• Αυτό το θέμα έχει 35 απαντήσεις, 14 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Wolfcry.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 37 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #38022

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Ενδιαφέροντα sex toys που έχετε χρησιμοποιήσει ή σας κίνησαν την περιέργεια, βοηθήματα, παιχνίδια ρόλων, επιτυχημένες απόπειρες ή και epic fails;

    #38141

    Ghostwriter
    Συμμετέχων

    Με την παρέα μου, όταν πήγαμε σε ταξίδι (3 κοπέλες, 1 άντρας), πήραμε ο καθένας ένα παιχνιδι σε σχημα και μεγεθος δείκτη για χρήση εξωτερική, pocket size, cute. Ο φίλος της παρέας μας είπε ότι το βρήκε χρήσιμο να μην κουράζεται πολύ όταν γλύφει. Σα βοηθημα καλό ήταν τελικά. Αλλά εγώ, θυμάμαι, πάνω στη χρήση έμεινε γρήγορα από μπαταρία. Ξενέρωσα. Το ίδιο είπαν και οι άλλοι. Δεν ξέρω αν είναι epic fail. Πάντως κανείς μας δεν το ξαναχρησιμοποίησε.

    #38678

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    @Ghostwriter, κρίμα! Δεν άλλαζε η μπαταρία; Ή τελείωσε τόσο γρήγορα που δεν είχε νόημα να ξαναδοκιμάσεις με καινούρια;

    #40266

    De Leone
    Συμμετέχων

    Τώρα τελευταία δοκίμασα ενα που λέγεται sucking massager. Προσφέρει συγκινήσεις πραγματικά!! Ατκεί να εφαρμοστεί σωστα στη κλητοριδα χωρις να το μετακινείς ή να αφήνεις κενά. Διαφορετικά κάνει και σαν ελικόπτερο χαχα

    #42189

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    @De Leone, ακούγεται ενδιαφέρον! 😀

    #43438

    Υπνερωτομαχία
    Συμμετέχων

    Τώρα εσύ Curious μιλάς για sex toys κυρίως, αλλά επειδή εγώ έχω τα βασικά-κλασικά (cuffs, masks, vibs, κτλ), αντ’αυτού θα ρίξω ιδέα για ένα Diy που παίζαμε με πρώην γκόμενο και μου άρεσε αρκετά, αλλά είναι προαπαιτούμενο το να συγκατοικείς ή τέλος πάντων να μένει ο ένας στο χώρο του άλλου.

    Γράφαμε ο ένας στον άλλο σημειωματάκια με “δοκιμασίες”, τύπου “Στείλε σέξι βιντεάκι από τη δουλειά” ή “Κάνε με να καυλώσω με 2 μηνύματα μέσα στη μέρα”, και αν τις φέρναμε εις πέρας υπήρχαν οι αντίστοιχες “ανταμοιβές” (…κι εγώ θα σου κάνω αυτό).

    Επίσης, κάτι που κάναμε πρόσφατα με το τωρινό συντρόφι είναι να γράψουμε erotic κειμενάκι για το τι κάναμε με άλλους παρτενερ, σαν είδος άρλεκιν όμως, γραμμένα στο τρίτο πρόσωπο. Πολύ καλό turn on και αυτό – σε κλειστές σχέσεις μπορεί κανείς να γράφει τις φαντασιώσεις του αντί για actual εμπειρίες κτλ.

    Αν μου έρθει και τίποτα άλλο, θα επανέλθω!

    #44520

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Από sex toys είχα παλιότερα έστω και λίγες εμπειρίες με κοπέλα που φορούσε strapon ή έκανε χρήση δονητή.

    Ο δονητής είχε ωραία αίσθηση αλλά νομίζω περισσότερο μου άρεσε η εγκεφαλική πλευρά της χρήσης του. Με ευχαριστούσε δηλαδή ότι η κοπέλα που το χρησιμοποιούσε σε εμένα, αντλούσε μεγάλη ευχαρίστηση από αυτό.

    Το strapon μου άρεσε πολύ περισσότερο διότι εκτός από το εγκεφαλικό κομμάτι του παιχνιδιού (δηλαδή η πλήρης παράδοση σε ένα ρόλο που δε συνηθίζει να έχει μια γυναίκα), μου άρεσε πολύ και η σαρκική επαφή, δηλαδή να νιώθω το κορμί της κοπέλας πάνω μου.

    #45040

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    De Leone, έψαξα το sex toy που είπες. Μου φαίνεται από τη μία υπέροχο για δοκιμή αλλά από την άλλη αν είναι να πάω επί τόπου από υπερβολική συγκίνηση -γιατί κάτι τέτοιο μυρίζομαι- το σκέφτομαι.
    Προσωπικά, δεν χρησιμοποιώ συχνά sex toys, εκτός από στραπόν. Μερικές απόπειρες με άλλα sex toys δεν με ενθουσίασαν για να τα χρησιμοποιήσω ξανά και ξανά. Κάποια μου φαίνονται και αστεία. Αλλά ίσως φταίει που συχνά βγαίνει από μέσα μου ο Woody Allen και ισοπεδώνω την στιγμή.
    Το μεγαλύτερο fail; Σε ένα τρίο. Ο Woody έβαλε τα γέλια όταν τα σώματα βρέθηκαν σε πλήρες αδιέξοδο κάποια στιγμή. Ένα στραπόν σταμάτησε, ένας δονητής το ίδιο και οι δύο γυναίκες τον κοιτούσαν με δολοφονικό βλέμμα. Τα πράγματα χειρότερεψαν όταν ο Woody ρώτησε γιατί τον κοιτάνε έτσι. Ένα στραπόν εκτοξεύτηκε πάνω του, ένας δονητής επίσης. Η μία γυναίκα τον άφησε στα κρύα του λουτρού και η δεύτερη γυναίκα τού έκανε έναν οργισμένο μονόλογο για το τι θα πει τρίο και ποιοι κανόνες υπάρχουν στο τρίο (υπάρχουν στ’ αλήθεια κανόνες στο τρίο;). Στην ερώτησή του αν θα κάνουν σεξ, η δεύτερη γυναίκα ξεκίνησε να τον κυνηγάει στο σπίτι με σκοπό να τον πνίξει, όπως είπε. Τελικά δεν με έπνιξε για να σας μιλάω αυτή την στιγμή. Λίγο καιρό μετά τα φτιάξαμε. Η πρώτη γυναίκα παρ’όλα αυτά όποτε με συναντάει μου κάνει κωλόχερο..

    #45283

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Υπνερωτομαχία, για όλα τα παιχνίδια θέλω να μάθω! 😀
    Ωραίες και οι δοκιμασίες και τα άρλεκιν, αν και φαντάζομαι το δεύτερο για να πετύχει θέλει να το έχεις και λίγο με το γράψιμο…

    Δημοφιλές και το strap on βλέπω!

    #45391

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Η χρήση strapon παραπέμπει στο λεγόμενο pegging. Νομίζω είναι αρκετά δημοφιλές πλέον, αφού όλο και περισσότεροι άνδρες το αναζητούν. Οι γυναίκες νομίζω δεν το αναζητούν τόσο ή τουλάχιστον το εκφράζουν πιο δύσκολα.

    Προσωπικά, θεωρώ τυχερό τον εαυτό μου που βίωσα τέτοιες εμπειρίες, έστω και αν ήταν λίγες. Ήταν μία φαντασίωση που μπήκε πολύ ξαφνικά στο μυαλό μου, με τον καιρό ωρίμασε και κατέληξα να είμαι βέβαιος ότι ήθελα να τη δοκιμάσω. Έτυχε να γνωρίσω δύο αξιόλογες κοπέλες, κοπέλες της καθημερινότητάς μας, ακριβώς για αυτό το σκοπό και σε διαφορετικές περιόδους της ζωής μου. Η μία άπειρη όπως εγώ, η δεύτερη πολύ έμπειρη. Οι εμπειρίες και με τις δύο ήταν φανταστικές και καλύτερα απ’ όσο φανταζόμουν.

    Οπότε αν κάποιος ή κάποια νιώθει έστω και λίγο την επιθυμία να δοκιμάσει κάτι τέτοιο αλλά έχει κάποιους ενδοιασμούς, θα έλεγα go for it και μόνο τότε θα καταλάβει αν του/της αρέσει.

    Αυτά 🙂

    #45533

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Wolfcry έχω δοκιμάσει pegging με τον άντρα μου και μου αρέσει πολύ. Το πρόβλημα είναι πως εκείνος είναι (αρκετά) πιο μεγαλόσωμος από εμένα και αντιμετωπίζω μια κάποια δυσκολία με τις στάσεις, ή κουράζομαι πολύ (πονάνε πόδια και τέτοια) ή τον πονάω χωρίς να το θέλω και τελικά από ευχαρίστηση γίνεται σουηδική γυμναστική.
    Έχεις κανένα tip να μου δώσεις;
    (ντρέπομαι λίγο που ρωτάω, αλλά μιας και το ανέφερες)

    #45532

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Wolfcry, σκεφτόμουν να αναφερθώ στη χρήση του και από άντρες. Με πρόλαβες.
    Τα τελευταία χρόνια μου έχουν πει αυτή την φαντασίωση δυο καλοί φίλοι και το άγχος τους τι μπορεί να σημαίνει για την σεξουαλικότητά τους ή πώς μπορεί να το πάρει η σύντροφός τους. Τους είχα πει κάτι που πιστεύω για την σεξουαλικότητα του κάθε ανθρώπου, πως η σεξουαλικότητά μας είναι ερωτικές και συναισθηματικές εμπειρίες, τίποτα λιγότερο και τίποτα πιο πολύπλοκο. Δεν έχει σημασία στ’ αλήθεια σε ποιο κουτάκι θα τοποθετήσεις τον εαυτό σου. Καμία σημασία. Όσο για το άγχος πώς θα το πάρει η σύντροφος, νομίζω πως γενικότερα πρέπει τα ζευγάρια να αρχίσουν να μιλάνε ανοικτά για την σεξουαλική τους ζωή. Όσο δεν μιλάνε, τόσο θα υπάρχουν τέτοια άγχη γύρω από το σεξ.
    Νομίζω πως ο ανδρικός οργασμός με αυτόν τον τρόπο είναι πιο έντονος, ισχύει; Έτσι έχω διαβάσει, έτσι μου έχουν πει. Το βρίσκω πάντως πολύ ενδιαφέρον που οι άντρες έχουν τέτοιες φαντασιώσεις. Θα συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα, αν υπάρχει αυτή η φαντάσιωση, go for it. Σημείωση, με προφυλακτικό μιας και πρέπει να γίνεται η χρήση του σε ομοιώματα κ.λπ. αλλά και με λιπαντικό.
    Όσο για τις γυναίκες, δεν νομίζω πως είναι κάτι που δεν τις αφορά. Αν μιλήσουμε για τις γυναίκες που κάνουν σεξ με ή και με γυναίκες, τουλάχιστον οι εμπειρίες μου και οι συζητήσεις με φίλες και γνωστές, εκεί με οδηγούν. Ίσως είναι πιο ξένο για τις στρέιτ γυναίκες γιατί η διείσδυση είναι κάτι πολύ συγκεκριμένο στο στρέιτ σεξ. Πάντως έχω μπει στη διαδικασία να ρωτήσω στρέιτ γυναίκες για τη χρήση του είτε με γυναίκα είτε με άντρα και τους έφτιαχνε η σκέψη με γυναίκα κυρίως.
    Το μόνο σίγουρο είναι πως η χρήση του μπορεί να κάνει το σεξ απολαυστικό. Αρκεί να γίνεται με τον σωστό τρόπο (για τον κάθε άνθρωπο αυτό το ‘σωστό’ είναι κάτι άλλο) και με ασφάλεια (σας έχω πρήξει με την ασφάλεια αλλά είναι σημαντική).

    Καλό βράδυ! 🙂

    #45580

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    @no_roots,
    δεν έχω δυστυχώς κάποιο tip να σου δώσω. Έτυχε και οι δύο κοπέλες που είχα εμπειρία να είναι σχεδόν στο ύψος μου (1.77), οπότε δεν αντιμετωπίσαμε τέτοια θέματα.

    Πάντως, το είχα κι εγώ λίγο απορία τι γίνεται σε περιπτώσεις που η γυναίκα είναι αρκετά πιο μικρόσωμη. Πίστευα ότι θα υπήρχε θέμα κυρίως στην περίπτωση που ο άνδρας κάθεται πάνω στη γυναίκα αλλά, όπως αναφέρεις, αντιμετωπίζετε δυσκολία σε διάφορες στάσεις γενικότερα. Το θέμα είναι ότι κάποιες φορές γίνεται λίγο επίπονο για εκείνον, οπότε φαντάζομαι φρενάρει λίγο την απόλαυσή σας. Καλά έκανες και ρώτησες, απλά δε βρέθηκα σε παρόμοια κατάσταση για να σου προτείνω τρόπους αντιμετώπισης. Αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι άλλο, ευχαρίστως να σου πω αν γνωρίζω.

    @P.,
    θα σου πω τις απόψεις μου πάνω σε όσα αναφέρεις.

    Σεξουαλικότητα
    Πιστεύω ότι αν ρωτήσει κανείς κάποιον που δεν αρέσκεται σε τέτοιου είδους παιχνίδια, θα πει ότι σε όποιον αρέσει, του αρέσουν και οι άνδρες και μήπως να το ψάξει λίγο. Και συνήθως είναι απόλυτοι σε αυτό. Ορισμένοι μπαίνουν στη διαδικασία να προσπαθήσουν να πείσουν την πρώτη πλευρά ότι δεν τους αρέσουν οι άνδρες. Θεωρώ ότι είναι σαν να προσπαθεί κανείς να πείσει τον άλλον ότι δεν είναι ελέφαντας.

    Όσον αφορά τους φίλους σου που αναρωτιούνται για τη σεξουαλικότητά τους, δεν εκπροσωπώ όλους τους άνδρες οπότε θα μιλήσω από προσωπική εμπειρία. Έχουν μεσολαβήσει κάποια χρόνια από τότε που είχα τέτοιες εμπειρίες και ποτέ δεν ένιωσα την ανάγκη / επιθυμία / περιέργεια να δοκιμάσω με άνδρα. Θεωρώ πως αν είχα νιώσει κάτι τέτοιο, θα είχε βγει στην επιφάνεια καιρό τώρα. Πιθανόν πριν δοκιμάσω το pegging. Οπότε δε θεωρώ ότι η σεξουαλικότητα καθορίζεται από αυτό διότι αποτελεί πράξη, δεν είναι έλξη από άτομο του ίδιου φύλου.

    Επίσης, θα θέσω το εξής ερώτημα. Έστω ότι έχουμε δύο άνδρες. Στον έναν αρέσουν μόνο οι κοπέλες με τις οποίες απολαμβάνει να παίρνει μέρος σε παιχνίδια τύπου pegging και γενικότερα του αρέσει να έχει (και) παθητικό ρόλο. Ο δεύτερος άνδρας νιώθει έλξη από άνδρες (ενδεχομένως και από γυναίκες), ωστόσο απολαμβάνει και θέλει να έχει μόνο ενεργητικό ρόλο. Ποια είναι η σεξουαλικότητα του καθένα;

    Όσον αφορά τις γυναίκες, η αλήθεια είναι ότι και οι δύο κοπέλες που γνώρισα, ένιωθαν έλξη και από κοπέλες. Η πρώτη μου το είχε πει πριν κάνουμε το οτιδήποτε ενώ η δεύτερη μου το εκμυστηρεύτηκε με τον καιρό. Πιθανόν να ήταν τυχαίο. Όπως αποφεύγω να βάζω σε καλούπια τους άντρες και τη σεξουαλικότητά τους, το ίδιο προσπαθώ να κάνω και με τις γυναίκες.

    Πώς θα το πάρει η σύντροφος
    Η αλήθεια είναι πως και εμένα πάντα με απασχολούσε αυτό. Γι’ αυτό το λόγο, όταν ήθελα να δοκιμάσω το pegging, έγραφα ρητά ότι έψαχνα αυτό. Όσον αφορά σε επίπεδο σχέσης, προσπαθούσα να το πάω βήμα βήμα. Π.χ. να δείξω με κάποιο τρόπο ότι μου αρέσει το δάχτυλο. Αυτό μόνο σε περιπτώσεις που η κοπέλα δεν έκανε ποτέ τέτοια κίνηση. Διότι σε ορισμένες σχέσεις μου, οι κοπέλες έπαιρναν μόνες τους πρωτοβουλία, χωρίς να ξέρουν την αντίδρασή μου. Και όταν έβλεπαν ότι μου άρεσε, συνέχιζαν. Πάντως, πιστεύω ότι αν κάποια κοπέλα σκέφτεται κάτι τέτοιο και ο σύντροφός της δείξει (για αρχή) ότι του αρέσει το δάχτυλο, σιγά σιγά θα κάνει από μόνη της κίνηση για κάτι παραπάνω.

    Ανδρικός οργασμός
    Ναι, είναι πιο έντονος. Είναι μία διαφορετικού είδους απόλαυση που μπορεί να απογειώσει έναν άνδρα. Και, βέβαια, να ευχαριστήσει μία γυναίκα, βλέποντας ότι η ίδια έχει προκαλέσει την απογείωση αυτή. Επίσης, έχω την αίσθηση ότι ένας άνδρας μπορεί να έρθει σε οργασμό και χωρίς αγγίγματα μπροστά. Το λέω με επιφύλαξη. Είναι κάτι που ήθελα παλιότερα να το δοκιμάσω να δω αν γίνεται. Λογικά πρέπει να θέλει αρκετή υπομονή και επιμονή και από τις δύο πλευρές.

    Ασφάλεια
    Λιπαντικό οπωσδήποτε και καλή προετοιμασία από πριν. Η προετοιμασία, επίσης, μπορεί να προσφέρει τόσο ωραία ευχαρίστηση, που ορισμένες φορές να είναι καλύτερη και από το ίδιο το pegging.

    Και, βέβαια, προφυλάξεις. Είμαι απόλυτος σε αυτό όχι μόνο για το pegging αλλά για οποιοδήποτε παιχνίδι. Πάντα είχα την απορία πώς ορισμένοι θυσιάζουν την προφύλαξη στο βωμό της απόλαυσης. Προσωπικά, απολαμβάνω καλύτερα όταν ξέρω ότι έχω μεγιστοποιήσει την ασφάλεια, τόσο τη δική μου όσο και της συντρόφου μου.

    #45633

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Wolfcry ναι υπάρχουν δυσκολίες και όχι μόνο λόγω σωματοδομής, αλλά και από το ότι το strapon είναι ένα ξένο σώμα και δεν έχεις καλή αίσθηση και έλεγχο (έχω σκεφτεί πολλές φορές τι ωραία που θα ήταν να έχω ένα πέος εκείνη την ώρα). Αυτό που δεν ήξερα, ομολογώ, είναι ότι χρειάζεται προφυλακτικό. Δηλαδή το πλένω, το απολυμαίνω, αλλά προφυλακτικό δεν πήγε το μυαλό μου να χρησιμοποιήσω. Γιατί, όμως, είναι απαραίτητο;

    Όσο για τη σεξουαλικότητα, συμφωνώ με αυτό που λες πως είναι πράξη και όχι έλξη. Το γεγονός πως σε κάποιον αρέσει αυτός ο τρόπος ερεθισμού, δεν σημαίνει απαραίτητα πως του αρέσουν οι άντρες. Και στις λεσβίες αρέσει η διείσδυση, δεν αρέσουν όμως οι άντρες, κάπως έτσι το βλέπω. Strapon χρησιμοποιούν και εκείνες, αυτό δεν σημαίνει πως θα προτιμούσαν ένα πέος στη θέση του. Επίσης, εγώ για παράδειγμα, δεν τρελαίνομαι με τη διείσδυση, δεν με ελκύουν όμως και οι γυναίκες, σεξουαλικά τουλάχιστον.
    Γενικά ο πισινούλης του straight άντρα είναι (δυστυχώς) ακόμα περιοχή ταμπού και είναι κρίμα γιατί άντρες γυναίκες χάνουν μια εμπειρία που θα μπορούσε να είναι πολύ απολαυστική και για τους δύο.

    Γιατί αρέσει στις γυναίκες τώρα. Δεν είμαι όλες οι γυναίκες κι εγώ, αλλά κρίνοντας από τον εαυτό μου, καταρχάς παίρνεις μεγάλη ικανοποίηση από την ηδονή που προσφέρεις. Επίσης, έχεις την ευκαιρία να βιώσεις μια αντιστροφή των ρόλων στο σεξ, κάνεις αυτό που συνήθως σου κάνουν. Αν ξεπεραστούν διάφορα τεχνικά προβλήματα, είναι πολύ ωραία 🙂

    #45658

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    no_roots,

    Ναι, έχεις δίκιο για το θέμα που αναφέρεις σχετικά με το ξένο σώμα. Δε γνωρίζω πόσες φορές το έχεις δοκιμάσει με το σύζυγό σου αλλά, υποθέτω, ότι με τον καιρό και με τη δική του καθοδήγηση, θα γίνει πιο εύκολο και για εσένα. Εκτός αν η διαφορά των σωματοδομών σας είναι εκείνη που τελικά δυσκολεύει να καταλάβεις και την αίσθηση που θέλεις, δεν ξέρω.

    Πάντως αυτό με την αίσθηση το ένιωσε έντονα η πρώτη κοπέλα που γνώρισα μια και το έκανε για πρώτη φορά (όπως κι εγώ τότε). Θυμάμαι χαρακτηριστικά πως όταν έγινε η αρχική διείσδυση, μου είπε να κινούμαι για λίγο μόνος για να δούμε πώς θα πάει. Στη συνέχεια, ανέβαλε εκείνη την κίνηση προσεκτικά και, βλέποντας σταδιακά ότι η πράξη γινόταν ολοένα και πιο εύκολα, απέβαλε τους όποιους δισταγμούς είχε για να μη με πονέσει. Οπότε μετά έγινε αρκετά έντονα και ήταν πολύ καλά. Ανέλπιστα πολύ καλά.

    Η δεύτερη κοπέλα, όπως είπα, είχε εμπειρία. Έκανε πολύ καλή προετοιμασία και για αρκετή ώρα και καταλάβαινε πώς έπρεπε να κινηθεί κάθε φορά. Δε χρειάστηκε καθόλου η “συνδρομή” μου σε αυτό.

    Καλή ερώτηση αυτή με το προφυλακτικό. Η αλήθεια είναι πως δεν το είχα σκεφτεί γιατί μπορεί να χρειάζεται. Η πρώτη κοπέλα που είχαμε δοκιμάσει, δε φορούσε, ενδεχομένως και από απειρία στο συγκεκριμένο θέμα. Για να είμαι ειλικρινής, ούτε εγώ το είχα σκεφτεί. Η δεύτερη κοπέλα φορούσε και μου είχε κάνει καλή εντύπωση όταν το είδα. Θεώρησα ότι το κάνει επειδή ενδεχομένως προσθέτει ένα επίπεδο ασφάλειας ακόμα. Δε τη ρώτησα ποτέ πάντως. Απλά το έχω γενικά στο μυαλό μου ότι καλό είναι να χρησιμοποιείται σε οποιαδήποτε περίπτωση υπάρχει διείσδυση. Είμαι της άποψης υγεία και ασφάλεια πάνω από όλα.

    Πολύ σωστή παρατήρηση αυτή με τις λεσβίες και τη διείσδυση. Εσύ δe τρελαίνεσαι με τη διείσδυση ειδικά σε γυναίκες μια και δε σε ελκύουν σεξουαλικά ή γενικότερα ως πράξη; Λίγο μπερδεύτηκα εδώ.

    Ναι, είναι ταμπού ακόμα η συγκεκριμένη περιοχή στον άνδρα. Το pegging μπορεί να πει κανείς ότι είναι κάτι πιο extreme, κανένα θέμα. Ωστόσο, θα μπορούσαν αρκετοί άνδρες να επιτρέπουν έστω αγγίγματα εκεί. Δε χρειάζεται να φτάσει κανείς στο pegging. Μη σου πω ότι κι εμένα περισσότερο μου αρέσει το άγγιγμα εκεί παρά το ίδιο το strapon. Η χρήση του strapon περισσότερο μου αρέσει σαν εγκεφαλικό παιχνίδι και επειδή απελευθερώνει τα χέρια της κοπέλας ώστε να τα χρησιμοποιήσει με άλλο τρόπο. Μου αρέσει γενικά να τη βλέπω σε αυτό το ρόλο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 37 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.