Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 158 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #49610

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Υπάρχει ενδιαφέρον για λέσχη ανάγνωσης γυναικείας/φεμινιστικής λογοτεχνίας που θα συναντιέται και θα συζητάει για ένα βιβλίο κάθε φορά μηνιαία στην Αθήνα;

    #50322

    The Skate Witch
    Συμμετέχων

    Ενδιαφέρομαι!! 🙂

    #50349

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Αναλόγως τον χρόνο, αλλά ΝΑΙ!

    #50409

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Τι καλά! Έχετε καμία ιδέα/ πρόταση με ποιο βιβλίο να ξεκινήσουμε; Καμία προτίμηση σε μέρα συνάντησης; (Θα μπορούσαμε πχ. να πούμε την πρώτη Δευτέρα κάθε μήνα).Ή να βρεθούμε πρώτα από κοντά και να τα κανονίσουμε;

    #50625

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Καλησπέρα σας!Τι ωραία ιδέα! Ενδιαφέρεται κανείς για Θεσσαλονίκη;

    #50704

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Να βρεθούμε αυτό το Σ-Κ να το συζητήσουμε από κοντά;

    Να προτείνω Σάββατο 18.09 στο Little Tree Books & Coffee (Καβαλλώτη 2, Ακρόπολη) ;

    Να κάνουμε και Skype με Θεσσαλονίκη;

    #50705

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Εννοώ Κυριακή 22/09 κατά τις 6;

    #56624

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Τελικά η λέσχη αναγνωσης έγινε; νέο μέλος δεχεστε για εμάς (εμένα ) που το είδαμε τώρα;

    #58855

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Καλή χρονιά! Δεν ξέρω καθόλου πως έγινε αυτό, αλλά έχασα τις ειδοποιήσεις με την πρόταση για τη συνάντηση Between Worlds και εδώ και μεγάλο χρονικό διάστημα δεν ασχολούμαι ενεργά με σχολιασμό και φόρουμ. Και είχα αρχικά απογοητευτεί γιατί ήθελα πολύ να το τρέξουμε όλο αυτό. Ενδιαφέρεστε ακόμη; Θέλετε να συναντηθούμε το Σαββατοκύριακο 11 ή 12 Ιανουαρίου στο καφέ που πρότεινε η Between Worlds;

    #59867

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Ναι, δεχόμαστε νέα μέλη Σιντί! Αρκεί να καταφέρουμε να συναντηθούμε.

    Διάβασα το Αιδοίων μονόλογοι. Μου άρεσε πολύ.

    #59866

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Να βάλουμε ημερομηνία για Φεβρουάριο, γιατί μόλις το είδα.

    Δεν θα συναντηθούμε ποτέ, χαχα!

    Σάββατο, 8/2; Βολεύει;

    #59894

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Θα τα καταφέρουμε, που θα πάει! Εγώ μπορώ στις 8/2. Τους μονολογους δεν τους έχω διαβάσει, θα τους προσθέσω στη λίστα 🙂

    #60114

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Τέλεια!
    (Υπάρχει μια ελάχιστη πιθανότητα να δουλεύω, αλλά θα ενημερώσω).

    Να πούμε 08/02/20 στις 17.00, να προλάβουμε και λίγο φως;
    Έχετε προτίμηση για το μέρος;

    Να βάλουμε και το βιβλίο: Αγαπητή Α, μπα στη λίστα. 😉

    #60152

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Το βιβλίο Α, μπα δε γίνεται να λείπει 🙂 Για εμένα είναι εντάξει η ώρα και για μέρος αυτό που είχες προτείνει (Little Tree Books & Coffee) μου ακούγεται ενδιαφέρον, δεν έχω πάει.Αν τυχόν δουλεύεις να το κάνουμε Κυριακή;
    Επισης: να το βάλουμε στο φουμπου και να το στείλουμε και εδώ να μπει στην κεντρική σελίδα, μήπως βρεθούν και οι υπόλοιπες βιβλιοφάγοι; Πάει καιρός από τότε που πρωτοξεκινήσαμε την κουβέντα και μπορεί οι υπόλοιπες να μην το έχουν δει.

    #60213

    Between Worlds (she/her)
    Συμμετέχων

    Μάλλον καλύτερα Σάββατο. Ναι, να στείλουμε ανακοίνωση. Τέλη Ιανουαρίου; (Μέχρι τότε θα ξέρω). Το φβ μπορείς να το αναλάβεις;

    08/02/20 17.00 Little Tree Books & Coffe (είναι βέβαια μικρό, αλλά αν μαζευτούμε πολλές, παμε κι αλλού).

    @Σιντί, @The skate witch και όποιο άλλο άτομο ενδιαφέρεται, δεν χάνετε δικαίωμα, σάς περιμένουμε!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 158 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.