• Αυτό το θέμα έχει 107 απαντήσεις, 67 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Valeria.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 108 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #90197

    Alice in wonderland
    Συμμετέχων

    Γεια κι απο μενα!! Εδω δηλωνουμε συμμετοχη; Καλως σας βρηκα!

    #90199

    Γειααα στην ομάδα. Δεν ξέρω αν πρόλαβα. Μου αρέσει πολύ να γράφω, το κάνω από τότε που έμαθα πώς να γράφω, αν και πάντα ερασιτεχνικά. Η μόνη πιο σοβαρή εμπειρία που έχω είναι μαθήματα story telling. Παρόλα αυτά, είμαι πρόθυμη να συμμετάσχω σε οπουδήποτε, αν χρειάζεστε χέρια είμαι εδώ!

    #90200

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Δηλώνω παρούσα! επιτέλους τόσες κουλές εμπειρίες δικών μου και φίλων να πάρουν την αξία που τους πρέπει!

    #90229

    Petra
    Συμμετέχων

    Και εγώ θα ενδιαφερόμουν, αλλά μπορεί κάποιος να μας δώσει περισσότερες πληροφορίες??

    #90228

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Γεια και απο εμένα, θέλω κι εγώ να συμμετέχω. Δεν ξέρω αν μπορώ να βοηθήσω με τη συγγραφή (έχω εμπειρία μόνο σε επιστημονικά άρθρα) αλλά σίγουρα μπορώ στο editing και στην οργάνωση.

    #90222

    toumpitsa
    Συμμετέχων

    naiiiii…

    #90221

    cyora
    Συμμετέχων

    Θέλω κι εγώ Αμπαρλεκιν. Μου θυμίζει πριν χρόνια μου που διαβάζαμε δυνατά Αλρεκιν σε κάμπινγκ και ακουγανε και οι άλλες σκηνές.

    #90220

    Pink lemonade
    Συμμετέχων

    δεν έχω γράψει άρλεκιν αλλά μου αρέσει να που και που να γράφω ότι καμένο/γλυκανάλατο/θυμωμένο υπάρχει στον εγκέφαλο μου. Εάν δεν είναι αργά θα ήθελα να συμμετέχω

    #90217

    amazon
    Συμμετέχων

    Χαιρετίζω την όμορφη παρέα. Για τη συγγραφή δεν είμαι σίγουρη αλλά οπωσδήποτε κάτι θα καταφέρω στο οργανωτικό κομμάτι. Με χαρά δηλώνω συμμετοχή στη συλλογική προσπάθεια.

    #90216

    Iraklis
    Συμμετέχων

    Θα με ενδιέφερε να συμμετάσχω και εγω!

    #90215

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Αχ ναι, παρακαλώ, ζούσα για μια τέτοια στιγμή

    #90214

    MarinaK
    Συμμετέχων

    Πω-πω!! Τι συμμετοχή είναι αυτή τις τελευταίες 2 μέρες; Χαιρόμαστε πολύ Γι αυτό!!!!Καταλαβαίνουμε όλοι, ότι χρειάζεται να επικοινωνούμε με αμεσότητα και αλληλεπίδραση. Οργανώνουμε κάτι, μία στέγη για μας και θα είναι έτοιμη με το καινούργιο έτος. Εδώ μαζεύουμε τις συμμετοχές. Την δουλειά, θα την κάνουμε αλλού! Καλές γιορτές σε όλους!

    #90213

    Η Φλαφλ Κεντήστρα
    Συμμετέχων

    Καλημέρα!!
    Πείτε μου οτι θα περιέχει σκηνή που θα λέν στ@ πρωταγωνίσ@ να χαμογελάσει και αυτ@ θα του κατεβάζει τον καφέ στα μούτρα!!
    Οργανωτική πολύ και με μεγάλη αγάπη για το διάβασμα! Θα χαρώ να βοηθήσω με οποιονδήποτε τρόπο!

    #90211

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Count me in. Κάνω καλό καφέ και έχω διαβάσει και καμία εκατοστή άρλεκιν (η θεία μου είχε μεγάλη συλλογή) όποτε έχω λίστα do not include ανά δεκαετία από τα σέβεντις.

    #90209

    Spitfire
    Συμμετέχων

    Γειά σας και από εμένα! Εγώ είμαι πολύ καινούρια στην παρέα, αλλά αν με θέλετε και ψάχνετε εικονογράφο για το εξώφυλλό αμπο-άρλεκίν σας είμαι μέσα!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 108 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.