Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 52 απαντήσεις, έχει 11 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Nefeli 2 μήνες, 2 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 46 έως 53 (από 53 συνολικά)
  • Συντάκτης

Andromeda
    Συμμετέχων

Μπορούμε και καθημερινές!Η συνάντηση στις 13 μένει ως έχει και μπορούμε να κάνουμε άλλη μια 17/7 στις 6 στο Φιξ ή όπου αλλού θέλετε. Τι λέτε;

Sofita
    Συμμετέχων

Καλημέρα σας,
    με δυσκολεύει πολύ η καθυστέρηση της επισκόπησης των μηνυμάτων. Μέχρι να διαβάσω την απάντηση και να δημοσιευθεί και η δική μου, μπορεί να περνάνε και 3 μέρες όπου πιθανόν να έχουν αλλάξει κάποια δεδομένα στο πρόγραμμα! Για παράδειγμα στις 17 γιορτάζει η αδερφή μου και ενημερώθηκα ότι θα επέλθει μάζωξη, οπότε την Τετάρτη δεν θα μπορέσω..
    Σκέφτηκα, αν δεν διαφωνεί και η διαχείρηση, να γράψω τον αριθμό του κινητού μου (με δική μου ευθύνη) ώστε να φτιάξουμε μια ομάδα στο viber όσοι ενδιαφερόμαστε για συναντήσεις στο Ηράκλειο και να μπαίνουν στην ομάδα και όσοι επόμενοι μπαίνουν εδώ και διαβάζουν τις συζητήσεις μας. Αυτό θα βοηθούσε σε μια πιο άμεση επικοινωνία και μεγαλύτερη ευκολία στα ραντεβού. (Ελπίζω πως επιτρέπεται, δεν το έχω ψάξει και πολύ) Τηλ: 6940868460

dim
    Συμμετέχων

Καμία συνάντηση προσεχώς? Οι μή έχοντες Facebook πως θα συνεννοηθούμε?

lioness
    Συμμετέχων

Αύριο (25/09) έχουμε συνάντηση στο Hugs (Κνωσσού) στις 19.00. Ελπίζω να προλάβει να ανέβει η απάντησή μου!

lioness
    Συμμετέχων

Επίσης, εάν δεν το δεις εγκαίρως και χάσεις τη συνάντηση, ή αν το δεις εγκαίρως και θες περισσότερες πληροφορίες, στείλε μήνυμα στον αριθμό της Sofita από πάνω, να συνεννοηθούμε. Έχω μιλήσει μαζί της!

lioness
    Συμμετέχων

.

Nefeli
    Συμμετέχων

Αχαχαχα άκυρο, μπέρδεψα τις ημερομηνίες!

Nefeli
    Συμμετέχων

Αν προλάβω θα έρθωωω!!!!

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 46 έως 53 (από 53 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.