• Αυτό το θέμα έχει 7 απαντήσεις, 7 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη πριν από τον χρήστη Ανώνυμος.
Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #78189

    minimal
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα, είμαι από επαρχιακή πόλη κοντά στην Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να ρωτήσω τα μέλη πώς κάνουν σχετικές γνωριμίες είτε φιλικές είτε ερωτικές. Είχα βρει ένα-δυο σάιτ για γνωριμίες και πρόσφατα ανακάλυψα και το tinder αλλά προς το παρόν όλα κινούνται με baby steps!υπάρχει κάτι άλλο που θα με συμβουλεύατε να κάνω;

    #80216

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Minimal, κατ’ αρχάς πες κ σε μένα ποια site βρηκες εκτός του tinder, γιατί με ενδιαφέρει 😉
    Κι εγώ που δεν έχω μεγάλο κύκλο γνωριμιών στα site καταφεύγω, όπου εκεί γίνεται δυστυχώς ανακύκλωση ιδίων προσώπων κ για να βρεις κάτι που να σου ταιριάζει είναι εντελώς θέμα τύχης (κατά την άποψη μου βεβαίως βεβαίως). Έχει τύχει να γνωρίσω αξιόλογα άτομα από site. Αν μπορέσεις να μπεις σε κάποια παρέα κ να γνωριστείς, να βγεις σε στέκια φιλικά προς γκέι ίσως να γίνει κάτι. Αρκεί να σου αρέσουν όλα αυτά. Προσωπικά θέλω να γνωρίσω γκέι που δεν γυρνάνε σε μπαρ κλπ, που είναι εκτός του χώρου αυτού, δεν το φωνάζουν τέλος πάντων. Που να ‘ναι άραγε;

    #83314

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Υπάρχει το site lesbies.gr αλλά εγώ δεν έχω τολμήσει να στείλω. Έχει και chat και τύπου αγγελίες γνωριμίας. Αν έχετε βρει κάτι άλλο πείτε μας!

    #84070

    SimoneRoilou
    Συμμετέχων

    planetromeo.com

    #94056

    Άφρα
    Συμμετέχων

    Γεια σας! Τελικά βρήκατε τρόπους, μέρη γνωριμιών? Με τις φίλες μου (βέβαια οι περισσότερες ζευγάρια!) διοργανώνουμε που και που μέσω πλατφόρμας, ανεπίσημες βραδιές κουίζ. Εγώ μένω Αμβέρσα, αλλά εκείνες είναι όλες Αθήνα. Είμαστε καμια 10αρια, από 27 χρονών (νομιζω) η μικρότερη ως 49 ή μεγαλύτερη. Οποία νιώθει άνετα είναι ευπρόσδεκτη! Βέβαια αυτό το προτείνω σε φάση παρέας και ίσως δημιουργίας κάποιου κύκλου.
    Όταν έκανα το coming out ήμουν 22 και έψαχνα να βρω που Θα γνωρίσω κόσμο από τη ΛΟατκι κοινότητα, και ήταν τρομακτικά δύσκολο. Ήταν και οι αρχές των chat rooms τότε (στο in.gr έμπαινα!). Με δυσκολία βρήκα ένα άτομο κι εκείνο μου σύστησε αλλά δύο και πάει λέγοντας. Στην πορεία ασχολήθηκα με το μπάσκετ και εκεί πια ο κύκλος μου μεγάλωσε επικίνδυνα.
    Διαβάζοντας τις αναρτήσεις σας, γύρισα πίσω στο χρόνο, γι’ αυτό και το κάλεσμα. Feel free!

    #98094

    Blue moon
    Συμμετέχων

    Εγω με τη κοπέλα μου ενδιαφερόμαστε για φιλικές σχέσεις με ατομα της κοινότητας . Αν εχει κάποια επισης να προτείνει κατι

    #98437

    Άφρα
    Συμμετέχων

    Δείτε κι αυτό! Είναι φρέσκο, δεν έχω ιδέα πως δουλεύει, αλλά φαίνεται ενδιαφέρον για γνωριμίες και για φιλίες

    Ελάτε να γνωριστούμε στον μεγαλύτερο LGBTQ+ server σε Ελλάδα και Κύπρο

    #98623

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Γεια σας κ από μένα!

    Ο μέσος όρος ηλικίας στο συγκεκριμένο discord server που προτείνεται από τ@ν Άφρα πρέπει να κινείται μεταξύ 17 κ 17μιση, αλλά είναι πολύ καλή προσπάθεια κ είναι να τα χαίρεσαι πραγματικά τα εφηβάκια με το πως σκεφτονται!

    Μπήκα, τα χάρηκα, χαμογέλασα κ έφυγα.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.