• Αυτό το θέμα έχει 2 απαντήσεις, 3 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 9 μήνες πριν από τον χρήστη Biskof.
Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 1 έως 3 (από 3 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #43006

    Nota Bene
    Συμμετέχων

    Ορμώμενη από την παρακάτω ερώτηση: https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti-a-mpa-i-symperifora-toy-aggizei-ta-oria-toy-creepy/#comments-section
    ανοίγω αυτήν την συζήτηση για να μοιραστούμε περίεργα και “creepy” περιστατικά από σχέσεις μας, ραντεβού ίσως και φιλίες!!!

    #43065

    Sailor Earth
    Συμμετέχων

    Από τέτοιες ιστορίες άλλο τίποτα… 15 ετών τώρα εγώ, γνωρίζω σε καλοκαιρινές διακοπές τον Χάρη ας πούμε, 6 χρόνια μεγαλύτερό μου. Έρωτας με την πρώτη ματιά. Και δώστου φλερτ, και δωστου χρόνο μαζί, να ακούμε μουσική μαζί, να παίζουμε αθλήματα μαζί κτλ για 3 βδομάδες. Έφυγε λοιπόν ο Χάρης και μου πρότεινε όταν γυρίσαμε στην κοινή μας πόλη να βρεθούμε να πάμε για καφέ. Εγώ ούσα μικρή και άπειρη και έχοντας φοβηθεί από αυτά που μου λέγανε όλοι γύρω μου ”τι θέλει ένας 21χρονος με μια ανήλικη;” και προβληματισμένη για το ότι αυτός θα έφυεγε σε λίγο καιρό σε άλλη πόλη για σπουδές, αρνήθηκα. Περίμενα λοιπόν να ενηλικιωθώ για να του ζητήσω εγώ να βγούμε ραντεβού. Μιλάγαμε γενικά κι έπαιζε και πολύ φλερτ σε αυτό το διάστημα. Με το που έγινα 17 του ζήτησα να βγούμε. Κανονίζαμε για καιρό λοιπόν την έξοδο, γύρισε στην κοινή μας πόλη. Με το που γύρισε, άφαντος. Μου ξανάστειλε μήνυμα όταν γύρισε πάλι πίσω στην άλλη πόλη για σπουδές. Ξαναγύρισε και κανονίσαμε πάλι. Μου το ακύρωσε δεύτερη φορά. Λέω δε γμσ μλκ πήγα και γνώρισα ένα άλλο παιδί, άρχισα να βγαίνω μαζί του και καταλήξαμε να έχουμε σχέση. Μετά από 3 μήνες σχέση, ανέβασα με το τότε αγόρι μου μια φωτογραφία μας στο φβ. Με το που την είδε ο Χάρης, σχολίασε κάτω από τη φώτο ”χαχαχαχαχαχαχα” και μου έστειλε αμέσως μήνυμα για να μου κάνει ανάκριση ποιος είναι αυτός. Έμαθε ποιος είναι αυτός, και άρχισε να γράφει κάτι κατεβατά τύπου ”δεν περίμενα να βρεις τόσο γρήγορα σχέση και ήθελα να βγούμε να τα πούμε και είσαι τόσο υπέροχη και πόσο θέλω να βρεθούμε”. Ψυχρή εγώ. Τον διέγραψα από το φβ και την επόμενη μέρα έστειλε μήνυμα στην αδερφή μου με την οποία δεν είχε μιλήσει ποτέ και της είπε ”κάπου σε ξέρω εσένα” του λέει ”ναι είμαι η αδερφή της sailor earth. Θες κατι;” της λέει αυτός ”αα ναι γι αυτό μου θύμιζες κάτι. Η sailor earth τι κάνει; Πως είναι;”. Δεν έδωσα σημασία ούτε η αδερφή μου έδωσε σημασία. Περνάνε 5 χρόνια που λέτε, 5 ολόκληρα χρόνια και εκεί που καθόμουν σπίτι και βαριόμουν τη ζωή μου με το διάβασμα της εξεταστικής, σκάει στο κινητό ένα μήνυμα από άγνωστο αριθμό ”sailor earthhhhhh που είσαιιιιι;” Ρωτάω εγώ εκπληκτη ποιος είναι. ”Είμαι ο Χάρης ο φίλος σου δε με θυμάσαι;” του λέω ”Ναι σε θυμάμαι αλλά τον αριθμό σου δεν τον έχω πια” μου λέει ”τώρα τον έχεις χααχαχαχα” άρχισε να με ρωτάει τι κάνω και τα σχετικά και εκεί που μιλάγαμε αρχίζει να μου την πέφτει ”Θέλω να δω πόσο όμορφη έχεις γίνει μετά από τόσα χρόνια. Στείλε μου φώτο σου. Μου έχεις λείψει.” του λέω δεν έχω εδώ επιμένει αυτός να τον κάνω αντ στο φβ. Του λέω δεν σε βρίσκω μου λέει σε βρήκα εγώ, δέξου με τώρα. Τον δέχτηκα για να δω τη συνέχεια. ”sailor earth πόσο όμορφη έχεις γίνει! Όχι ότι δεν ήσουν ήδη πάντα κούκλα ήσουν αλλά τώρα έχεις γίνει πια γυναίκα! Ελπίζω τώρα που σε ξαναβρήκα να μην με ξεχάσεις” του λέω ευχαριστώ και συνεχίζει τα δικά του ΄’πότε θα γυρίσεις στην πόλη; εγώ τελείωσα τις σπουδές και μένω μόνιμα εδώ. Να βρεθούμε από κοντα τώρα που μεγάλωσες και γκομενίζεις κιόλας. Να ξέρεις είμαι και γαμώ τα γκομενάκια.” του έριξα πόρτα να μην σας τα πολυλογώ γιατί μου φάνηκε πολύ κριντζ η όλη φάση, το όλο ντεζα βου που γινόταν μετά από τόσο καιρό αυτός το προσπάθησε λίγο ακόμα λέγοντας ”ε δε σου είπα και να το δέσουμε κιόλας… Να βρεθούμε σου είπα κι ο,τι βγει…” πάλι του έριξα πόρτα έγινε ψυχρός κι αυτός προς το τέλος και με άφησε στην ησυχία μου. Αυτά 1 χρόνο πριν. Όταν τον ξαναπιάσουν οι κ…λες του και ξαναστείλει, θα σας ενημερώσω για εξελίξεις.

    #44848

    Biskof
    Συμμετέχων

    Πω ανατριχιασα, στα όρια του κακομοίρη και “ψυχακια”. Block delete για πάντα!! Μακριά!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 1 έως 3 (από 3 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.