνήσω μαζί σου.
    Έχω μια απορία σχετικά με την ανάρτησή μου στο ‘Ο κάζουαλ σεξισμός της ημέρας’, η οποία δεν δημοσιεύθηκε τελικά γιατί απορρίφθηκε από σενα. Ο τίτλος μου ήταν ‘Σφουγγαρίστρα από τα Lidl’. Θα ήθελα να μάθω τον λόγο της απόρριψης που ενδεχομένως να έγκειται στο γεγονός ότι αφορά τον σχολιασμό ενός προϊόντος μιας εμπορικής πολύ γνωστής αλυσίδας σούπερ μάρκετ. Παρόλαυτά, αν ήταν αυτή η αιτία, επέτρεψέ μου να διαμαρτυρηθώ για την μη δημοσίευση του άρθρου μου και μάλιστα χωρίς αιτιολογία, διότι επειδή έχω δει ότι έχουν γίνει ανάλογες αναρτήσεις όπου πολύ ανοιχτά και ξεκάθαρα σχολιάζονται περιστατικά/ θέματα που αφορούν γνωστά πρόσωπα της τηλεόρασης με αναφορά σε ονόματα καθώς και ανοιχτή αναφορά σε γνωστά προϊόντα, θα ήθελα να ρωτήσω τί σε οδήγησε να απορρίψεις την δική μου δημοσιεύση.

    Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και πάλι συγνώμη για τον τρόπο προσέγγισης.

    Καλή συνέχεια,

    Μαργαρίτα

    #60291

    Γεια σου Αννα!Η συζητηση αυτη εχει μεταφερθει στις lgbt φιλιες? Ειμαι Πατρα, αλλα θα με ενδιεφερε μια τετοια συνατηση ακομα και Αθηνα. Φαινεσαι πολυ ενδιαφερουσα στον λογο σου στο σαιτ και φανταζομαι μια συναντηση και με αλλα ατομα απο το σαιτ θα ειναι πολυ ευχαριστη!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 1 έως 3 (από 3 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.