Τοποθέτηση ετικέτας: ,

Αυτό το θέμα περιέχει 2 απαντήσεις, έχει 3 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Μελιστάλαχτη 6 μήνες, 4 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 1 έως 4 (από 4 συνολικά)
  • Συντάκτης

Amanda
    Συμμετέχων

Κορίτσια καλημέρα!
    Δεν ήξερα σε ποια κατηγορία να βάλω την ερώτησή μου, γι’ αυτό την θέτω εδώ.
    Έχετε να μου προτείνετε καλή αισθητικό (κυρίως για καθαρισμό προσώπου) στη Θεσσαλονίκη (κέντρο ή ανατολικά); Εγώ πηγαίνω σε ένα πολύ ποιοτικό κέντρο αισθητικής στο κέντρο, αλλά οι 3 αδερφές που το έχουν μιλάν απαράδεκτα στις υπαλλήλους τους και θέλω να αλλάξω, κάθε φορά που πάω σφίγγεται η καρδιά μου από τον τρόπο που τους μιλάν…
    Να περάσει βέβαια πρώτα η μπόρα με τον ιό, όσο το δυνατόν πιο απαλά γίνεται, αλλά τώρα που έχω ελεύθερο χρόνο σκέφτηκα να ρωτήσω.
    Φιλιά σε όλες!

Dancer
    Συμμετέχων

Γεια, είναι αρκετά δύσκολο να βρεις καλό ινστιτούτο αισθητικής και είμαι αρκετά περίεργη στο θέμα. Τα τελευταία χρόνια πάω σε μια κυρία στην Τούμπα. Δουλεύει μόνη της και το ινστιτούτο της είναι στην οδό: Κώστα Βαρναλη 30, λέγεται Γιούλα Καραβασίλη. Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη, πηγαίνω εκεί κυρίως για αποτρίχωση. Είναι πολύ καθαρή, συνεπής και σου εξηγεί αναλυτικά. Είχα ρωτήσει και για καθαρισμό προσώπου, μου είχε αναλύσει τις διαδικασίες αλλά τελικά δεν έκανα για άλλους λόγους.

Μελιστάλαχτη
    Συμμετέχων

Γεια και απο μένα!

Γνώρίζω κι εγω τη Γιούλα που ειπε η Dancer παραπανω, ειναι πολυ καλή και αν δε χρειάζεται να κανεις κατι δεν θα σου το προτείνει. Καποια στιγμη είχα ζητήσει να μου κανει μια θεαραπεία στο προσωπο, μου είπε πως δεν τη χρειάζομαι και τζάμπα θα δώσω χρήματα. Απλα δουλεύει μόνη της και ασχολείται μόνο με αποτριχώση και περιποιηση προσωπου
    Επίσης έχω να σου προτείνω το Madi Mood Spa στην Καλαμαριά. Πολύ καλές όλες οι κοπέλες, δεν έχω κανει περιποίηση προσωπου εκεί, έχω κάνει νύχια και τατουαζ φρυδιων, αλλά ειναι επίσης πολύ καθαρές, και πολύ ευγενικές και με τους πελάτες και μεταξύ τους (σχετικά με αυτο που είπες οτι δε σέβονται τις υπαλλήλους εκεί που πηγαίνεις).

Fousta Mplouza
    Συμμετέχων

Γειά! Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις και το ιατρείο του δερματολόγου- αφροδισιολόγου κ. Γ.Μαυρουδή στην Τσιμισκή. Μέχρι στιγμής έχω κάνει καθαρισμό και αποτρίχωση προσώπου και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη. Άψογη εξυπηρέτηση από τις κοπέλες και πολύ ευχάριστο περιβάλλον. Από τον γιατρό έμεινα επίσης αρκετά ευχαριστημένη.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 1 έως 4 (από 4 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.