• Αυτό το θέμα έχει 0 απαντήσεις, 1 φωνή και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Ανώνυμος.
Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #82149

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Αισθανομαι ασχημα.
    Ερωτευτηκα πολυ εντονα,εχασα τον εαυτο μου .
    Ηταν κακοποιητικος μαζι μου,σε ολες τις μορφες.Αλλα μου εδινε ελαχιστες στιγμες αγαπης & φροντιδας και παραμυθιαζα τον εαυτο μου,οτι θα αλλαξει.
    Μεχρι που με αφηνε απο τη ζηλεια του για πρωην μου και τον παρακαλουσα ,μεχρι που εφτασα να πιω που δεν πινω ,να μεθυσω και να παω με μια ”φιλη”στο σπιτι του & εκεινος να με βριζει για τον πρωην.Ή με εβαζε και εστελνα σε φιλους και τους ρωτουσα αν εχω κανει κατι μαζι τους(εκεινος τα εστελνε απο μενα)Πως τη θυμαμαι εκεινη τη μερα,με ειχε χτυπησει με εβριζε ολη μερα μεχρι τα ξημερωματα,δεν ειχα αλλες αντοχες του ειπα κανε οτι θες..Πηγαινα σε ψυχολογο εκεινη τη περιοδο.Τα βρηκαμε αλλα αυτη η ”φιλη” μιλησε για μενα σε ολους.Δεν μ’αρεσει να με λυπουνται δεν ημουν ποτε ετσι.
    Πλεον χαθηκα απο ολους,αλλαξα περιοχη εκλεισα τα social ,λες και εκανα καποιο εγκλημα.
    Δεν μπορω να συγχωρησω τον εαυτο μου και που τα ανεχτηκα ολα αυτα & που τον αγαπω ακομα.

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.