Τοποθέτηση ετικέτας: , ,

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 1 έως 12 (από 12 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #37639

    παυλίνα
    Συμμετέχων

    Θα ηταν ωραίο να δημιουργούνταν και ένα υπο-section για lgtb άτομα, αναγνώστες της Α μπα, που ψάχνουν παρέα με άλλα lgtbqi+ άτομα! Συγγνώμη για την άκυρη ίσως τοποθέτηση της πρότασης, αλλά δεν είμαι εξοικειωμένη ακόμη με το νεοαφιχθέν forum 🙂 🙂

    #37818

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Νομίζω, καλά ξεκινάς. Ανάλογα με την κατηγορία, ανοίγεις θέμα. Π.χ. στην οικογένεια, ανοίγεις θέμα: ιστορίες coming out σε συγγενικά μέλη.
    Αν θες να γνωρίσεις άτομα, μπορείς να ανοίξεις πιο συγκεκριμένο θέμα στις συναντήσεις μελών.

    #37813

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Θα συμφωνήσω Παυλίνα. Καθόλου άκυρη η τοποθέτησή σου 😉

    #37877

    Pink Kiwi
    Συμμετέχων

    Πολύ ωραία ιδέα Παυλίνα! Μπορώ να δημιουργήσω ένα αντίστοιχο thread στην ομάδα “συναντήσεις” όπως προτάθηκε παραπάνω. Ελπίζω να μαζευτούμε πολλοί και πολλές!

    #40105

    Maloja Snake
    Συμμετέχων

    Συμφωνώ ότι θα έπρεπε να υπάρχει και αντίστοιχη ενότητα… Αν μη τι άλλο πρέπει να είμαστε πολλές και πολλοί που διαβάζουμε το σάιτ και είμαστε μέρος της κοινότητας…

    #40144

    De Leone
    Συμμετέχων

    Πολύ καλή ιδέα, Παολινα !

    #40291

    Pink Kiwi
    Συμμετέχων

    Maloja Snake εχει δημιουργηθει ηδη ενα thread για συναντησεις της κοινοτητας στην κατηγορια “συναντησεις αναγνωστων”, κανε join!

    #40292

    Pink Kiwi
    Συμμετέχων

    αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα να συναντηθουμε!

    #40310

    De Leone
    Συμμετέχων

    Υπάρχει και ένα θέμα στη κατηγορία «οικογένεια» σχετικά με lgbt+ Οικογένειες 🙂

    #40378

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Εγώ προσωπικά δεν είμαι στην Ελλάδα οπότε δύσκολο να παρευρεθώ σε συναντήσεις. Αλλά θα με ενδιέφερε μια διαδικτυακή παρέα. Εδώ στο εξωτερικό τον lgbtqi+ κύκλο μου αλλά κανέναν έλληνα / καμία ελληνίδα.

    #50510

    La_ViTa
    Συμμετέχων

    Γειά σας κι από εμένα! Είμαι καινούρια στο site (αν και το διαβάζω καιρό) και δεν ξέρω να το χειρίζομαι πολύ καλά. Θα με ενδιέφερε πολύ μία συνάντηση lgbtq ατόμων καθώς δεν έχω σχεδόν κανένα φίλο από την κοινότητα. Να κανονίσουμε μια συνάντηση άμεσα παρακαλώ!

    #60290

    Γεια σας! Υπαρχει καμια απο Πατρα? 🙂

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 1 έως 12 (από 12 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.