Αυτό το θέμα περιέχει 71 απαντήσεις, έχει 28 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  green park 3 μήνες πριν.

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 61 έως 73 (από 73 συνολικά)
  • Συντάκτης

μιμόζα
    Συμμετέχων

Καλημέρα!

Θα ήθελα να προτείνω συνάντηση το Σάββατο 1/2 στο Άμστερνταμ.

Έχει φανεί από προηγούμενες διοργανώσεις πως είναι πάρα πολύ δύσκολο να βρεθεί ημερομηνία και μέρος που να βολεύει όλους. Οπότε, αν δεν υπάρχει μεγάλη αντίρρηση ή καλή εναλλακτική θα πρότεινα να κρατήσουμε αυτό.

Ανάλογα με το πόσα άτομα θα εκδηλώσουν ενδιαφέρον κοιτάμε και το μαγαζί. Ένας καφές ή ποτό νωρίς ίσως είναι το πιο βολικό και για όσους έρθουν με τα μέσα. Επίσης, αν κάποιος μετά θέλει να πάμε σε πάρτυ ας μου πει, έχει ένα ωραίο εκείνο το βράδυ 😉

Θα ποστάρω και στην ομάδα του φεις!

Φιλάκια,
    Μιμόζα

Underdog
    Συμμετέχων

Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω κι από κοντά!! Ελπίζω να προχωρήσει το πλάνο σας!

μιμόζα
    Συμμετέχων

Καλημέρα!!

Δηλώσεις συμμετοχής μπορούν να γίνουν σε αυτήν την φόρμα μέχρι το Σάββατο 18/1, ώστε να προλάβω να κάνω την κράτηση εγκαίρως.

https://forms.gle/a8kJDWrABqxmRo4EA

Φιλάκια και καλή χρονιά!

μιμόζα
    Συμμετέχων

Μαζευόμαστε ωραίο παρεάκι!! Καφέ και άμα λάχει και Τεκίλα 😉

Underdog
    Συμμετέχων

Καλησπέρα, επειδη ψάχνω αλλά δεν βρίσκω κάποιο update για την συνάντηση μας, και όντως δεν φαίνεται στα events, ισχύει ακόμα;

ναι, πείτε και σε μένα, ισχύει;

μιμόζα
    Συμμετέχων

Λένα θα ερθεις και συ; 🙂

marou
    Συμμετέχων

Σε ποιο ονομα ειναι η κρατηση; εχω φτασει και δεν βλεπω κανεναν… δεν εχω αλλο τροπο επικοινωνιας.

μιμόζα
    Συμμετέχων

Ισχύει ισχύει!!! Δεν άλλαξε κατι!

marou
    Συμμετέχων

Δεν εχω προσβαση στην ομαδα του φεις. Μπορει καποιος να στειλει λινκ; Δηλωσα συμμετοχη μεσω της φορμας και θα ηθελα πολυ να σας συναντησω σημερα. Ισχυει; Ευχαριστω!

green park
    Συμμετέχων

Καλησπέρα σε όλες/ους

Προβλέπεται κάποια συνάντηση ξανά; Δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω στις προηγούμενες..

milky
    Συμμετέχων

Γεια σας!θα ηθελα τα ολλανδικα σας φωτα!υπαρχει καποια-ος που να γνωριζει απο οικογενειακο δικαιο στη ολλανδια;αγαπημενο μου προσωπο βρισκεται εκει σε δυσκολη θεση.αγριοι τσακωμοι με τον πατερα του παιδιου της και χρηση βιας θα ελεγα.με αποτελεσμα να ερθει η αστυνομια και να της προτεινει για το σαββατοκυριακο να μεινει σε φιλη οπως και εγινε.στο σπιτι ο αλλος.επειδη μαλλον ειναι ψυχιατρικο το προβλημα πρεπει να γινει παρεμβαση με τον γενικο γιατρο οτανβρουνε το πατερα.μονο ετσι λεει μπορει να φυγει απο το σπιτι διαφορετικα οχι.εκκρεμει συναντηση με την κοινωνικη υπηρεσια.σε γραμμη βοηθειας της ειπαν να παει κατευθειαν δικαστηριο.μηπως ξερει κανεις τι αλλο μπορει να κανει?ειναι κανεις δικηγορος?η γνωριζει σχετικα?ευχαριστω εκ των προτερων.

s.armstrong
    Συμμετέχων

Παιδιά υπάρχει κάποιο γκρουπ στο facebook;

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 61 έως 73 (από 73 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.