Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 46 απαντήσεις, έχει 10 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Sofita 2 μήνες, 1 εβδομάδα πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 47 συνολικά)
  • Συντάκτης

Andromeda
    Συμμετέχων

Κανεις/καμια στο Ηρακλειο ή Ρεθυμνο/Αγιο Νικολαο;

Isn’t it ironic?
    Συμμετέχων

Τουλάχιστον μία! Από Ηράκλειο αλλά και περιοδεύουσα ανά τους νομούς άμα λάχει.

Vasia M
    Συμμετέχων

Και εγώ από Ηράκλειο! 🙂

Gewrgia An
    Συμμετέχων

Γεια και από εμένα! Εγώ Ρέθυμνο, αλλά και Ηράκλειο μπορώ να έρθω

Andromeda
    Συμμετέχων

Ωραία!ψήνεστε για συνάντηση;είστε στο γκρουπ του Facebook να δημιουργήσουμε μια συνάντηση;

Isn’t it ironic?
    Συμμετέχων

Παιδιά, με πολύ χαρά θα σας συναντήσω όμως δεν έχω fb (ούτε θα ήθελα να κάνω γι’αυτό το σκοπό) και δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος για pm από εδω. Αν όμως κανονίσετε κάτι από fb και αποφασίσετε να μοιραστείτε ώρα, μέρος κ λεπτομέρειες εδω, θα προσπαθήσω να τα καταφέρω.

lioness
    Συμμετέχων

Εδώ γύρω κι εγώ, επίσης χωρίς fb, δεν ξέρω πώς μπορώ να ενημερωθώ εάν προκύψει συνάντηση, αλλά θα χαρώ πολύ να σας συναντήσω.

Nefeli
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σας απο Ηράκλειο!Θα χαρώ και εγώ! Θα μπορούσαμε να ορισουμε μέρα και ώρα εδώ (όχι?)

Andromeda
    Συμμετέχων

Τι λετε για αυτη την Κυριακή 19/05 το απογευματακι-βραδακι;

Isn’t it ironic?
    Συμμετέχων

Κυριακή ναι, εγώ μπορώ. Έχω ένα μικρό παιδάκι και τα βράδυα (μετά τίς 20:30) είναι δύσκολες ώρες. Όμως πρωί, η και μέχρι τις 8 το βράδυ, νομίζω θα τα καταφέρω.

Andromeda
    Συμμετέχων

Ωραία να το κάνουμε 6 το απόγευμα να βολευτουμε;Δυστυχώς πρωί δε μπορώ, αυτή τη Κυριακή;οι υπόλοιποι;θα κάνω εκδήλωση στο facebook…

Isn’t it ironic?
    Συμμετέχων

Ωραία. Ναι!

Andromeda
    Συμμετέχων

Οπότε αύριο 6 στο Μπισκότο στη Χάνδακος!

Andromeda
    Συμμετέχων

Δυστυχως αργησε να δημοσιευτει το σχόλιο με τη τοποθεσία.
    Πήγαμε για καφεδακι με τη Vasia M. και ανυπομονουμε να γνωρίσουμε και τους υπόλοιπους. Καλο θα ειναι να το κανονισουμε 2-3 βδομαδες νωρίτερα, θέλετε καθημερινη απόγευμα ή Σαββατοκύριακο;

Isn’t it ironic?
    Συμμετέχων

Πολύ λυπάμαι που έχασα το meeting. Προφανώς δεν ανέβηκε στην ώρα του το ποστ (λόγω ΣΚ ίσως?). Ελπίζω να περάσατε καλά και εύχομαι να επαναληφθεί στο μέλλον. Και να το και δω on-time.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 47 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.