Αυτό το θέμα περιέχει 26 απαντήσεις, έχει 6 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Georgia K 3 μήνες, 4 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 31 συνολικά)
  • Συντάκτης

Georgia K
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σε όλους! Αφού βολεύει καλύτερα το Σάββατο (28 Σεπτεμβρίου), κανονίζουμε τότε. Να πούμε απόγευμα καλύτερα, επειδή κάποιοι ίσως θα δουλεύουν πρωί. Κάποια προτίμηση σε ώρα και μέρος;

Λεμονιά Ξυνή
    Συμμετέχων

Ουπς!!! Δεν στάλθηκε η αρχή.
    Πολύ χαίρομαι που υπάρχουν αναγνώστες και στην πόλη μας. Όπως έγραψα πιο πάνω, μπορώ και εγώ το τελευταίο Σάββατο, αλλιώς στην επόμενη συνάντηση.

Tanzalicious
    Συμμετέχων

Θα πρότεινα για ποτό κατά τις 21:00 το Σάββατο (28/9). Για μέρος δεν έχω κάποια προτίμηση, ότι θέλετε και οι υπόλοιποι! 🙂 Έχω τόσα μέρη στο μυαλό μου που δεν μπορώ να αποφασίσω.

Λεμονιά Ξυνή
    Συμμετέχων

Τι λέτε για Ντιβάνι Βραχνέικα?

Georgia K
    Συμμετέχων

Μήπως να το κάναμε νωρίς απόγευμα; Δυστυχώς δε θα μπορώ βράδυ. Πείτε κι άλλοι γνώμες.

Tanzalicious
    Συμμετέχων

Αν βολεύει όλους το απόγευμα δεν έχω θέμα. Μπορούμε να συναντηθούμε στις 18:00.
    Μου αρέσει η ιδέα για βραχνέϊκα αλλά δεν ξέρω οι υπόλοιποι αν έχουν μεταφορικό μέσο για εκεί! Τι λέτε εσείς;

Λεμονιά Ξυνή
    Συμμετέχων

Και εγώ προτιμώ το απόγευμα.

Wonderwall
    Συμμετέχων

Γεια σε όλους! Και εγώ μπορώ το απόγευμα αλλά δεν έχω μεταφορικό μέσο για να έρθω Βραχνέικα αν και είναι πολύ ωραία ιδέα. Αν όμως αποφασίσετε για εκεί θα βρω τρόπο

Georgia K
    Συμμετέχων

Καλημέρα! Να πούμε κέντρο τότε για να διευκολυνθούν όλοι; Τι λέτε για μάκινα;

Wonderwall
    Συμμετέχων

Ναι, αμέ ωραίο είναι το Μάκινα!

Λεμονιά Ξυνή
    Συμμετέχων

Ναι αμέ γιατί όχι!Κατά τις 19:00 λέτε είναι καλά? Και να ρωτήσω και κάτι άλλο, πως θα αλληλογνωριστούμε; Τύπου κρατάμε κάτι όπως τα blind dates;

Georgia K
    Συμμετέχων

Μπορώ να πάω 10 λεπτάκια νωρίτερα και να έχω ένα χαρτί στο τραπέζι με το ‘α,μπα;’εκτυπωμένο 😛 Κλείνουμε στις 19:00;

Tanzalicious
    Συμμετέχων

Ναι μια χαρά! 🙂 Υπάρχει περίπτωση να αργήσω λίγο (?) γιατί προέκυψε απρόοπτη δουλειά το Σάββατο πρωί, εκτός Πατρών και δεν ξέρω τι ώρα θα επιστρέψω! Μην βγάλετε το χαρτάκι από το τραπέζι για να σας βρω και εγώ χαχα! Τα λέμε σύντομα!

Wonderwall
    Συμμετέχων

Ναι εγώ είμαι μέσα για τις 19:00!

Θα προσπαθήσω και γω να έρθω.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 31 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.