Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 52 απαντήσεις, έχει 11 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Nefeli 4 μήνες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 53 συνολικά)
  • Συντάκτης

Αγριομολόχα
    Συμμετέχων

Κι εγώ μέσα. Συμφωνούμε λοιπόν 26/6 στις 19:00 στο Μπισκότο;
    Να δούμε μόνο πώς θα συναντηθούμε. Μην πάω και καθίσω σε λάθος τραπέζι 😉

Andromeda
    Συμμετέχων

Εγώ είμαι μέσα!Θα φοραω ενα κοκκινο τριανταφυλλο στο πετο!χαχα!

lioness
    Συμμετέχων

Μέσα για 26, αλλά γίνεται νωρίτερα? Κατά τις 5- 5.30 δλδ? Μπισκότο ή όπου αλλού θέλετε?

Andromeda
    Συμμετέχων

Ωραια ας το κανουμε 5:30 για να βολευομαστε όλοι!Μπισκοτο καλύτερα!

lioness
    Συμμετέχων

Τέλεια! Τα λέμε εκεί!!
    (ελπίζω μόνο να μην το ξεχάσουμε μέχρι τότε :Ρ)

Αγριομολόχα
    Συμμετέχων

Έκλεισε λοιπόν για τις 26 στις 17:30 στο Μπισκότο. Εγώ συνεχίζω να ανησυχώ για το πώς θα αναγνωρίσει η μία την άλλη. Πείτε καμιά ιδέα γιατί κάτι μου λέει ότι θα γελάσει κάθε πικραμένος.

lioness
    Συμμετέχων

Πραγματοποιήθηκε αισίως η πρώτη μεγάλη Αμποσυνάντηση :).
    Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! Για όσες δεν ήρθατε, να κανονίσουμε σύντομα μία συνάντηση, όσο περισσότερες, τόσο το καλύτερο! Στείλτε προτεινόμενες ημερομηνίες!

Sofita
    Συμμετέχων

Μόλις είδα ότι έγινε χθες η συνάντηση. Όποτε υποθέτω ότι μέσα Ιουλίου θα είναι λίγο νωρίς για τους περισσότερους;
    Όπως και να χει θα παρακολουθώ και ελπίζω να καταφέρω να είμαι ατην επόμενη Ιούλιο ή Αύγουστο!

Sofita
    Συμμετέχων

Γεια στην Α,μποπαρέα!
    Σήμερα παιδιά η Α,μπα μου έκανε την τιμή να συναντηθούμε μετά από μήνυμά μου στο insta, όπου είδα ότι είναι Ηράκλειο και τρελάθηκα!
    Είναι μοναδική, υπέροχη και δεν το πιστεύω ότι έζησα κάτι που ονειρευόμουν χρόνια!!
    Εκείνη μου ανέφερε ότι έγιναν αμποσυναντησεις στο Ηράκλειο γιατί παρακολουθώ τις ερωτήσεις και αυτό με αγώνα λόγω πίεσης χρόνου.
    Αποφάσισα όμως ότι πρέπει οπωσδήποτε να είμαι στην επόμενη!
    Να κανονίσουμε κάτι μέσα Ιουλίου;

Andromeda
    Συμμετέχων

Όοο τέλεια!καθόλου νωρίς δεν είναι να βρεθούμε σε 2 βδομάδες..εγώ γενικά έχω χαλαρά προγραμμα, μπορείς να προτείνεις μέρα και ώρα που σε βολεύει!

lioness
    Συμμετέχων

Εγώ γενικά είμαι πιο χαλαρή 10 – 17 ιουλη, θα μπορούσαμε να κανονίσουμε κάτι τότε, απόγευμα καθημερινή ή ΣΚ όλες τις ωρες.
    ΥΓ Λένα, κρίμα που δεν ήρθες κι εσύ στη συνάντηση μας χθες, δεν ξέραμε όταν το κανονισαμε ότι θα συνεπιπτε με διακοπές σου εδώ. Θα ηταν ωραια να σε γνωριζαμε. Ίσως την επόμενη φορά.

Andromeda
    Συμμετέχων

Τι λέτε για 13 Ιουλιου, 12 το πρωί στο παρκάκι στο Φιξ;
    Αγριομολοχα και Sofita και φυσικά όποιος άλλος ενδιαφέρεται, πως σας φαίνεται;

lioness
    Συμμετέχων

Εγώ μέσα!

Ririko
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σε όλους σας! Επιστρέφω Ηρακλειο αρχές Αυγούστου, οπότε θα ήθελα κι εγώ να σας γνωρίσω από κοντά σε μια επόμενη συνάντηση. Θα μείνω συντονισμένη στη συζήτηση 😊

Sofita
    Συμμετέχων

Καλησπέρα παιδιά!
    Επειδή έχω έναν γάμο συγγενή στις 12 του μήνα και δύο παιδάκια, έχω κόλλημα με το babysitting από τη μαμα μου την επόμενη μέρα και ειδικά στις 12 το μεσημέρι (λόγω ξενυχτιού!).
    Μήπως θα μπορούσαμε να βρεθούμε οποιοδήποτε απόγευμα για καφέ κάποια μέρα από 15 του μήνα και μετά;
    Μπορείτε και καθημερινές ή μόνο ΣΚ;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 53 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.