Αυτό το θέμα περιέχει 80 απαντήσεις, έχει 37 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  west.coast 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 81 συνολικά)
  • Συντάκτης

ChainReaction
    Συμμετέχων

Η “λαγούμια και λαμπες” μας βρήκε τελικά, πολύ λυπάμαι που δεν μας βρήκες Batida de Coco, έγραψα τις οδηγίες για να μας βρείτε μόνο εδώ στο φόρουμ και όχι κάτω από το άρθρο, ίσως λάθος μου!
    Τελικά 16 ατομα συναντηθήκαμε, ανυπομονουμε για την επόμενη φορά ακόμα πιο οργανωμένα 🙂 (με Eleanor Oliphant αυτή τη φορά φυσικά, τη δημιουργό του thread, και όσους δεν τα κατάφεραν το Σάββατο!)

ChainReaction
    Συμμετέχων

thereisalwayshope11 ελπίζω να γνωρισω και εσένα κάποια στιγμή!

ChainReaction
    Συμμετέχων

Γεια σε ολες/ολους! Ψηνεται κανεις για συναντηση τον Σεπτεμβριο?
    Απο την προηγουμενη συναντηση μαζευτηκαμε 15 ατομα, οποτε θα ζητησω απο αυτα να ψηφισουν στο παρακατω poll, αν ενδιαφερεστε ψηφιστε και εσεις για να βρουμε ημερομηνια και να γνωριστουμε περισσοτεροι 🙂

https://doodle.com/poll/ciup8dryd62rxew8

Eleanor Oliphant
    Συμμετέχων

Εγώ διάλεξα! Συντονιστείτε μαζί μου παρακαλώ 😀

εξωγήινη
    Συμμετέχων

Έρχομαι κι εγώ Λονδίνο μόνιμα, a dream come True! Ψήφισα 21/9, ανυπομονώ να σας γνωρίσω από κοντά αγαπημένες ♥️

emy memy
    Συμμετέχων

Κ εγώ ενώ ήθελα πάρα πολύ δεν τα κατάφερα, ο Σεπτέμβρης είναι πολύ καλή ιδέα!

ChainReaction
    Συμμετέχων

Εχουμε ψηφισει 11 ατομα ως τωρα, λεω να ληξει το poll τελος Αυγουστου το αργοτερο για να βρουμε την ημερομηνια που βολευει τους περισσοτερους 🙂

https://doodle.com/poll/ciup8dryd62rxew8

Zisis Tzanidis
    Συμμετέχων

Προσπάθησα να ψηφίσω κ γω από το doodle αλλά τα ΙΤ skills μου με προδωσαν κ δεν τα κατάφερα.. Για τις 21/09 μπορώ κ εγώ. Ίσως θα ήταν πιο εύκολο να δημιουργηθεί ένα event στο FB site 😊

ChainReaction
    Συμμετέχων

Βρηκαμε ημερομηνια λοιπον! Σαββατο 21 Σεπτεμβριου ειπαν 15 ατομα ως τωρα 🙂
    Την προηγουμενη φορα βρεθηκαμε σε παρκο, αλλα δεν ξερω ποσο τυχεροι θα ειμαστε Σεπτεμβρη μηνα… Θα ελεγα να κλεισουμε καπου, καποιο καφε/pub, που να εχει αρκετο χωρο και να ειναι σχετικα κεντρικα Λονδινο. Θα προτεινα το Little Creatures ( https://www.littlecreatures.co.uk/regents-canal ) που βρισκεται στο Kings Cross, και εχει απλετο χωρο και χαλαρη ατμοσφαιρα. Αν εχετε αλλες προτασεις μου λετε – αλλιως να πουμε εκει στις 6μμ?
    Ευχαριστω για τις ψηφους! Περιμενω!

@Zisis, δημιουργειται event εδω στο σαιτ, οταν αποφασισουμε τις λεπτομερειες θα το στειλω για δημιουργια!

ChainReaction
    Συμμετέχων

Συγγνώμη, επειδή ίσως η ώρα δεν βολεύει αυτούς που μένουν έξω από το Λονδίνο, καλύτερα να πούμε 3μμ!

Queen of spades
    Συμμετέχων

Καλησπερα!! Μολις ειδα το poll, πολυ ωραια ιδεα και μπορω κ εγω εκεινη τη μερα, οποτε 16 ατομα! Νομιζα οτι λαμβανω ειδοποιησεις για καινουρια posts εδω, αλλα μαλλον οχι, ξερει κανει τι μπορεο να κανω λαθος;

emy memy
    Συμμετέχων

Νομίζω το κινγκς κρος είναι πολύ καλή ιδέα, είναι κεντρικά και έχει πολύ ωραίους χώρους. Το μαγαζί που πρότεινε η Chain είναι πολύ χαλαρό και ευρύχωρο. Όταν επισημοποιηθεί, γράψτε το και εδώ για εμάς που δεν έχουμε σοσιαλ.

Metalemon
    Συμμετέχων

Υπολογίστε και μένα για τις 21.9. Δεν πρόλαβα να ψηφίσω στο ποστ. Και η πρόταση για το μαγαζί είναι πολύ καλή!

ChainReaction
    Συμμετέχων

Χαιρομαι που μαζευομαστε ολο και περισσοτεροι!
    Εχουμε και λεμε:
    Σαββατο 21 Σεπτεμβριου, 3μμ, Little Creatures, 1 Lewis Cubitt Walk, Kings Cross

Εκλεισα ηδη ενα μεγαλο τραπεζι στο μαγαζι, και θα εχω εκτυπωσει το σημα του Α,μπα για να το εχω πανω στο τραπεζι για να μας βρειτε! Το μαγαζι ειναι 8-10λεπτα περπατημα απο τον σταθμο του μετρο στο Kings Cross. Ανυπομονω να γνωριστουμε, παρακαλω οσο μπορειτε να ειστε εκει γυρω στις 3μμ για να μην υπαρξουν θεματα με την κρατηση 🙂 Εστειλα ηδη και το event για δημοσιευση στη σελιδα Εκδηλωσεις του site

ChainReaction
    Συμμετέχων
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 81 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.