• Αυτό το θέμα έχει 22 απαντήσεις, 16 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 6 μήνες πριν από τον χρήστη Ανώνυμος.
Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #45039

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Παντρεμένη με αστερια εδώ. Θα μπορούσα ίσως να το συνηθίσω αν δεν μου κοβε κι εμένα τη φόρα με το στανιό, που γενικά ήμουν πάντα αρκετά, αχεμ, εκφραστική. Πάντα με το επιχείρημα της συγκέντρωσης. Χαίρομαι που διάβασα το σχόλιο του Αποδημητικού Πτηνού, τόσα χρόνια μετά ίσως αποδεχτώ μέσα μου το μάντρα «πρέπει να συγκεντρωθώ»! Νομίζω αν σ’ενοχλει είναι σημαντικό να μην το υποβαθμίσεις μέσα σου.

    #45101

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Πάντως, τέτοιες μικρές λεπτομέρειες είναι που κάνουν τη διαφορά. Αν ο/η άλλος/η κάθεται σαν διακοσμητικό στοιχείο, μπορεί να σου ρίξει κατακόρυφα τη διάθεση.

    #46327

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Ναι, κι εγώ έχω συναντήσει, it’s a thing.
    Ούτε καν μόνο στο στοματικό, ένας ειδικά δεν έβγαζε ήχο ποτέ!
    Νομίζω παίζει να έχουν επηρεαστεί από τις τσόντες, που οι γυναίκες φωνάζουν συνέχεια και οι άντρες είναι τα “σιωπηλά πουλιά”.
    Καταλαβαίνω την περίπτωση να συγκεντρώνονται, αλλά γιατί για αυτούς συγκέντρωση = μούγγα, άγνωστο. Εγώ που βογγάω και συγκεντρώνομαι ταυτόχρονα, είμαι φανταστική multitasker? Δε νομίζω ότι πάει έτσι…

    #46925

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Έχει και χειρότερο….εμένα ….κοιμήθηκε!!!!

    #48567

    thescorpion
    Συμμετέχων

    Εμένα πάλι μου έχει τύχει να ακούγεται..αλλά να δείχνει οτι απλά περιμένει να γίνει η πράξη…σαν βόδι!!! Ενώ το αναζητούσε με μανία και από όλο το στυλ έλεγες θα είναι φωτιά, κατά τη διάρκεια καθόταν με τη στάση του σώματος τελείως παθητική!ούτε κίνηση ούτε ένδειξη ευχαρίστησης ούτε τίποτα…σαν να ήταν μια ζωντανή κούκλα του σεξ! Δε ξέρω αν έχει τύχει σε άλλους αλλά ήταν οτι πιο ξενέρωτο έχω ζήσει! (ελπίζω πως δεν είμαι πολύ off topic)

    #48815

    tempeloskylos
    Συμμετέχων

    @thescorpion Μου χει τύχει εμένα, ακριβώς το ίδιο. Ενώ στο φάσωμα ήταν ιδιαιτέρως παθιασμένη, με το που έβγαιναν τα ρούχα μεταμορφωνόταν σε πτώμα. Ανάσκελα στο κρεβάτι, ανοίξαμε και σας περιμένουμε, και κατά τη διάρκεια της πράξης ήταν αγαλματάκια ακούνητα αμίλητα αγέλαστα. Ο ορισμός του ξενερώματος.

    Για την ιστορία, 22 χρονών, μόλις είχε βγει από μακροχρόνια σχέση (την πρώτη της) με τύπο που ήθελε ακριβώς αυτό, μια ζωντανή sex doll.

    #49412

    Heliotropium
    Συμμετέχων

    Την συγκέντρωση ως απαραίτητη για την κλιμάκωση την ηξερα μονο ως γυναικείο θέμα. Λογικό και για τους άνδρες ομως έτσι όπως το θέτετε.

    Αστερία δεν θυμάμαι να πέτυχα, μονο ανδρες που δεν προσέφεραν. Για αλλο ήρθα να σχολιάσω ομως.
    Δεν θυμάμαι που το διάβασα, έχει ενδιαφέρον, αν ισχύει.
    Πολλοί, λέει, είναι ανέκφραστοι γιατι έμαθαν απο μικροί να αυνανίζονται στα ήσυχα και στα κρυφά, για να μην ακουστούν και τους πιάσουν.

    #49737

    Ανώνυμος
    Ανενεργός

    Heliotropium πιθανή εξήγηση αλλά όχι αρκετή (και σίγουρα όχι συνεπαγωγικη!) γιατί τα νεαρά παιδιά, αγόρια ή κορίτσια, που αυνανίζονταν χωρίς ντροπή, με ήχο κι οποιος ακούσει άκουσε και yolo, πρέπει να είναι περίπου 5 στην ιστορία της ανθρωπότητας. Δεν είναι όλοι οι υπόλοιποι αστερίες!
    Κι εδώ ας κρατήσουμε ενός λεπτού σιγή για τους κατατρεγμένους οργασμούς των μανάδων με μικρά παιδιά…εκεί να δεις τσιμουδιά.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.