Αυτό το θέμα περιέχει 23 απαντήσεις, έχει 8 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Tru Fenia 6 μήνες πριν.

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
  • Συντάκτης

polychroma
    Συμμετέχων

Θα είμαι εκεί και πολύ καλή η ιδέα για το τσατ!

PJ
    Συμμετέχων

We did it!

Τελικά δεν υπήρχαν ούτε nextbike ούτε κίτρινα παπούτσια, αλλά τουλάχιστον πήγαμε όλοι στη σωστή πλατεία.

Πέρασα πολύ ωραία, here’s to the next one μαζί και με τη Χριστίνα.

eleanna
    Συμμετέχων

Καλησπερα! ειμαι κ γω Βερολινο! Θα χαρω να σας γνωρισω!!

xrusa
    Συμμετέχων

Κι εγώ είμαι Βερολίνο αν ξανα συναντηθείτε θα χαρώ να σας γνωρίσω

PJ
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σε όλες και όλους!

Επειδή δυστυχώς η καθυστέρηση λόγω moderation στο σάιτ είναι τόσο μεγάλη που αλλιώς δε θα προλαβαίναμε άλλη συνάντηση με τη Μέρκελ καγκελάριο, φτιάξαμε ένα Facebook group για να οργανωθούμε καλύτερα: https://www.facebook.com/groups/446245009540800/

Το σχέδιο είναι ότι στο ορατό μέλλον θα χρησιμοποιούμε το γκρουπ για να δραστηριοποιούμαστε, οπότε αν πετύχει δε θα έχουμε και πολλά να πούμε σε αυτό το thread εδώ. Παρόλα αυτά, αν κάποιος δεν έχει Facebook ή υπάρχει οποιοδήποτε πρόβλημα, είμαστε τόσο πολύ inclusive που αν το γράψει εδώ θα τη βρούμε τη λύση όλοι μαζί ή θα πεθάνετε προσπαθώντας.

Ελάτε να γίνουμε πολλές!

polychroma
    Συμμετέχων

Κανείς άλλος στα μέρη μας; Μπορείτε να μπείτε στο γκρουπ! 🙂

Monki
    Συμμετέχων

Αν ενδιαφέρεται κάποιος, θα βρεθούμε αύριο στις 19.30, έξω από το Modulor στη Moritzplatz!

Giuseppina
    Συμμετέχων

https://m.facebook.com/groups/350035425787308?id=350035425787308&ref=content_filter&_rdr Υπάρχει και αυτό το γκρουπ στο fc οπου κανονίζονται συναντήσεις.

Tru Fenia
    Συμμετέχων

Γειά σας! Είμαι κι εγώ εδώ! Θα χαρώ πολύ να γνωριστούμε σε μια επόμενη συνάντηση! Φαντάζομαι οι περισσοτεροι βρισκκονται σε διακοπές, αλλά από Σεπτέμβρη κανονίζουμε, αν θέλετε. 😊

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.