Αυτό το θέμα περιέχει 80 απαντήσεις, έχει 37 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  west.coast 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 81 συνολικά)
  • Συντάκτης

Eleanor Oliphant
    Συμμετέχων

Δεν είμαι σίγουρη πώς λειτουργεί το θεματάκι, αλλά φουμπου δεν έχω και Ελλάδα δεν πάω συχνά οπότε το αφήνω αυτό εδώ να υπάρχει.

phychodelico
    Συμμετέχων

Καλησπέρα. Πρέπει να είμαστε πολλοί που ζούμε Αγγλια.

BiggerOnTheInside
    Συμμετέχων

Για να μη φτιάχνουμε δέκα ποστ με όλες τις αγγλικές πόλεις (όχι ότι δεν ένιωσα τον πειρασμό), λέω να προσθέσω εδώ τις αγνές επαρχιακές πόλεις των Midlands (East & West) + North West. Λονδίνο μας βλέπω να συναντιόμαστε τελικά, αλλά, μέχρι να συντονιστούμε για το μεγάλο ταξίδι, αξίζει να επιχειρήσουμε μικρότερες συναντήσεις σε Manchester/Birmingham/Liverpool κ.ο.κ. Αν νιώθετε ότι αυτό το ποστ σας αφορά, τώρα είναι η ώρα.

Theodore Decker
    Συμμετέχων

Καλησπέρα στην ομάδα! Και εγώ Αγγλία μένω, με βολεύει το Λονδίνο για συνάντηση. Θα χαρώ πολύ να το οργανώσουμε 🙂

Daisy tsiamp
    Συμμετέχων

Καλησπέρα, και εγώ στο Λονδίνο μένω θα χαρώ πολύ να το κανονίσουμε!

Little lemon
    Συμμετέχων

Ρε παιδιά πού ήσασταν όλοι όταν προσπαθούσαμε να οργανώσουμε meeting στο Λονδίνο μέσω facebook πριν λίγο καιρό;;;;

Queen of spades
    Συμμετέχων

Καλησπερα! Τι ωραια ιδεα, θα χαιρομουν κ εγω πολυ να ερθω!

Dominica
    Συμμετέχων

Καλησπέρα! Και γω Λονδίνο είμαι και θα χαρώ να ερθω 🙂

ChainReaction
    Συμμετέχων

Χαίρομαι που μαζευτηκαμε! Ανυπομονώ για συνάντηση! Θα αρχίσω να σκέφτομαι μέρη!

JanetWeiss
    Συμμετέχων

Κι εγω Λονδίνο, σίγουρα μέσα για συνάντηση!

Pāvlinā Køstarakøu
    Συμμετέχων

Τελεια που και ποτε μένει να αποφασίσουμε – εγω ειμαι Λονδινο επίσης. (Ευελπιστώ ωστόσο να μετοικήσω στις αγνές βορειότερες επαρχίες σύντομα!) Να κανουμε κανενα poll με προτεινομενες ημερομηνίες/μερη; Προσφέρεται αυτή η δυνατότητα εντός της συζήτησης εδώ και για αυτούς που δεν εχουν FB;

no funny business
    Συμμετέχων

Γεια σε όλους, μέσα για συνάντηση σε North West!

alpha.
    Συμμετέχων

Τέλεια! Και εγώ μέσα για Λονδίνο. Ανυπομονώ να σας γνωρίσω!

Eleanor Oliphant
    Συμμετέχων

Σόρυ little lemon δεν το χρησιμοποιώ το fb! Τέλεια! Ας μη το κανουμε τώρα κοντά για να προλάβουν να το δουν κι άλλοι..Ιούνιο ας πούμε; Ας πάμε για ένα ωραίο πικ νικ στο hyde park 😀 (Εννοείται ότι τη μέρα που θα το κανονίσουμε θα βρέχει καταρρακτωδώς)

phychodelico
    Συμμετέχων

Πάμε στο mikel του Λονδίνου!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 81 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.