Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 19 απαντήσεις, έχει 8 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Mr.Artist 10 μήνες, 2 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
  • Συντάκτης

thescorpion
    Συμμετέχων

Εγώ δεν το θεωρώ “κριπι ανώμαλο”..το πρόβλημα μου είναι μην το θεωρήσει η κοπέλα έτσι. Απλά γιατί υπάρχει αυτό το ταμπού γενικά!
    Το μόνο σίγουρο πάντως είναι οτι αν δε ζητήσεις δε θα πάρεις..απλά δεν ξέρω ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος να το ζητήσει κανείς!

no_roots
    Συμμετέχων

Μα αυτό σου λέω. Αν εσύ το απενοχοποιήσεις στο μυαλό σου, αν εσύ δεν το θεωρείς ταμπού, θα το ζητήσεις σαν να μην είναι ταμπού. Όπως θα ζητούσες να σου πασπατεύει το γόνατο, γιατί το πασπάτεμα του γόνατου σε ερεθίζει πολύ. Θα είχες πρόβλημα να της ζητήσεις να σου πασπατεύει το γόνατο; Όχι. Γιατί το γόνατο δεν είναι τζιζ κακό για έναν straight άντρα.

Αν τώρα εκείνη, για τον οποιονδήποτε λόγο, δεν έχει καμία όρεξη να σου πασπατεύει το γόνατο, θα (πρέπει να έχει την άνεση να) σου πει μωρό μου αυτό δεν μου αρέσει, δεν θέλω να το κάνω και να τελειώσει εκεί το θέμα. Μπορεί, όμως, και να της αρέσει και να ανακαλύψετε μια νέα ερωτική περιοχή. Αντίστοιχα μπορεί να σου αποκαλύψει κι εκείνη μια δική της περιοχή που μπορεί να μην ξέρεις.

Απλά, ωραία και χωρίς περιττές σκέψεις και αναλύσεις. Θα μου άρεσε αυτό, αν πιστεύεις ότι θα σου άρεσε κι εσένα μήπως να το δοκιμάσουμε.

thescorpion
    Συμμετέχων

Δίκιο έχεις.. Το οτι θέλω να το δοκιμάσω δεν σημαίνει απαραίτητα οτι νιώθω καλά με αυτό!
    Και ας πιστεύω οτι είμαι openminded!!! Μάλλον πρέπει όντως να το απενοχοποιήσω μέσα μου για να είμαι έτοιμος να το ζητήσω!!

Mr.Artist
    Συμμετέχων

Καλησπέρες και από μένα!

Καταρχάς, να πω ένα μπράβο για το επίπεδο αλλά και το πόσο open minded είναι τα σχόλια όλων. Γενικά στην Ελλάδα αν και έχουμε απελευθερωθεί σεξουαλικά τα τελευταία χρόνια, υπάρχουν ακόμα πολλά κοινωνικά ταμπού.

Θα ήθελα και γω με τη σειρά μου να εναποθέσω τις εμπειρίες μου και την οπτική μου για ένα από τα αγαπημένα μου φετίχ. Πρώτη φορά είδα την πρακτική αυτή στα 15 μου σε ένα βίντεο και κάτι κλίκαρε μέσα μου. Πλέον στα διπλάσια χρόνια, έχω κάποιες πολύ ιδιαίτερες και αξιομνημόνευτες εμπειρίες.

Το έχω δοκιμάσει με 3 διαφορετικές κοπέλες εκ των οποίων οι 2 ήταν σχέση και η άλλη ήταν κάποια που γνώρισα από το ίντερνετ η οποία ήταν και η πρώτη μου. Ήταν έμπειρη και λίγα χρόνια μεγαλύτερη από μένα. Με τη συγκεκριμένη, ήταν περισσότερο σε πλαίσια bdsm, υπήρχε ανθρώπινη επαφή και κοινά σημεία γενικότερα και κράτησε κάνα μήνα όλο το σκηνικό.
    Είχα περάσει υπέροχα και ακόμα το θυμάμαι και ανατριχιάζω. Στις άλλες 2 έβαλα το μικρόβιο σαν σπόρο και σιγά σιγά φύτρωσε μόνος του και εν τέλει πραγματοποιήθηκε.
    Να σημειωθεί ότι μια φορά είχα τελειώσει μόνο και μόνο από την επαφή με το σημείο G και χωρίς χέρια και ήταν από τους δυνατότερους οργασμούς που έχω βιώσει.

Για μένα προσωπικά είναι εγκεφαλικό παιχνίδι πέραν της αίσθησης. Είναι η αναζήτηση της αρσενικής ενέργειας της γυναίκας και της θηλυκής του άντρα καθώς κάθε άνθρωπος έχει και τις 2 ενέργειες μέσα του. Επίσης, είναι ιδιαίτερα διεγερτική η αίσθηση εξουσίας και δύναμης που έχει η γυναίκα και της απόλυτης άφεσης και υποταγής για τον άνδρα.

Δε θέλω να μακρηγορήσω παραπάνω, αυτά για πρώτο μήνυμα και ευχαριστώ που διαβάσατε το σεντόνι μου Θα χαρώ να συνεχίσουμε την συζήτηση.

ΥΓ: Μια κωμωδία που έχει pegging και μπορείτε να δείτε με το έτερον σας ήμισυ και να ‘κόψετε’ αντιδράσεις είναι το ‘young people fuckin’.

Θανάσης Γιαννακος
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σας , να πω πρωτίστως ότι γράφω πρώτη φορά και ότι δεν έχω καμία εμπειρία πάνω στο θέμα αλλά είναι ίσως και η μεγαλύτερη μου φαντασίωση να δοκιμάσω pegging.
    Η ερώτηση τώρα , όταν δεν είσαι σε σχέση σε περιστασιακές “επαφές” πιστεύετε ότι είναι ανέφικτο να συμβεί?

Thanosbi
    Συμμετέχων

not today καλησπέρα. Ψάχνω για σχέση με γυναίκα, που της αρέσει το pegging.

Thanosbi
    Συμμετέχων

no_roots καλησπέρα. Αν ψάχνεσαι ακόμη, ενδιαφέρομαι διακαώς για γυναίκα με στραπόν.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.