Αυτό το θέμα περιέχει 3 απαντήσεις, έχει 4 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Curious 3 μήνες, 1 εβδομάδα πριν.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 1 έως 4 (από 4 συνολικά)
  • Συντάκτης

Ανώνυμος

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.ΣΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΟΥ . ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΕ 11 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΕΙΝΟΝ. ΤΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ,ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ… ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΒΓΑΙΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΡΩΤΙΚΟ.ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ & ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑΜΕ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ .ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΓΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΛΕΜΕ;ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΝΟΧΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟΝ ΧΑΣΩ.

Pannenkoek
    Συμμετέχων

Πρώτα από όλα απενεργοποίησε το caps lock. Και δεύτερον το τι έχεις κάνει και τι όχι δεν τον αφορά, το παρελθόν ανήκει στο παρελθόν. Όταν είσαι με τον άνθρωπό σου μετράει μόνο το παρόν και αυτό ισχύει και για τους 2. Και το σώμα σου δεν είναι κτήμα του, δεν είναι αντικείμενο να μετράμε πόσοι έχουν μπει πριν από αυτόν. Αν είναι να το μάθει και να σε χωρίσει για αυτό, τότε δεν τον θέλεις τέτοιον κομπλεξικό και χειριστικό άνθρωπο.

Andromeda
    Συμμετέχων

Να ρωτήσω κάτι χωρίς κριτική. Δεν σε ξενερωσαν όλα αυτά; Τι πάει να πει δεν θέλει γυναίκες με παρελθόν;
    Φυσικά και δεν θα του πεις κάτι άλλο.
    Τι εννοεί αν μάθει κάτι άλλο; Από εσένα ή θα ρωτάει δεξιά και αριστερά;

Curious
    Συμμετέχων

Συμφωνώ σε όλα με Pannenkoek.
    Δεν του χρωστάς καμία αναφορά και καμία εξήγηση για το παρελθόν σου.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 1 έως 4 (από 4 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.