Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 46 απαντήσεις, έχει 10 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Sofita 1 μήνας, 1 εβδομάδα πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 47 συνολικά)
  • Συντάκτης

Vasia M
    Συμμετέχων

Να κανόνισουμε και άλλη φορά να βρεθούμε όλες!Εγω μπορώ και καθημερινή και Σαββατοκύριακο..

Nefeli
    Συμμετέχων

Νόμιζα είχα πατήσει Παρακολούθηση!Τι λέτε για αυτή την Κυριακή συνάντηση?

elena@b
    Συμμετέχων

Κοριτσια και εγω Ηρακλειο. Καινουργια στην πολη. Θα χαρω να σας γνωρισω!!

Andromeda
    Συμμετέχων

Επειδή πάλι θα αργήσουν να εμφανιστούν τα σχόλια και Κυριακή για μένα είναι λίγο δύσκολο, τι λέτε για Δευτέρα απόγευμα στις 7 ξανά στο μπισκότο;

Αγριομολόχα
    Συμμετέχων

Κι εγώ μέσα για Ηράκλειο. Απλώς να γίνει συντονισμένα για να μαζευτούμε όλοι. Να πούμε συγκεκριμένη ημερομηνία και ώρα και να το ανακοινώσουμε τουλάχιστον 2 εβδομάδες πριν.

Andromeda
    Συμμετέχων

Ok!οπότε άκυρο το αποψινο γιατί αργούν πολύ να εμφανιστούν τα σχόλια και είναι και τελευταία στιγμή!τι λέτε για Τέταρτη 19/6 το απογευμα; ή θέλετε πουσουκου;

lioness
    Συμμετέχων

Ήμουν σίγουρη ότι είχα πατήσει να ειδοποιηθω όταν γίνουν νέες απαντήσεις, δεν έλαβα ποτέ ενημέρωση στα μειλ μου, μπαίνω τώρα και βλέπω ότι βγηκατε! Πολύ στεναχωρηθηκα που δεν παρευρεθηκα 😕 Τουλάχιστον να κανονίσουμε ξανά σύντομα! Δεν μπορώ δυστυχώς 19 του μήνα, θα μπορούσα όμως την επόμενη ημέρα, 20 του μήνα, Πέμπτη.

Andromeda
    Συμμετέχων

Ναι νομίζω μπορώ και εγω 20/06!

lioness
    Συμμετέχων

Τέλεια! Άλλος για τη βάρκα μας? (Εν τω μεταξύ, πάλι δε λειτούργησε η παρακολούθηση μέσω μειλ, να ξέρετε, έχω στησει καρτέρι από προχθές για το πότε θα απαντήσετε 😊😊)

Andromeda
    Συμμετέχων

Ναι δεν ερχονται ειδοποιησεις στο μειλ!Τελικα δυσκολευομαι να κανονισω απο τοσο πριν :P, τωρα θυμηθηκα κατι που εχω. 21/6 που ειναι και Παρασκευη μπορει κανεις;

Αγριομολόχα
    Συμμετέχων

Κι εγώ μπορώ για 20/6

lioness
    Συμμετέχων

Δυστυχώς δεν μπορώ 21😐
    Εάν θελουμε πιο νωρίς, θα μπορούσα την επόμενη παρασκευή (14/06), όπως και το τριήμερο του Αγ. Πνεύματος. Επίσης, θα μπορούσα το ΣΚ 22 – 23 / 06, αλλά και καθημερινη 25 -26/06. Δυστυχώς, τις υπόλοιπες ημέρες του Ιουνίου, λόγω δουλειάς είναι πρακτικά αδύνατον.

Andromeda
    Συμμετέχων

Το τριήμερο δε μπορω καθολου και γενικα τα σουκου λειπω, οπότε προτιμώ καθημερινή. 20 εγω ειμαι 50-50 (αν θελετε κανονιστε το και ερχομαι για λίγο). 26 μπορώ και βολευει μιας και ειναι κλειστα τα μαγαζια. Τι λετε για 7μιση στο Μπισκοτο;ή όπου αλλου προτείνετε.

lioness
    Συμμετέχων

Εγώ είμαι μέσα για 26, αλλά ίσως πιο νωρίς, κατά τις 5-5.30 δλδ.

Vasia M
    Συμμετέχων

καλησπέρα και απο εμένα!
    Ωραια και εγώ μπορώ στις 26. Γενικά εκτος απο πρωί δεν έχω πρόβλημα με την ώρα..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 47 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.