Αυτό το θέμα περιέχει 23 απαντήσεις, έχει 8 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Tru Fenia 6 μήνες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 24 συνολικά)
  • Συντάκτης

PJ
    Συμμετέχων

Άλλος κανείς εδώ;

Monki
    Συμμετέχων

+1 και από εμένα! Τι γίνεται, μόνο δύο είμαστε στο Βερολίνο;

Χριστίνα
    Συμμετέχων

Εγώ 😀

PJ
    Συμμετέχων

Για λίγο ανησύχησα πως είμαστε λιγότεροι κι από τα ανιψάκια του Ντόναλντ, αλλά ουφφ οκ.

Θέτε να αφήσουμε λίγο να εμφανιστεί ίσως και κανένας ακόμα και μετά να κανονίσουμε κάποιου είδους συνάντηση; I’m new at this, κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη.

Monki
    Συμμετέχων

Ναι, οκ! Πιστεύω άλλοι 2-3 θα υπάρχουν ακόμη!

Monki
    Συμμετέχων

Μπορεί και τελικά να είμαστε μόνο εμείς οι τρεις, από ότι φαίνεται! Θέλετε μήπως να βρεθούμε μέσα σε αυτή τη βδομάδα ή την επόμενη;

PJ
    Συμμετέχων

Ναι!

Καθημερινή ή ΣΚ; Για μένα αυτόν τον καιρό θα ήταν μάλλον πιο εύκολα καθημερινή, αλλά έχω μια σχετική άνεση.

Μετά, καφέ κάπου σαύρα style να δούμε λίγο τον ήλιο; Ή έχετε άλλη ιδέα;

Και για περιοχή, εγώ είμαι Mitte κατά Kreuzberg μεριά, οπότε οπουδήποτε σχετικά κεντρικά είναι μια χαρά.

polychroma
    Συμμετέχων

Κι εγώ, κι εγώ εδώ είμαι!!!

Monki
    Συμμετέχων

Τι λέτε για αυτή την Πέμπτη κατά τις 19.00? Αν έχει καλό καιρό πάμε έξω, αν όχι μέσα!
    (Εγώ δουλεύω καθημερινές και σχολάω 18.00 και πάω όπου θέλετε, αλλά δεν θα έλεγα όχι για Kreuzberg)

polychroma
    Συμμετέχων

Εγώ μπορώ 🙂

PJ
    Συμμετέχων

Στη βάση κολλάει το σίδερο 😄

Μπορώ κι εγώ, οπότε it’s a date? Κάπου κατά Kreuzberg στις 7;

Αν έχετε πρόταση για μέρος πείτε, αλλιώς εκεί γύρω στην Oranienplatz έχει και πολύ άπλα και αρκετά μαγαζιά, it is known.

Χριστίνα
    Συμμετέχων

Καλησπέρα!
    Εγώ δυστυχώς θα λείπω αυτό το 4ημερο. Υπάρχει περίπτωση να το κάνουμε την επόμενη Πέμπτη; Αν όχι τότε θα τα πούμε στη 2η συνάντηση 🙂

Monki
    Συμμετέχων

Τέλεια, για εμένα είναι μια χαρά η Oranienplatz στις 19.00! Εκεί έχει ένα σταθμό με τα ποδήλατα τα NextBike, να βρεθούμε εκεί; Θα είμαι η κοπέλα με τα “κίτρινα” μποτάκια 🙂

PJ
    Συμμετέχων

Τέλεια, οπότε αύριο στα nextbike και ο θεός βοηθός. Εγώ θα είμαι ο ψηλός με τα γυαλιά και το μαύρο μπουφάν, δε μπορώ να δεσμευτώ για περισσότερα αυτή τη στιγμή. 😄

Επίσης, σκέφτηκα να βρούμε κάτι εύκολο για πιο άμεση επικοινωνία σε ώρα ανάγκης αύριο, και πέτυχα αυτό που νομίζω θα μας καλύψει. Try it:

https://nohistory.chat/c/AMpaBerlin

polychroma
    Συμμετέχων

Κρίμα @Χριστίνα, εμένα την επόμενη εβδομάδα μου είναι δύσκολο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 24 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.