Αυτό το θέμα περιέχει 32 απαντήσεις, έχει 9 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Larabelle 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 33 συνολικά)
  • Συντάκτης

windowtale
    Συμμετέχων

Unreliable narrator και εγώ ντρέπομαι δε στο κρύβω. Υπάρχουν και τα mail αν θέλουμε εναλλακτικά. Δεν ξέρω προτείνω. Αν σε κάνει να νιώθεις πιο άνετα λίγο.

Unreliable Narrator
    Συμμετέχων

Έφτιαξα αυτό lilacpause@gmail.com όποια θέλει στέλνει εκεί 🙂

Larabelle
    Συμμετέχων

Ναι εννοείται θα έρθω! Σαββατοκύριακα γενικά μου είναι πιο εύκολο. Όπως και να το κανονίσουμε πιστεύω πρέπει να το ποσταρουμε κι εδώ για να είμαστε σίγουροι ότι θα το δουν όσο περισσότεροι γίνεται. Επειδή είμαι μέλος και στην ομάδα στο facebook μπορώ να το ανεβάσω κι εκεί. Name the date and the place. Ανυπομονώ να σας γνωρίσω!

Όταν το κανονίσετε, βάλτε το εδώ ή στο φβ για να το ανεβάσουμε εγκαίρως και στο σάιτ, εκεί θα το δουν οι περισσότεροι άνθρωποι!

Unreliable Narrator
    Συμμετέχων

Περιμένουμε λοιπόν να εμφανιστεί όποιος θέλει αρχικά εδώ, ίσως μάλιστα αν το έβαζες και στο facebook Larabelle να το δουν κι εκεί κάποια άτομα που μπορεί να μην είδαν εδώ το δικό μου κάλεσμα.

Ntama
    Συμμετέχων

Ενδιαφέρομαι για Λάρισα!!!!! Και νόμιζα είμαι μόνη στην πόλη! Κορίτσια ενημερώστε με!

Unreliable Narrator
    Συμμετέχων

Γειά σου Ντάμα, αν θες στείλε μου στο lilacpause@gmail.com προς το παρόν είμαστε λίγες 🙂

Άριελ!
    Συμμετέχων

Εγώ που είμαι Λαρισαία που μένω Θεσσαλονίκη σε ποια αμποσυναντηση να πάω??🤔🤔🤔 Θεσσαλονίκη ή Λάρισα? 🤪😝😜

Larabelle
    Συμμετέχων

Έχει δημοσιευθεί και στο Facebook θέμα για συνάντηση Λάρισα, συμφωνείτε να γίνει η συνάντηση το Σάββατο 30 Νοεμβρίου;

Kassiani Chondrou
    Συμμετέχων

Μέσα από Καλαμπάκα!!! Στέλνω εμαιλ, ΣΚ προφανώς για να υπάρχει λίγος παραπάνω χρόνος για εμάς από άλλο νομό! Επίσης αν υπάρχει κάποιος από Τρίκαλα να πάμε παρέα…!

Kassiani Chondrou
    Συμμετέχων

Μέσα για Σάββατο 30 Νοέμβρη! Απλά μην ξενερώσετε και επειδή θα έρθω από Καλαμπάκα, μπορώ από τις 12 μέχρι τις 5 και όχι δεν εννοώ τα ξημερώματα :).

Larabelle
    Συμμετέχων

Άριελ χαχαχαχα έχει την ίδια μέρα συνάντηση Θεσσαλονίκη; Έλα και στις δυο! Τι είναι Θεσσαλονίκη-Λάρισα; Kassiani μην ανησυχείς θα είμαστε σίγουρα δυο οι χαλάστρες, που θα έρθουμε απο αλλού!

Unreliable Narrator
    Συμμετέχων

Εκτός απροόπτου θα μπορώ κι εγώ Σάββατο 30 αλλά θα το σιγουρέψω Πέμπτη-Παρασκευή… Θα ποστάρω εδώ για σίγουρα και μέσω email σε όσες μου στείλατε. 🙂

Seira
    Συμμετέχων

Καλησπέρα και εγώ θα μπορώ 30/11 εκτός απροόπτου

founta
    Συμμετέχων

Κι εμένα με βολεύει για Σάββατο 30/11. Ενημερώστε αν γίνεται για ώρα και μέρος ώστε να κανονίσουμε το πρόγραμμά μας.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 33 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.