Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1 έως 5 (από 5 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #85840

    Non tolerant to discriminations
    Συμμετέχων

    Γεια σε όλες σας! Είμαι 19 χρονών, δεν έχω ξαναπάει σε γυναικολόγο και αντιμετωπίζω κάποια θέματα με την περίοδό μου τους τελευταίους μήνες. Η μητέρα μου δεν έχει κάποιον σταθερό γυναικολόγο εδώ, μιας και μετακομίσαμε απο άλλη πόλη πρόσφατα, οπότε βρίσκομαι σε αναζήτηση. Θα εκτιμούσα πολύ κάποιες προτάσεις, αν το επιτρέπει βεβαίως το site και αν δεν θεωρείται διαφήμιση. Νομίζω πως προτιμώ γυναίκα γυναικολόγο.
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όσες απαντήσετε!

    #86044

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Καλησπέρα, εγω σπούδαζα εκεί και ημουν πολυ ευχαριστημένη απο την Καλαμπόκη Βαλεντίνα. Προσωπικά ήμουν πολυ ευχαριστημένη και ξέρω και άλλους που ήταν. Είναι καλή στην δουλεία της και το ψάχνει πολύ. Εμένα μου σύστησε καποιες εξετάσεις και μου βρήκε ενα θέμα που δεν ήξερα καν ότι είχα. Οπότε ίσως αξίζει να δοκιμάσεις!

    #86117

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Κι εγώ στην Καλαμπόκη πηγαίνω τα τελευταία χρόνια και είμαι ευχαριστημένη. Νιώθω ότι μπορώ να της μιλήσω πολύ άνετα για όλα και επίσης ήταν πολύ επεξηγηματική όποτε χρειάστηκε.

    #86121

    Non tolerant to discriminations
    Συμμετέχων

    Dancer, σε ευχαριστώ πάρα πολύ, μου είναι πολύ χρήσιμη η πρότασή σου!❤️

    #86229

    Non tolerant to discriminations
    Συμμετέχων

    Μπουρμπουλήθρα, σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου! Θα μιλήσω και με την κυρία Καλαμπόκη και μου φαίνεται πως θα καταλήξω σε αυτήν..

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1 έως 5 (από 5 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.