Αυτό το θέμα περιέχει 71 απαντήσεις, έχει 28 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  green park 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 73 συνολικά)
  • Συντάκτης

ΠουλάδαΦτερωτή
    Συμμετέχων

Αμστερνταμ επίσης!!count me in!

De Leone
    Συμμετέχων

Τέλεια !! Το ραντεβού για την 3 συνάντηση (κιόλας !!)είναι στις 14 Ιούλη… αλλά δεν έχουμε πει ακόμα που .. σωστά κατάλαβα ;

Το λινκ στο Facebook δεν μπόρεσα να το ανοίξω ούτε εγώ..

Ανυπομονώ για τη συνάντηση τον Ιούλη !!

μιμόζα
    Συμμετέχων

Καλήμερα, we have a date!! 14 Ιουλίου. Προτείνω πικνικ σε πάρκο, ο καιρός θα είναι καλός (με τη δύναμη της θέλησης). Λεπτομέρειες θα ακολουθήσουν, προτάσεις δεκτές!!!

Trelokampero
    Συμμετέχων

Τέλεια ιδέα το πικ νικ! Νομίζω βολεύει πιο πολύ από ότι να πάμε για καφέ ή ποτό αφού θα είμαστε τόσα άτομα 🙂

Αφαία
    Συμμετέχων

Ουτρέχτη εδώ! Και εγώ είμαι μέσα!

Clarisha
    Συμμετέχων

Στην πρόσκληση λέει στο Barca, στη Marie Heinekenplein. Ισχύει αυτό ή ψάχνουμε για μέρος για πικνικ?

μιμόζα
    Συμμετέχων

Παιδιά η πρόσκληση λέει πράγματι Barca, αλλά αυτό δεν ισχύει, έγινε κατά λάθος (κοινώς ψιλομπερδεύτηκα με το πως λειτουργεί το datumprikker). Το πλάνο είναι το πικνικ. Καλό είναι να υπάρχει και μια εναλλακτική σε περίπτωση βροχής. Θα είμαστε μεταξύ 15-20 άτομα. Σκεφτόμουν το Wilhelminapark που έχει άπλα. Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι ας πει 🙂

Trelokampero
    Συμμετέχων

Γεια σας και πάλι !
    Το Wilhelminapark είναι ότι πρέπει. Εγώ που δεν μένω Ουτρέχτη είναι το μόνο που ξέρω 😛 Tι ώρα λέμε;
    Τώρα άμα βρέχει, δεν ξέρω τι να προτείνω. Ίσως κάποιος που να μένει Ουτρέχτη να έχει κάτι να προτείνει;
    Από τη στιγμή που θα είμαστε τόσα άτομα ίσως θα έπρεπε να ενημερώσουμε από πριν. Θα είναι λίγο αστείο να σκάσουμε 20 άτομα για καφέ έτσι στο άσχετo 😛

μιμόζα
    Συμμετέχων

Να πούμε γυρω στις 14:00;; Το πάρκο ειναι ωραια φάση, γιατι θα μπορούμε να κάνουμε εύκολα mingling. Τσεκαρω τωρα ενα μέρος στην Ουτρέχτη που ειναι λιγο εκτός κέντρου (παει λεωφορείο απο το σταθμό), αλλα εχει άμμο, ειναι πάνω στο νερό, και αρκετή άπλα. Επίσης, εχει και έξω και μεσα χώρο, οποτε θα μας καλύψει σε περίπτωση βροχής. Σκέφτομαι μηπως πουμε Wilheminapark, με plan b αυτό το μέρος. Δηλαδή τη βδομαδα πριν το μίτινγκ θα τσεκαρω καιρό και αν ειναι μπορώ να κλείσω στο μαγαζί. Τσεκάρετε και σεις αν θέλετε, νομιζω ειναι ωραίο!!

https://www.soia.nl/

Trelokampero
    Συμμετέχων

Πολύ ωραίο φαίνεται ! Τέλεια ! Οπότε έχουμε δυο εναλλακτικές. Μια εβδομάδα πριν ας τσεκάρουμε όλοι που θα γίνει εν τέλει η συνάντηση.
    Ανυπομονώ 🙂

Kokkinoskoufitsa
    Συμμετέχων

Πολύ ωραιες οι ιδέες! Θα προτεινα αν παμε στο πάρκο να βάλουμε κάποιο σημείο συνάντησης συγκεκριμένο πχ κάποιο καφέ κοντά στο πάρκο η κάποιο χαρακτηριστικό σημείο του πάρκου ωστε να μην ψαχνόμαστε! Επίσης ένα κινητό θα στο εβεντ θα είναι χρήσιμο αν χαθεί καμία :p

Clarisha
    Συμμετέχων

Ο γούγλης βγάζει δύο Wilhelminapark. Για ποιο από τα δύο λέμε; Επίσης συμφωνώ με την Kokkinoskoufitsa: ένα συγκεκριμένο σημείο συνάντησης θα ήταν χρήσιμο (π.χ. συντεταγμένες στο χάρτη ή κάποιο landmark)

μιμόζα
    Συμμετέχων

Θα μπει συγκεκριμένο σημείο συνάντησης οπωσδήποτε. Σκέφτομαι κάπου τριγύρω από το εστιατόριο Wilhelminapark (Wilhelminapark 65, 3581 NP Utrecht, Ολλανδία), ώστε να υπάρχει η δυνατότητα επίσκεψης τουαλέτας (έχει και κάνα δυο καφέ λίγο έξω από το πάρκο, όχι μακρυά). Έχει μια λίμνη στη μέση του πάρκου, οπότε μπορούμε να βρεθούμε μεταξύ του εστιατορίου και της λίμνης. Λέω να αγοράσω κάτι χαρακτηριστικό (πχ ένα τεράστιο μπαλόνι με το πρόσωπο της Λένας – όχι ντάξει, πλάκα – ένα μεγάλο Α σκέφτομαι). Θα σας πω τι θα είναι μόλις το πάρω. Το κινητό μου είναι 0648554198.

Για το πικνικ φέρτε κουβερτούλες, ποτά, κανένα μεζέ και καμιά γιρλάντα (Hema). Θα φέρω και ένα ηχειάκι εγώ.

Παιδιά ευχηθείτε να μη βρέχει, έχω αγχωθεί λίγο. Μετά από συννενόηση με λόκαλ Αμπίτη κατάλαβα πως το Soia που πρότεινα πιο πριν για plan b είναι μικρό μέσα.

Οπότε, η εναλλακτική σε περίπτωση βροχής είναι αυτό: https://jozefutrecht.nl
    Δέχεται κρατήσεις μόνο μετά τις 17:00, οπότε τους έστειλα να δω αν έχουν διαθεσιμότητα για τις 14/7. Αν είναι θα το κλείσω και θα το ακυρώσω μια βδόμαδα πριν (όχι τελευταία στιγμή και τους κρεμάσω, το υπόσχομαι! 🙂 )
    Αν κάποιος ή κάποια έχει αντίρρηση σε αυτήν την εναλλακτική ασ το πει εγκαίρως πλιζ, για να δούμε τι κουμάντα μπορούν να γίνουν.

Αν έχω παραβλέψει κάτι ας μου πείτε πλιζ, γιατί το μυαλό μου τελευταία είναι λίγο σουρωτήρι.

Φιλάκιααααα, μιμόζα

Αρνίτσι-μπίτσι
    Συμμετέχων

Ευχαριστούμε πολύ για τα κανονίσματα, Μιμόζα! Τι ώρα τελικά ξεκινάει η μάζωξη;

De Leone
    Συμμετέχων

Γεια σας !!

Τελικά είναι στο Wilhelmina park Στην Ουτρέχτη η συνάντηση μας ; Και τι ώρα περίπου ;;

Μπράβο σε όλους όσους το οργάνωσαν !!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 73 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.