Αυτό το θέμα περιέχει 72 απαντήσεις, έχει 36 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  ChainReaction 1 μήνας, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 75 συνολικά)
  • Συντάκτης

emy memy
    Συμμετέχων

Παιδιά. Βοήθεια! Μόλις συνηδειτοποίησα πως το Σάββατο ΑΚΡΙΒΩΣ στις 3, έχω ένα σημαντικό ραντεβού για το οποίο έχω προπληρώσει και δεν γίνεται να αλλάξει η ημερομηνία χωρίς να χάσω τα χρήματα. Πιστεύω πως γύρω στις 5 θα είμαι kings cross. Προφανώς δεν ζητάω να αλλάξει η ώρα εφόσον έχει κανονιστεί απλά θα ήθελα να παρακαλέσω να με περιμένετε έστω κάποιοι για να σας γνωρίσω, το θέλω πάρα πολύ. Αυτά 🙁

ChainReaction
    Συμμετέχων

Emy memy, μην ανησυχείς! Έχω κλείσει το τραπέζι μέχρι τις 8μμ, και μπορεί να πάει και για αργότερα (αν κρίνω από την πρώτη μας συνάντηση που κρατησε από τις 2μμ μέχρι τις 9μμ χαχα!) Είμαι σίγουρη θα μας προλάβεις, ανυπομονω να γνωριστούμε! 🙂

ChainReaction
    Συμμετέχων

Οι υπόλοιποι παρακαλώ 3μμ για να μην υπάρξουν θέματα με την κράτηση!

Από το σάιτ έχω επιβεβαιωμεν@ χρήστ@ που θα έρθουν:
    Εξωγήινη
    Γκόραν Κλαρινογαμπρέγκoβιτς
    Queen of spades
    Eleanor Oliphant
    Emy memmy
    Και άλλα 8 άτομα που ξερω από την προηγούμενη συνάντηση

Αν υπάρχουν κι αλλα άτομα που δεν έχουν επιβεβαιωσει παρακαλώ πείτε μου (μήπως χρειαστει να κλείσω μεγαλύτερο τραπεζι!) Ευχαριστώ 🙂

Σαββατο 21 Σεπτεμβριου, 3μμ στο Little Creatures (1 Lewis Cubitt Walk, Kings Cross)!

emy memy
    Συμμετέχων

Αχ τέλεια chain. Είχα στεναχωρεθεί που δεν τα κατάφερα για την προηγούμενη. Τα λέμε λοιπόν το Σάββατο! Επίσης, μη βγάλετε το σήμα α,μπα γιατί θα σας ψάχνω τρεις αιώνες. Άμα δείτε μια ξανθιά να κοιτάει γύρω γύρω σαν χαμένη βάλτε μια φωνή 🙂

flee
    Συμμετέχων

Και γω και γω! Τα λέμε το Σάββατο 🙂

green line
    Συμμετέχων

Mallon tha ertho ki ego proti fora!

Metalemon
    Συμμετέχων

Και εγώ θα έρθω!!!!

Soterman
    Συμμετέχων

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ με την κοπέλα μου 🙂 δεν είναι σίγουρο… θα χαρώ πολύ πάντως να σας γνωρίσω όλους και όλες 🙂

ChainReaction
    Συμμετέχων

Ευχαριστώ πολύ για τις επιβεβαιωσεις!
    Το Little Creatures θα μας δώσει έναν μεγάλο πάγκο στο αριστερό μέρος του μαγαζιου, θα υπάρχει και το σημα του Α,μπα πάνω στον πάγκο, όποτε ελπίζω να μην υπάρξουν δυσκολιες και να μας βρείτε εύκολα, Ανυπομονώ, τα λέμε εκεί!

Σαββατο 21 Σεπτεμβριου, 3μμ στο Little Creatures (1 Lewis Cubitt Walk, Kings Cross)!

Φούστα Κλαρωτή
    Συμμετέχων

@chainreaction, θα είμαι ΛΟνδίνο μεταξύ 18-22 Οκτώβρη, αλλά λόγω μαλ..ων πτήσεων και υποχρεώσεων, υποψιάζομαι ότι μόνο Σάββατο και Κυριακή θα έχω χρόνο. Και αυτό πάλι χωρίς σιγουριά, γιατί δεν ξέρω πώς θα πάει το πρόγραμμά μου τελικά. Οπότε θα παρακολουθώ το φόρουμ και βλέπουμε 🙂

ChainReaction
    Συμμετέχων

@Φούστα Κλαρωτή, ψηφισαμε τα ατομα που ηδη γνωριζομαστε και θα συναντηθουμε κατα πασα πιθανοτητα Κυριακη 27 Οκτωβριου (το μερος δεν εχει αποφασιστει ακομα!)

Παντως και Σαββατο και Κυριακη 19-20 Οκτωβριου μπορουμε καποιες, οποτε αν θελησεις/μπορεσεις να συναντηθουμε μας λες για μερα ωρα κτλπ 🙂

ChainReaction
    Συμμετέχων

Συνάντηση αναγνωστριών/ων Α,μπα στο Λονδίνο

Αγαπητές/οι Α,μπα φανς του Λονδίνου,

Σας προσκαλούμε στην επόμενη μας συνάντηση αναγνωστριών/ων που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 27 Οκτωβρίου, στις 3μμ στο The Refinery, Bankside (110 Southwark Street, London, SE1 0TF).

Παρακαλώ, όσες/οι θέλετε να έρθετε, σχολιάστε στο παραπανω αρθρο ή εδω στο forum για να υπολογίσουμε τον αριθμό των ατόμων. Θα έχουμε εκτυπωμένο το σήμα του Α,μπα πάνω στο τραπέζι για να μας βρείτε! Οσο μπορείτε να είστε στην ώρα σας 🙂

Eli-R
    Συμμετέχων

Διαβάζω α, μπα εδώ και αρκετό καιρό, χαίρομαι πολύ που θα μπορέσω επιτέλους να έρθω στην επόμενή σας συνάντηση!

ChainReaction
    Συμμετέχων

Σε περιμένουμε Eli-R!
    Θα είμαστε στον επάνω όροφο του μαγαζιού!

ChainReaction
    Συμμετέχων

Για όσες/όσους δεν το είδαν…!

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου, στις 3μμ στο Little Creatures (1 Lewis Cubitt Walk, Kings Cross, N1C 4DL)

Συνάντηση αναγνωστριών/ων Α,μπα στο Λονδίνο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 75 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.