• Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 3 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη, 11 μήνες πριν από τον χρήστη Ανώνυμος.
Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 1 έως 7 (από 7 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #69039

    TER
    Συμμετέχων

    Ένα θέμα που απασχολεί πολύ κόσμο!

    #69084

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Εννοείς ταυτόχρονα; Πρέπει να είναι πολύ δύσκολο και άβολο αν υπάρχει μεγάλη ανομοιομορφία.

    Υ.Γ. Ω, νέα ενότητα: Υγεία και ομορφιά! Ευχαριστούμε!

    #69153

    TER
    Συμμετέχων

    Between μου βγήκε ο καφές από τη μύτη!!!
    Σκεφτόμουν να στηθολογούμε εδώ, για όλα τα μεγέθη! Και θα ξεκινήσω αμέσως:

    #69479

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Δεν έχει άμεση σχέση με το μέγεθος, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω πως ανακουφίζεστε από τους πόνους στο στήθος λόγω περιόδου; Εγώ σε κάθε περίοδο πονάω, να μην μιλήσω καν για το τρέξιμο ή για άλλες αθλητικές δραστηριότητες. Κάθε άποψη ευπρόσδεκτη!

    #71229

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    @TER: Μετά την άνω και κάτω τελεία, η αγωνία κορυφώνεται! Πώς εννοείς το στηθολογούμε;

    Εγώ γενικά ευχαριστημένη είμαι από το στήθος μου, όπως και από τα άλλα όργανα του σώματός μου. Μέχρι στιγμής, καλά μού έχουν βγει.

    @Ευνοούμενη: Προσωπικά, δεν καταλαβαίνω πόνο που να χρειάζεται να κάνω κάτι. Ζεστό μπάνιο, που χαλαρώνει όλο το σώμα, ίσως; Επίσης, αποφεύγω τις αθλητικές δραστηριότητες. Κι αυτό μάλλον βοηθάει. :-p Ξέρω βοήθησα πολύ. Με ευχαριστείς μετά.

    Αυτό που έχω να προσφέρω στο θέμα είναι αυτά:

    Busty girl comics

    Flat girl comics

    Relatable bra comics

    Δημιουργός του busty girl comics η Rampaige, του flat girl comics η Camille, στον τελευταίο σύνδεσμο φαίνονται οι υπογραφές.

    #71256

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Λάτρεψα τα κόμικ! Ταυτίστηκα πάρα πολύ!

    #71423

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Πάρα πολύ ωραία τα κόμικ!! Να πω την αλήθεια, χαίρομαι που έχω μικρό και ανομοιόμορφο στήθος γιατί πήρα πιο εύκολα την απόφαση να μη φοράω σουτιέν. Είναι η καλύτερη απόφαση που έχω πάρει ποτέ, by the way.

    Ευνοούμενη, κι εγώ πονάω πριν την περίοδο, δεν έχω βρει λύση ακόμα. Έχει βελτιωθεί λίγο χωρίς το σουτιέν γιατί δεν πιέζονται πλέον, αλλά φαντάζομαι για κάποια με πιο μεγάλο στήθος θα είναι επώδυνο εκείνες τις ημέρες να μην έχει στήριξη.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 1 έως 7 (από 7 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.