Τοποθέτηση ετικέτας: , ,

  • Αυτό το θέμα έχει 1 απάντηση, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 8 μήνες πριν από τον χρήστη Yvonne.
Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #42803

    Χαιρετώ 🙂
    Ανοίγω αυτό το thread με την ελπίδα να διαβάσουμε τυχόν ιστορίες σας, όπου άτομα “υπέθεσαν” ότι θα κάνατε σεξ μαζί τους, απλώς επειδή […], προσθέστε ελεύθερα. Κακή επιλογή η χρήση της λέξης “ελπίδα” εδώ, θα ήλπιζα να μην υπάρχουν τέτοιες ιστορίες. Αν υπάρχουν, όμως, ας τις μοιραστούμε.
    Ποιό ήταν το υπόβαθρο της σχέσης (αν υπήρχε)? Πώς νιώσατε μπροστά στη συνειδητοποίηση? Αντιδράσατε?

    Θα μοιραστώ παρακάτω τη δική μου, πρόσφατη, ιστορία.

    #45111

    Yvonne
    Συμμετέχων

    Ήμουν έξω με δύο φίλους, η ώρα είχε πάει αργά, καθώς δεν είχε Μμμ και ήμαστε κοντά στο σπίτι μου ο ένας με ρώτησε αν μπορούσε να έρθει σε εμένα να κοιμηθεί. Ναι φυσικά δεν είχα κανένα πρόβλημα. Του έστρωσα να κοιμηθεί στον καναπέ. Εγώ πήγα στο δωμάτιό μου και έπεσα για ύπνο. Μετά από κάποια ώρα ήρθε στο δωμάτιο και καλά δε μπορεί να κοιμηθεί και να μιλήσουμε, προσπάθησε να κάνει κίνηση, ευγενικά του λέω ότι δε θέλω να κανω σεξ μαζί του, προσπαθούσε να μου αλλάξει γνώμη, εγώ να επιμένω ότι όχι δε θέλω και μετά με χουφτωσε και πήγε να με φιλησει σε εκείνο το σημείο πετάχτηκα από το κρεβάτι και τον εδιωξα κακην κακώς από το σπίτι. Ευτυχώς απλά έφυγε.

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.