Αυτό το θέμα περιέχει 80 απαντήσεις, έχει 37 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  west.coast 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 81 συνολικά)
  • Συντάκτης

BiggerOnTheInside
    Συμμετέχων

Για Λονδίνο: Τέλη Ιουνίου θα παλεύεται – βασικά, από μέσα και μετά, ό, τι θέλετε, δε χαλάω χατίρι. 🙂 Και για ώρα/μέρος, κανένα θέμα. Θέλετε πανοραμικές φωτογραφίες από τη γέφυρα του Λονδίνου ή το Shard; Θέλετε G&T (να τιμήσουμε και την Α,μπα); Όλα μια χαρά!

Για λοιπές πόλεις: Με κίνδυνο αυθαίρετου τεμαχισμού – τι θα λέγατε για π.χ. μία συνάντηση Manchester (για τους πιο βόρειους), μία Birmingham (για Midlands); Τις αναφέρω αποκλειστικά ως πιο κεντρικές πόλεις, καμία σχέση με ποδοσφαιρικές συμπάθειες 😉

Mafalda
    Συμμετέχων

Είμαι μέσα για συνάντηση στον Βορρά. 😊 Λονδίνο ίσως μου ειναι λιγο δύσκολο, αλλά αν τα καταφέρω θα κατέβω.

idril
    Συμμετέχων

Μέσα κι εγώ για συνάντηση στο βορρά. Μέσα Μαΐου κ όλο τον Ιούνιο δηλώνω παρούσα.

Scarlet Witch
    Συμμετέχων

Καλησπέρα! Μια συνάντηση στον βορρά και εγώ πολύ θα την ήθελα!

δήθεν
    Συμμετέχων

Κι εγώ μέσα για συνάντηση προς τα βόρεια (Μάντσεστερ? 😀 ). Και Λονδίνο θα προσπαθήσω αλλά είναι κάπως πιο δύσκολο.

Odette
    Συμμετέχων

Καλημερα! Αν κ δε σχολιαζω ιδιαιτερα διαβαζω α μπα καθημερινα! Για συναντηση στο βορρα ειμαι κ εγω μεσα! Το Μαντσεστερ βολευει πολυ. Βεβαια δε λεω ποτε οχι και σε βολτες στο Λονδινο! 😛

Cocolime
    Συμμετέχων

Κι εγώ ψήνομαι. Μένω στο μαγευτικό σαουθαμπτονακι οπότε Λονδίνο μπορώ να πεταχτώ μόνο σαββατοκυριακα και αργίες…

emy memy
    Συμμετέχων

Κ εγω Λονδινακι. Αρχες με μεσα Ιουνιου νομιζω βολευει για αρκετους-ες. Δωστε ημερομηνιες να αρχισουμε να συντονιζομαστε. Κανω την αρχη, τι λετε για το πρωτο σκ του Ιουνιου;

ChainReaction
    Συμμετέχων

https://doodle.com/poll/fhgx5vz66wasdwvq

Καλησπερα και παλι, αν ενδιαφερεστε για συναντηση στο Λονδινο καποιο Σαββατοκυριακο του Ιουνιου, ακολουθηστε το παραπανω λινκ για να δηλωσετε ποιες μερες σας βολευουν! Δεν χρειαζεται λογαριασμος για να ψηφισετε!

emy memy
    Συμμετέχων

Πολυ καλη ιδεα το poll, ψηφισα κ εγω, ψηφιστε Αμποκαμαρια! Μετα θα κανουμε κ ενα για το λοκεσιο!

a girl on the morning train
    Συμμετέχων

Και εγώ Λονδίνο. Θα λείπω βέβαια μετά τα μέσα Ιουνίου αλλά αν κανονίσουμε κάτι νωρίτερα μετά χαράς 🙂

ChainReaction
    Συμμετέχων

https://doodle.com/poll/fhgx5vz66wasdwvq

Ευχαριστώ όσους έχουν ψηφίσει για συνάντηση στο Λονδίνο τον Ιούνιο (8 ειμαστε προς το παρόν!)
    Θα έλεγα να κρατήσουμε το poll άλλη μια εβδομάδα και μετά να καταλήξουμε σε ημερομηνία (ελπίζω να μην έχουμε ισοβαθμία!)

Maria S
    Συμμετέχων

Τέλεια! Δηλώνω παρούσα για meeting στο Manchester.

Aurora Borei kai alli
    Συμμετέχων

Τέλεια αμποπαρέα, ανυπομονώ για συνάντηση στο Λονδίνο 🙂

Shadow_Stealer
    Συμμετέχων

Εγώ ειμαι στο Norwich αλλά θα μπορούσα να έρθω Λονδίνο

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 81 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.