• Αυτό το θέμα έχει 35 απαντήσεις, 14 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Wolfcry.
Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #51403

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Άσχετο-σχετικό, μου αρέσει η σελίδα oh joy sextoy της Erika Moen. Και κόμικς και κριτικές από σεξτόυ και σεξουαλική διαπαιδαγώγηση και θέματα για υγεία (σεξουαλική).

    Για όποιο άτομο μπορεί να ενδιαφέρεται.

    #51558

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    @thescorpion Για anal plug θα πρότεινα να ξεκινήσεις με κάτι μικρό. Αν πάρεις μεταλλική, δες η μύτη να μην είναι υπερβολικά μυτερή γιατί αν γίνει κάποια αδέξια κίνηση παίζει να νιώσεις σαν να πάνε να σε τρυπήσουν σε λάθος σημείο 😅. Το λεπτό μέρος που είναι ακριβώς πριν τη βάση να είναι σχετικά λεπτό, ώστε να μη φοβάσαι ότι θα φύγει κατά λάθος αν κουνηθείς λίγο παραπάνω.

    #51559

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Between Worlds, ενδιαφέρον φαίνεται!

    #51670

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    🙂

    #51777

    sousouradaa
    Συμμετέχων

    Αχ σας ευχαριστώ πολύ που μιλήσατε για το pegging, μου ανοίξατε το μυαλό. Μιλάω αυτό τον καιρό με κάποιον που του αρέσει και θέλει να το δοκιμάσουμε, αλλά εγώ δυσκολευόμουν να δω τον εαυτό μου σε όλο αυτό, αλλά τώρα ,ου το κάνατε πιο οικείο 🙂

    @Between Worlds θα την ψάξω την σελίδα που ανέφερες.

    #51796

    Wolfcry
    Συμμετέχων

    @sousouradaa,

    Έχουμε ανοίξει και αντίστοιχο θέμα. Μπορείς να γράψεις εκεί ό,τι θέλεις σχετικά. Και αν τελικά βιώσεις την εμπειρία με εκείνον που επικοινωνείτε, να μας πεις εντυπώσεις.

    #64697

    Thanosbi
    Συμμετέχων

    Γεια σε όλους!!! Τι να πω, κι εγώ, για την αναζήτηση, μίας γυναίκας, που λατρεύει το pegging… Εις μάτην… Θα αντισταθώ στον πειρασμό, απόκτησης δονητή… περιμένω ακόμη την μία, την μοναδική…

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.