Τοποθέτηση ετικέτας: 

Αυτό το θέμα περιέχει 42 απαντήσεις, έχει 10 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Λένα Φουτσιτζή 3 μέρες, 16 ώρες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 45 συνολικά)
  • Συντάκτης

Μπούκλα
    Συμμετέχων

Γεια σας! Με αφορμή σχετική πρόσφατη ερώτηση αναγνώστριας, παίρνω την πρωτοβουλία για να οργανωθούμε κ να συγκεντρωθουμε οσ@ ενδιαφερόμαστε για βραδινή έξοδο στην Αθήνα! Ας αρχίσουμε να μαζεύουμε συμμετοχές και προτάσεις!

Ντένη Μαρκορά
    Συμμετέχων

Πήρε η πρώτη την σκυτάλη!! Count me in! Προσωπικά πηγαίνω παντού για αυτό θα προτείνω ένα χαλαρό ποτάκι (πχ Κολοκοτρώνη) για αρχή και στην συνέχεια βλέπουμε!!!

Ανώνυμος

Γεια και από εμένα! Χμμ ίσως έχω κάποιες προτάσεις, ρίξτε μια ματιά όσοι/ες θέλετε (ελπίζω να ανοίγουν), προτάσεις feedback ελεύθερα!

https://allevents.in/athens/boiler-room-athens-hard-dance-x-romantso/200018891552311

https://www.facebook.com/events/six-dogs/vault-88-w-snts-at-sixdogs/2241116756184854/

https://www.facebook.com/events/temple-athens/before-cha%C3%B8s/620742345382894/

https://partybeep.com/athens-rave-culture-w-thomas-p-heckmann-at-sixdogs-six-d-o-g-s-00206239-301538757.html

*πολύ όμορφη πρωτοβουλία!

Μπούκλα
    Συμμετέχων

Ωραία! Χαίρομαι που αρχίσαμε να μαζευόμαστε σιγά-σιγά! Συμφωνώ με την πρόταση να πάμε πρώτα για ένα ποτό κάπου στο κέντρο και μετά βλέπουμε… Τώρα πάλι, επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω κάλεσμα, πώς ακριβώς θα ανοίξει αυτό; Θυμάμαι απ’ το ερώτημα της αναγνώστριας ότι υπήρχε προθυμία

Moodus
    Συμμετέχων

Κ εγώ μέσα είμαι!

Ντένη Μαρκορά
    Συμμετέχων

Καλημέρα! Δεν ξέρω κι εγώ ακριβώς αν μπορούμε πχ να ταγκάρουμε τα άτομα που είχαν εκδηλώσει ενδιαφέρον για την έξοδο…
    Μήπως θα μπορούσαμε να το ποστάρουμε ως προσεχή εκδήλωση ώστε να γίνει πιο γνωστό…

Μπούκλα
    Συμμετέχων

Το να τους ταγκάρουμε δε νομίζω πως είναι εφικτό, γιατί όλ@ με ψευδώνυμα γράφουμε εδώ. Όπως λες όμως, μπορούμε όσ@ έχουμε ανταποκριθεί εδώ να ορίσουμε μέρα/μέρος, να το ανεβάσουμε στο fb και βλέπουμε. Να πούμε για την άλλη βδομάδα για να προλάβει κάπως να οργανωθεί αυτό και να μαζευτεί κόσμος;

Moodus
    Συμμετέχων

Εγώ δεν έχω fb, αν είναι γράψτε το εδώ για να μπορέσω να το δώ.

Ντένη Μαρκορά
    Συμμετέχων

Ναι αμέ!! Σαν μέρα θα πρότεινα κάτι σε Παρασκευή/ Σάββατο που είναι πιθανό να βολεύει τους πιο πολλούς δλδ στις 20-21 Μαρτίου… Σαν μέρος λέτε να πούμε μαγαζί να πάμε κατευθείαν εκεί;;

Μπούκλα
    Συμμετέχων

Ναι, κ καλύτερα να είναι κέντρο, όπως είχες πει κ κάπου κοντά στο μετρό.. Πχ το τρανζίστορ στου ψυρρη μου έρχεται σαν πρώτη ιδέα, δεν ξέρω αν θα θέλατε να προτείνετε κάτι άλλο

Ντένη Μαρκορά
    Συμμετέχων

Το τρανζίστορ μου φαίνεται κι εμένα πολύ καλή ιδέα! Αν συμφωνούν και τα υπόλοιπα μέλη είμαι μέσα κι εγώ!

Moodus
    Συμμετέχων

Νομίζω με όλο αυτό που συμβαίνει, μπορούμε να το δούμε προς το τέλος του μήνα.Πάντως, το τρανζίστορ είναι αγαπημένο μαγαζί.Εμένα με βολεύει το κέντρο έτσι κι αλλιώς.

Tzenh!
    Συμμετέχων

Γεια σας κι από μένα! Θέλω κι εγώ να συμμετάσχω σε αυτες τις εξόδους στη πόλη, όταν θα είναι αυτό εφικτό!

NikosK
    Συμμετέχων

Καλησπέρα. Χαίρομαι που κάποιος πήρε τη πρωτοβουλία και με αφορμή το συγκεκριμένο κείμενο της αναγνώστριας δημιούργησε αυτό το θέμα. Έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα, είμαι στα 30 μου και όλοι οι γνωστοί/ές μου δεν έχουν πλέον καμία διάθεση για βραδινές εξόδους, παρά μόνο για μαζώξεις σε σπίτια ή ταβέρνες. Ελπίζω να κανονιστεί λοιπόν κάτι, αν και μάλλον θα αργήσει λόγω των μέτρων του ιού κτλ.

ΥΓ: Αν οι περισσότερες προτιμάτε να είναι αποκλειστικά γυναικεία έξοδος, πχ girls night, απλά πείτε το ελεύθερα παρακαλώ για να ξέρουμε εγώ και άλλοι άντρες αναγνώστες που ίσως ανταποκριθούν στο συγκεκριμένο κάλεσμα. 🙂

Ντένη Μαρκορά
    Συμμετέχων

Moodus έχεις απόλυτο δίκιο! Είπαμε να κανονίσουμε έξοδο και έπεσε μάστιγα χάχαχα! Δεν πειράζει θα κάνουμε υπομονή μιας και εντοπίσαμε και το μέρος κι αρχίσαμε να μαζευόμαστε 😊!
    Νίκο εκ μέρους μου δεν υπάρχει περιορισμός φύλου άλλωστε το ίδιο site περί ισότητας ακολουθούμε όλοι 😉!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 45 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.