Αυτό το θέμα περιέχει 71 απαντήσεις, έχει 28 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  green park 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 73 συνολικά)
  • Συντάκτης

De Leone
    Συμμετέχων

Και γω εδώ στο εξωτικό βαγκενινγκεν !! Να συναντηθούμε, ναι.. απλά όχι τον Ιούνιο γιατί θα είμαι Ελλάδα

Cupcake
    Συμμετέχων

Και εγώ μέσα για 15-16 Ιουνίου, αλλιώς μπορούμε να καταλήξουμε σε ημερομηνία με Doodle poll (για να ψηφίσουν κ όσοι δεν εχουν fb). Ανυπομονώ! Καλημέρα σε όλους 🙂

Kokkinoskoufitsa
    Συμμετέχων

Κι εγω μέσα!

μιμόζα
    Συμμετέχων

Παιδιά, έκανα το ιβεντ, αλλα δε σας ξέρω ποιοι ειστε στο φεις για να σας προκαλέσω. Οποτε αν θέλετε ψάξτε, δείτε το και μοιραστειτε το!!

Cycling in the rain
    Συμμετέχων

15-16 εγώ δεν μπορώ δυστυχώς. Να κάνουμε ένα doodle poll?

Cupcake
    Συμμετέχων

Υπάρχει Link για το event? Δεν μπορώ να βρω κάτι στο fb

μιμόζα
    Συμμετέχων

Καλημέρα!!
    Εδώ το λινκ για να βρούμε ημερομηνία: https://datumprikker.nl/pcxn5j5jsmtjy25i

Και εδώ για το ιβέντ:
    https://www.facebook.com/events/827956187581100/

Έβαλα και Ιούλιο στις ημερομηνίες. Θα ποστάρονται τυχόν updates και εδώ, για όσους δεν έχουν facebook 🙂

Cycling in the rain
    Συμμετέχων

εκείνο το σκ που μέχρι τώρα έχει προτίμηση είναι δυσκολο για μένα, θα το προσπαθήσω όμως εάν τελικά καταλήξουμε εκείνες τις ημερομηνίες.Μιμοζα επειδή δεν έχω FB ρίχνε καμία ενημέρωση εδώ για το event όταν καταλήξουμε σε ημερομηνία. Ευχαριστώ

Trelokampero
    Συμμετέχων

Ευχαριστούμε πολύ για την οργάνωση μιμόζα!!!

Αρνίτσι-μπίτσι
    Συμμετέχων

Καλημέρα σε όλους από Χάγη! 🙂 Συμπλήρωσα το doodle (ουάου, 3η συνάντηση κιόλας!) αλλά δυστυχώς δε μου ανοίγει το fb event…

that’s life
    Συμμετέχων

Κι εγώ μέσα, Άμστερνταμ ή κι Ουτρέχτη! Τι λέτε για Κυριακή 23 Ιουνίου;

Kokkinoskoufitsa
    Συμμετέχων

Ουτε εμενα ανοιγει το event στο facebook. Μαλλον ειναι private και δεν μπορουμε να το δουμε..

μιμόζα
    Συμμετέχων

Α παιδιά, μόλις είδα στα σχόλια πως και το Αρνίτσι-μπίτσι (γεια!) έχει θέμα με το fb. Έχω κοιτάξει παντού να δω αν μπορώ να βρω το γιατί, αλλά δεν το βρίσκω, οπότε αν μπορεί κανείς να βοηθήσει ευχαρίστως. Αλλιώς τα λεφτά μας πίσω Μαρκ.

μιμόζα
    Συμμετέχων

@Κοκκινοσκουφίτσα, χμχμχμχ. Ρε συ τι κριμα :(. Δεν ξέρω τι παίζει και δε σου το ανοίγει, δημόσιο το είχα κάνει. Επίσης το έχουν δει αρκετοί που δεν είναι φίλοι μου… Όπως και να’χει θα ποστάρονται όλα τα updates εδώ, και αν έχεις δηλώσει και στο datumprikker θα σου έρθει και μειλ όταν οριστεί η τελική ημερομηνία.

Παιδιά είμαστε ήδη 18 δηλωμένοι, σκίζουμε!!!!!!

μιμόζα
    Συμμετέχων

Μπονζούρ!! Μέχρι τώρα έχουμε ως φαβορί την Κυριακή 14 Ιουλίου. Έχουμε μαζευτεί μπόλικοι, περίπου 20 άτομα!!! Το poll θα κλείσει λιγο πιο πριν, την Παρασκευή 24/5, για να ξεκινήσει η περαιτέρω διοργάνωση της συνάντησης.

Μπορείτε να συνεχίσετε τις εγγραφές στο: https://datumprikker.nl/pcxn5j5jsmtjy25i

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 73 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.