Αυτό το θέμα περιέχει 22 απαντήσεις, έχει 7 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Dianita 3 εβδομάδες, 1 μέρα πριν.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
  • Συντάκτης

Dianita
    Συμμετέχων

Από εμένα είναι ΝΑΙ.
    La Greca εσυ θα μπορέσεις;

Matsi
    Συμμετέχων

Καλησπέρα!! Υποθέτω δεν ισχύει για Σήμερα γιατί δεν απάντησε καμία!! Εγώ πάντως και αύριο ελεύθερη είμαι!

Matsi
    Συμμετέχων

Καλησπέρα!Δεν απάντησε καμία οπότε υποθέτω οτι μάλλον δεν ισχύει το σημερινό!! Εγώ πάντως να ξέρετε και αύριο ελεύθερη είμαι!! Φιλιά σε όλες!

Matsi
    Συμμετέχων

Ωχ τώρα μου έβγαλε πως κάποιος απάντησε!!!!! Diannnnna περίμενε με θα ερθω!!!

Dianita
    Συμμετέχων

Εύα τι κρίμα! Να ξανά προσπαθήσουμε μια συνάντηση;

la Greca
    Συμμετέχων

Κορίτσια και αγόρια με συγχωρείτε που δεν απάντησα άμεσα αλλά δυστυχώς για κάποιο λόγο δεν ενημερώθηκα για τα μηνύματά σας. Δυστυχώς δεν έχω ινσταγκραμ για να συνεννοηθούμε. Θα ήθελα πραγματικά να γνωριστούμε.
    Εγώ έχω Ferien και γενικά θα είχα χρόνο μέσα στην εβδομάδα. Τα ΣΚ είμαι λογικά εκτος Φρανκφουρτης. Θα προσπαθήσω να μπαίνω για να δω τα μηνύματά σας.
    Αν κανόνισετε κάτι με πρόσωπικα μηνύματα στείλτε και σ εμάς εδώ ώστε να έρθουμε.
    Σας χαιρετώ και περιμένω νέα σας.
    Κατερίνα

Matsi
    Συμμετέχων

Καλησπερα Κατερίνα και Ντιανα! Η συνεννόηση είναι πάρα πολύ δύσκολη από εδω δυστυχώς! Ντιανα μου οταν κατάλαβα πως απάντησες, πήγα φοβούμενη μην τυχόν πας και σε στήσω, περιμένοντας βέβαια πως μάλλον δεν θα έρθεις!!Γενικώς μπορώ καθημερινές μετά της 3 το μεσημέρι, καθώς πρωί δουλεύω.
    Θα χαρώ πολύ επιτέλους να σας συναντήσω!
    Κατερίνα δώσε μέρα ώρα και μέρος και θα κάνω τα αδύνατα, δυνατά να έρθω! Φιλιά

Dianita
    Συμμετέχων

Εύα, συγνώμη που δεν ήρθα αλλά δεν μου απάντησε κανείς, μένω Wiesbaden κ θέλω μια ώρα να φτάσω με τα μέσα.
    Τι θα λέγατε αυτήν την Παρασκευή κατα τις 19:00 στο σημείο που πρότεινε η Κατερίνα ;
    Φιλιά.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.