• Αυτό το θέμα έχει 16 απαντήσεις, 10 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη Ανώνυμος.
Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #57831

    Nya92
    Συμμετέχων

    Ισχύει! Να τους γνωρισουμε μεταξύ τους να κανουν φαν κλαμπ!

    #57804

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Λοιπον είμαι γυναικα και είμαι 33. Τωρα μονη. Μετα απο χωρισμό ναι. Κι επειδή πέρασα ουκ ολιγους χωρισμούς, δράματα, καποιες επανενώσεις αποτυχημένες (μουντζωστε ελεύθερα😂), και επειδή είδα οτι η Ασκαρδαμυκτί έβαλε πολυ ωραίο θέμα, ειπα να γράψω.
    Λοιπον στον τελευταιο. Ηταν σχέση δυο ετων που είχε ολα τα προαπαιτούμενα να εξελιχθεί σε γαμο. Συμφωνία χαρακτήρων, να γρλαμε, να περνάμε όμορφα, να μιλάμε. Ελα μου ντε! Τελευταια αρχισε τις υπερωριες στη δουλεια. Όλο κατι πρότζεκτ που έπρεπε να βγουν, όλο το ενα όλο το αλλο, ε δε θελει και πολυ να καταλάβεις οτι έλεγε ψέμματα. Τον χωρισα εγω πηγαίνοντας απο το γραφείο την ωρα που και καλα θα σχολουσε, αυτός έβγαινε χερακι χερακι με μια συνάδελφό του προφανώς οπως έμαθα μετα. Πολλές φορες επαναπαυεσαι σε κατι, ή ο άλλος ειναι πολυ καλός και απλα σε αφοπλίζει αφαιρώντας σου το να είσαι σε επιφυλακή. Λες ελα μωρέ σιγά δεν φαίνεται τέτοιος. Κι όμως.
    Άλλος αποτυχημένος χωρισμός πριν χρονια, που δεν μεσολάβησε καν σχέση αλλα ηταν ακριβως πανω στο blind date, έγραψα σε αλλο άρθρο σχετικα, κλείνω ραντεβού με εναν που μιλούσαμε και μου έβγαζε θετικά στοιχεια, λεω τι στο καλο καταλαβαίνει τις γυναίκες πλήρως (μη γελατε😂) , πάω στο ραντεβού και τι να δω? Ηταν τραβεστί αλλα ντυμένος κανονικά. Εκανα μεταβολή και οπως ήρθα έφυγα 😂😂 Τι αλλο να εκανα? Γελαω ακόμα που το θυμάμαι.
    Άλλο παλι στα καλοκαίρια είχα γνωρίσει σε ενα ξενοδοχείο ενα πολυ καλο παιδι απο Θεσσαλονίκη. Και θα πω γιατι. Γλεντζές βρε παιδι μου εξω καρδιά κλπ κλπ Όμορφες στιγμές και ξαφνικα σκάει μπόμπα ενα πρωι οτι είχε ταυτόχρονα και την πρωην του , δεν είχε χωρίσει ποτε.
    Με την επανένωση που έγραψα, έγινε με εναν που ηταν τρελός ερωτας. Και λεω τρελός γιατι αυτός ηταν τοσο απρόβλεπτος που δεν ηξερες τι θα κανει και ποτε. Λοιπον τσακωνομαστε πολυ, με ζήλευε μπορεί κι εγω. Βέβαια μετά τους καυγάδες ηταν καλυτερα απο ποτέ😂αλλα ξανά καυγάδες και καυγαδες. Λοιπον του λεω θα φύγω στο εξωτερικο για δουλεια, δε γινεται να συνεχίσουμε. Το βλέπεις. Αυτός με τιποτα δεν ερχόταν εξω. Μου το είχε δηλώσει αμα φύγεις χωρίζουμε. Ε τι να κανω? Να αφηνα τη δουλειά? Λοιπον χωρίζουμε, πάω εξωτερικο, είχα αφήσει τα στοιχεια επικοινωνίας μου στην κολλητή μου, αυτός φαίνεται τα πήρε απο κει, και εγω χωρίς να ξερω τιποτα τον βρηκα ενα βράδυ κάτω απο το διαμέρισμα στην πόρτα. Του λεω τι κανεις εσυ εδω? Κι εκει έγινε η επανένωση όπως σας έγραψα. Αλλα γυαλί σπασμένο δεν ξανακολλαει ρε γμτ. Με οποιαδήποτε κόλλα. Βγήκαν κατι προηγούμενα. Η ζήλεια του οι τσακωμοι, έφυγε. Αυτο ηταν.
    Θυμάμαι ακόμη και τον χωρισμό της πρώτης σχέσης. Είχε πλακα και το γράφω γιατι είχα πεσει του θανατα σαν να μην υπηρχε αυριο😂, άγουροι έρωτες στα 15.16 τι περιμένει κανεις😂
    Με εναν άλλον είχα 14 χρονια διαφοράς αυτός 35 εγω 21.Φοιτήτρια. Τρελοί και παλαβοι😂Τι μυαλά είχα τοτε θεέ μου😂λοιπον εκδρομές το ενα το αλλο και ξαφνικα μου ανακοινώνει οτι παντρεύεται αλλη τον άλλον μήνα. Ντονγκ!
    Τι στο καλο! Είχα καλες περιπτωσεις, είχα και κάποιους που τους προλαβαινα στο φευγιο για εναν ανεξήγητο λογο πραγματικά.
    Καλα έχω χωρίσει με μαμακηδες, δεν τους αντεχα με τιποτα.
    Με έχουν χωρίσει κιολας με μήνυμα και μετα έγιναν καπνος, ειλικρινά δεν σκοτιστηκα γιαυτους παρα μόνο για όσους ανεφερα.
    Θα θυμηθω κι αλλους.
    Μη χαλιεστε. Αυτο ειναι το μήνυμα μου.

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.