Αυτό το θέμα περιέχει 71 απαντήσεις, έχει 28 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  green park 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 73 συνολικά)
  • Συντάκτης

μιμόζα
    Συμμετέχων

Όλα τα app που μπήκα λένε την Κυριακή δε θα βρέχει, οπότε, την Κυριακή 14/7 ΠΑΜΕ ΠΙΚΝΙΚ!!!!

Στις 14:00, στο Wilhelminapark της Ουτρέχτης.

Φέρτε κανένα ποτό, μεζεδάκι και κουβερτούλα.

Έχει μια λίμνη στη μέση του πάρκου, και το εστιατόριο Wilhelminapark (Wilhelminapark 65, 3581 NP Utrecht) οπότε μπορούμε να βρεθούμε μεταξύ του εστιατορίου και της λίμνης. Θα υπάρχει κάτι σε μπαλόνι ή γιρλάντα χρωματιστή για να αναγνωρίσετε το ιβέντ, ο,τι βρω.

Τα λέμε σύντομα!!!

Trelokampero
    Συμμετέχων

τέλεια! c u soon !!! 🙂 🙂

Antonia Lazaridou
    Συμμετέχων

Γεια σας και απο μενα! 🙂 Πως περασατε στην τελευταια συναντηση? Δυστυχως εγω δεν τα καταφερα να’ρθω! Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω! Ψηνεστε για δευτερη συναντηση συντομα? φιλια 🙂

Trelokampero
    Συμμετέχων

Καλησπέρα στην Αμπο-παρέα της Ολλανδίας! Το καλοκαίρι πέρασε και τα κεφάλια μέσα 😛

Με αφορμή τη νέα σεζόν, λέμε να μαζευτούμε για άλλη μια φορά στις 19 Οκτώβρη όσοι βρισκόμαστε στην Ολλανδία. Το που ακόμα άγνωστο. Προτάσεις δεκτές !!!
    Εάν θέλει κάποιος να έρθει ας το δηλώσει εδώ στο φόρουμ για να δούμε πόσα άτομα θα μαζευτούμε 🙂

Peace and Love !

ElementaryMyDearWatson
    Συμμετέχων

Amsterdam εδώ, αν κανονιστεί συνάντηση και δεν δουλεύω, είμαι 100% μέσα! Απλά ενημερώστε εδώ. 🙂

μιμόζα
    Συμμετέχων

Καλημέρα Αμποπαρέα της Ολλανδίας!

Έχει κανονιστεί τραπέζι στο Άμστερνταμ το Σάββατο 19/10 στις 16:00, στο cafe Noorderlicht: http://noorderlichtcafe.nl/?p=home

Από τον κεντρικό σταθμό των τρένων περνάς απέναντι με το καραβάκι προς NDSM και από εκεί λίγα λεπτά με τα πόδια.

Η κράτηση είναι στο όνομα Magdalini, για ό,τι χρειαστείτε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 0648554198.

Tot snel lieverds 🙂

Avant Gardener
    Συμμετέχων

Αααα γαμωτη το εχασα! Να κανουμε κι αλλη μαζωξη συντομα!

marou
    Συμμετέχων

Χαιρετώ και εγώ! περιμένω πώς και πώς την επόμενη συνάντηση 🙂

Meli_naki
    Συμμετέχων

Καλησπέρα! Χαίρομαι πολύ που σας βρήκα και ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση!

Holly Berry
    Συμμετέχων

αγαπες count me in στην επομενη συναντηση

Southern Cross
    Συμμετέχων

Καλησπέρα από Χάγη! Χάρηκα κι εγώ πολύ που σας βρήκα, ελπίζω να κάνουμε μια συνάντηση σύντομα (Ισως μετά τα Χριστούγεννα;) 🙂

μιμόζα
    Συμμετέχων

Να κάνουμε συνάντηση, να κάνουμε!! Έχουμε μαζευτεί πολλά Αμπάκια και θα είναι ωραία. Θα έχω χρόνο από 20/12 και μετά να ασχοληθώ με διοργάνωση, αν θέλει κάποιος/-α να βοηθήσει ας μου στείλει.

Holly Berry
    Συμμετέχων

μιμοζα πες μου για ο,τι χρειαστεις, που σου στελνω?

μιμόζα
    Συμμετέχων

Holy ευχαριστώ! Θα κανω ενα ποστ στη σελίδα του fb. Εχεις να με βρεις εκει;;

Southern Cross
    Συμμετέχων

Κι εγώ μπορώ να βοηθήσω στην οργάνωση, μπορούμε να συναντηθούμε και τη Χάγη.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 73 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.