Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 34 απαντήσεις, έχει 11 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Τσουμπλέκια 6 μέρες, 20 ώρες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
  • Συντάκτης

lady gaga
    Συμμετέχων

Καλημέρα,
    ωραία να πούμε 26/27 μήπως το δει αργότερα και κανένας άλλος που θέλει να έρθει?
    Καμία ιδέα για μέρος?

Jellyfiiish
    Συμμετέχων

Καλημερα! Τι θα λεγατε για καφε το Σαββατο 26.10 κατα τις 12:00?

Jellyfiiish
    Συμμετέχων

Επισης για μερος, τι θα λεγατε για το Covent Garden, στο Bilk;

lady gaga
    Συμμετέχων

Καλημέρα! Εγώ μπορώ!

Jellyfiiish
    Συμμετέχων

Κλεβω την ιδεα απο τη Ζυριχη, μηπως να ψηφισουμε στο παρακατω poll? https://doodle.com/poll/uqywr4i47cuddz72
    Το μερος φυσικα μπορει να αλλαξει, οπως και η ωρα 🙂

Τσουμπλέκια
    Συμμετέχων

Καλημέρα! Τελικά κανονίστηκε συνάντηση; Düsseldorf μένω κι εγώ αλλά δεν μπορώ ποτέ Σάββατο 🙁 Κυριακή μου είναι πιο εύκολο αν το ξέρω 2 εβδομάδες πριν.

Marilouka
    Συμμετέχων

Jellyfiiish ωραία η ιδέα με το doodle, εγώ ψήφισα, ελπίζω να κανονιστεί τελικά

Jellyfiiish
    Συμμετέχων

Καλημερα! Συμφωνα με το poll, η Κυριακη 03.11 ειναι η επικρατεστερη ημερομηνια. Να πουμε 16:30 στο Covent Garden, εκτος αν εχετε καποια καλυτερη ιδεα?

Marilouka
    Συμμετέχων

Οκ εγώ δεν έχω πρόβλημα, ας πούμε τότε και οποίος μπορέσει ακόμα έρχεται

Jellyfiiish
    Συμμετέχων

Ωραια, ας κανουμε λοιπον μια προσπαθεια..Μεσα στην καφετερια, οπως κοιτας αριστερα απο εξω το μαγαζι, γιατι εχει δυο εισοδους και δεν επικοινωνουν! Κυριακη, 16:30, οσοι πιστοι προσελθετε!

lady gaga
    Συμμετέχων

Καλημέρα!
    πως πήγε η συνάντηση τον Νοέμβριο? Μήπως να προγραμματίσουμε κάτι καινούριο?
    https://doodle.com/poll/8syhbgfswa8qfd5u
    Κλέβω ιδέα από Jellyfiiish που έκλεψε από ζυρίχη! Το σκ 15-16 είναι αρκετά σύντομο αλλά είπα να το βάλω.

lady gaga
    Συμμετέχων

Καλημέρα ξανά! Απάντηση δεν πήρα την τελευταία φορά αλλά δεν το βάζω κάτω. 😛 Διάβασα τα σχόλια στην αρχή της συζήτησης και είδα ότι έχει γίνει ήδη συνάντηση στο Ντίσελντορφ, οπότε πιστεύω θα τα καταφέρουμε ξανά. Λέω να πάρω την πρωτοβουλία και να δηλώσω ότι το Σάββατο 25/7 στις 17:30 θα είμαι στο καφέ miss moneypenny στο bilk. Θα έχω το βιβλίο της α, μπα μαζί μου 🙂 Και προφανώς αν αλλάξει κάτι θα το γράψω εδώ, καθώς δεν υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας. Τα φιλιά μου σε όλους και όλες!

Τσουμπλέκια
    Συμμετέχων

Γεια σου Lady Gaga! Λογικά θα μπορέσω κι εγώ να έρθω 🙂 Θα ρωτήσω και μερικές άλλες Αμπίτσες… μήπως να κάνουμε ένα event στο Facebook?

Κι εγώ μάλλον θα έρθω. Θα φέρω και την καρχαριοοικογενεια μου. 😊

Marilouka
    Συμμετέχων

Καλησπέρα! Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ, είχα πάει κ στην πρώτη συνάντηση, θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ 😊

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.