Αυτό το θέμα περιέχει 32 απαντήσεις, έχει 11 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  markisius 2 μήνες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 33 συνολικά)
  • Συντάκτης

Lila Levanda
    Συμμετέχων

Κυριακή 9 ή 16 Φεβρουαρίου?

markisius
    Συμμετέχων

Ας το κάνουμε 16/2! καμία ιδέα για το που να πάμε?

Lila Levanda
    Συμμετέχων

Konrad? Bazaar?

markisius
    Συμμετέχων

Όμορφα, κυριακή 16/02 λοιπόν. Να πούμε στις 16.30? Θα δοκιμάσω να κλείσω στο Konrad.

Πόσοι θα είμαστε?

Lila Levanda
    Συμμετέχων

Σε ευχαριστούμε Markisius! Να κλείσουμε για 6-8? Σίγουροι Markisius, SuzyBrandon, gracchus x2, Lila και ίσως Batida de Coco, Eleni, M., Melia?

Melia
    Συμμετέχων

Αν είμαι εδώ το ΣΚ, θα έρθω κι εγώ.

Carpincho Zarpado
    Συμμετέχων

Γεια σας λουξαμποφάνζ 🙂 είμαστε άλλοι δύο από τους 1013 και θα θέλαμε να έρθουμε και μεις στο Κόνραντ!

Lila Levanda
    Συμμετέχων

Τέλεια, άρα 5-6?

SuzyBrandon
    Συμμετέχων

Ακούει κανείς; Πώς θα σας βρούμε; είμαστε στο μπαρ και κοιτάμε γύρω γύρω!

markisius
    Συμμετέχων

Υποθέτω ναι!! Δοκίμασα να κλείσω στο Konrad όμως για 5-6 άτομα δεν γίνεται! Μου είπαν όμως ότι για εκείνη την ώρα θα βρούμε! Θα πω στα παιδιά στο μαγαζί ότι το τραπέζι μας θα λέγεται Ά,μπα για να βρεθούμε πιο εύκολα!

markisius
    Συμμετέχων

Κακή συνεννόηση.. το σχόλιο μου άργησε να εμφανιστεί και μάλλον καταλήξαμε στο Κόνραντ αλλά χωρίς να βρεθούμε ποτέ!

αν βολεύει να το οργανώσουμε για το επόμενο σουκού? Ίσως με μία ομάδα στο φμπ να είναι πιο έυκολη η επικοινωνία..

Lila Levanda
    Συμμετέχων

Πού ήσουν Markisius?! Βρεθήκαμε 6 τελικά. Το επόμενο ΣΚ θα λείπω προσωπικά, μπορείτε οι υπόλοιποι? Αλλιώς σε 2 βδομάδες?

markisius
    Συμμετέχων

Χαχα, ωραία τα κανόνισα!! Μόνο εγώ δεν σας συνάντησα!! Ήμουν στον κάτω όροφο με μια φίλη από λίγο πιο νωρίς..

Οπότε σας βολεύει.. Θα είμαι κι εγώ εκεί!

Lila Levanda
    Συμμετέχων

Εμείς καθίσαμε πάνω… Ελπίζω να περάσατε κι εσείς ωραία (!), την επόμενη φορά να βρεθούμε όμως 😛

Αιλουροειδέστατο
    Συμμετέχων

Καλημέρα σε όλους, μόλις τώρα μπήκα και είδα ότι υπάρχει ομάδα συνάντησης εδώ στο Λουξ. Σε επόμενη συνάντηση, είμαι κι εγώ μέσα!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 33 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.